Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jak to vypadá s dnešním Fight clubem?Bude?Bude včas?Bude Vávra?
    • Bude přítomen i soudruh Smutný ??..
      • helgi
        Optimistický psychokomunista? Nebo melancholický? *1*
    • spravne, nevim kde se ti anonymous dneska flakaj, na torrentech to porad neni, doufam ste nemenili hesla?!? *3*
      • Black_Hand
        nene, panove stavkujou :P.
        • janchor
          Stávku jsem zvažoval, ale nakonec mi svědomí nedalo