Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PSN - Welcome Back Problem...

    Na zacatku podcastu mluvite o problemu kolem PSN a her zdarma. Mel jsem stejny problem. Zde je pripadne reseni pro znameho P. Polacka a pripadne dalsi uzivatele PSNka (me pomohlo). http://www.youtube.com/watch?v=j5pGN_7DqBo&feature=feedlik

    S pozdravem Tetsu
    • welcome back PSP

      Ahoj, a nevíš jek je to s PSP - připojuju to přes Media Go, u welcome back mám no content a acount management nefunguje. Připojit se na store přímo z PSP mi nejde.
      Díky
      ALeš
      • Udělal jsem to úplně stejně jak na PS3. S PSP jsem se napojil na wifi, pak jsem dal PlayStation Network > Account Managment > Transaction Managment >Services List > A tady jsem vybral "PlayStation Network Promotions" a PSP Free Games...

        Druhá možnost je potahat to do PS3 podůe návodu ve videu, připojit k PS3 PSP via USB a pak to nainstalovat.
  • Natoč to!

    Nechcete tu herní akci v oku natáčet aby pak bylo možné se na ni kouknout na internetu(umístit ji na games) z tepla našich domovů a vyhnout se možného sociálního kontaktu?
  • 13_11

    Pro Pána Revoluci - "vintage music"

    Určitě se těšte na tento víkend, kdy tu budu minimálně o jedné pecce informovat; čtěte články!

    Lukáš onehdá zmiňoval The Protomen, tak určitě zavítejte i na jejich boží stránky. Mě poslední dobou uchvacují čím dál tím víc Anamanaguchi, kteří hrají říznej punk-rock za užití hacknutých starých konzolí. Z těch "tradičnějších" vypíchnu novější GLORG, Super Meat Boy!, Canabalt, Frozen Synapse (který momentálně považuji za nejlepší indie soundtrack, takže bacha na něj - dá se z něj pěkně ucvrnknout do kalhot), Plants vs. Zombies Soundtrack nebo třeba překrásná Aquaria Aleca Holowky. Z těch ještě víc "tradičnějších" vypíchnu svoje favority: Disasterpeace (jeho Rise of the Obsidian Interstellar je něco jako Danovo USO), Shnabubula (který se dá snadno dohledat na OverClocked ReMix, a co ten tam s původními hity předvádí, to mi hlava nebere; taky se spolčil s Disasterpeacem, Ast0rem, Virtem a Sergeeem, aby poctili památku Milese Davise, a jak jinak než v 8bitu, což se zdálo prostě nemožný, ale povedlo se - Shnabubula si vylosoval All Blues, takže si schválně napřed pusťte originál, pak první verzi na pianino, pak druhou verzi na pianino a pak samotný 8bit a můžeme se akorát tak společně klouzat, protože co on tam předvádí, to je fakt síla). Celé album se dá koupit na těchto stránkách. No a pak se dá pochopitelně solidně vyblbnout na 8bitpeoples, kde se toho válí opravdu dost, nebo Pause, kde je tomu nejinak. Jinak není nic snazšího, než hrát nezávislý hry a zapisovat si jména hudebních autorů, která se dají zpětně dohledávat.

    Toť můj zběžný výčet. Snad jsem vás nasměroval na něco, o čem jste, pane Revoluce, ještě nevěděl.
    • Díky!

      Teda, taková fundovaná odpověď, to je super! Díky, je toho fakt hodně, z tohoto neznám skoro nic, určitě to projdu. Je v tom hodně nostalgie - přestože jde třeba o nové věci, na člověka hned dýchne Amiga a všeobecně ty doby, kdy člověk nemohl dospat, protože měl druhý den slíbenou ve škole na půjčení nějakou hru od kamaráda... Takže ještě jednou dík a těším se na článek!
      • 13_11
        Není vůbec zač; to, o čem píšete, moc dobře znám (ačkoli jsem Amigu viděl akorát z fotek), takže tuhle vlnu sjíždím taky moc rád.

        Ke knize o videohrách: před časem se zjevila Well Played 1.0: Video Games, Value and Meaning, která "pojednává o nás, klade si otázky a sama si na ně odpovídá: Co je to hra? Co dělá dobrou hru? A co špatnou? Subkultura hráčů… jsme pořád subkulturou? Proč se ke hrám nepřistupuje jako ke knihám?" Moc fajn čtení. "Kniha se dá zdarma stáhnout ve formátu .pdf (čistý text) či se dá objednat za 21.31 euro (dřív stála 31.76) plus poštovné. Placená verze má o 42 stránek navíc (nejspíš obrazový materiál) a je servírovaná v paperbacku. V knize se probírají tyhle hry: Advance Wars, Bioshock, Bully, Civilization 4, Europa Universalis, Guitar Hero, Half-Life 2, Ico, Kingdom of Loathing, Legend of Zelda: Ocarina of Time, Metal Gear Solid 4, Mines of Minos, Parappa the Rappa, Passage, Phoenix Wright, Portal, Secret of Monkey Island, Shadow of the Colossus, Silent Hill 2, Super Mario Bros., Tempest, Ultima Underworld, World of Goo a Zork."
  • Black_Hand
    ta diskuze o ufonech se povedla! :P

    konext at uz her nebo kapel byl pekne shrnut v poslednim xkcd :)
    http://www.xkcd.com/915/
  • MickTheMage

    ad kniha o historii

    Tristan Donovan - REPLAY: The history of video games - je jedna (a hodne kvalitna) kniha, celosvetovo zamerana, vratane EU a pocitacov, trochu ina perspektiva na vec ako v druhej menovanej...

    The Ultimate History of Video Games - historia skor z pohladu americkeho trhu, zamerana hlavne na konzole.

    Imho je dobre si precitat obidve (teda ak sa clovek o historiu hier zaujima, vsak :) ).
    • Kniha

      Určitě mě to zajímá, samozřejmě jen tak rekreačně - ale když už, tak bych rád v knihovničce měl něco hutného a třeba i z hlediska tohoto oboru zásadního, než nějakou rychlokvašku. Podcast jsem sice ještě neslyšel, ale zdá se, že se na můj dotaz dostalo, takže moc děkuju za reakce!
  • DSemik
    10 hodin ráno a máme tu podcast? =)
    • Black_Hand
      ja si taky myslel, ze jsem se uderil do hlavy :).
  • Cosi
    Podcast je nejlepší poslouchat před spaním. Začínal jsem na dílech Járyda Cimrmana pak přišel Šimek s Grosmanem a končí to Podcastem. A když se u toho usne, nevadí, pak je to jako seriál na pokračování.
  • Nadpys

    Kto si stryha nechty od 3/4 podcastu? Dost ma to irituje.
  • Cajk
    Volové Danovi šlo jenom o to, že Levine těží už ze zavedený značky a hraje na jistotu. Já v tomhle případě souhlasim s oběma, i když oni na sebe kvůli tomu vyštěkli. Jenže pravda je tak trochu uprostřed - "Shock" to v sobě má (Levinova idea), Bioshock zase hru prodá. Všichni budou spokojený, hlavně teda Irrational.
    • "Levine referred to the term BioShock not as a specific location or setting, but a concept conjoined by two ideas: the exploration of a fantastical setting, and the use of a large number of tools and abilities in creative manners to survive."
      • Cajk
        Na všech těch Shocích je hlavně společná jedna věc - idea zhroucení nějakýho zdánlivě promyšlenýho systému - v Bioshocku utopianismu a v SS počítačovýho dohledu..
        • Crytek v tomhle byl alespoň trochu kreativní. Nacpat ke každé hře název Bioshock a číslovku 1-∞ akorát svědčí o nedostatku invence (a samozřejmě i čisté komečnosti jejich rozhodnutí). V tomhle není nic výjimečného, úplně stejně můžeš popsat Call of Duty, nemá specifickou lokaci nebo prostředí a její koncept je vytvořen spojení 2 myšlenek: rozsekat co nejvíce nepřátel v singlu a rozsekat co nejvíce nepřátel v MP, to všechno za využití velkého množství zbraní a nástrojů k dosažení onoho cíle.
  • Vi se, kolik penez dohromady DNF zpolykal?

    A ty zahranicni podcasty... mohl by nekdo napsat tipy sem, nebo nejlip rovnou odkazy? Mi to pri poslechu uteklo (poradne jsem nerozumel), a ted se mi to nechce hledat - treba bych nerozumel zas... : D
    • posila
      V podcastu se zminovali o Irrational Behavior, ten mi ale moc nesedl. Ja posloucham Weekend Confirmed a podcast Majora Nelsona (to by mohl byt vhodny podcast pro odpurce Dana Vavry, protoze se nepamatuju, ze by tam na nejakou hru nadavali :) ). Ten me ale bavi nejmin, protoze tam vzdycky maji rozhovor s nejakym tvurcem o hre, ktera brzo vyjde/nedavno vysla ... a to je casto takova PR nuda :(
      • Super - diky.
        Weekend Confirmed je asi prave ten, co jsem preslech...
    • http://www.czechgamer.com/video/2013/Duke-Nukem-Forever-videorecenze.html
      • A tam to nekde rika? Jsem to cely protrpel, ale rozpocet neslysel... ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit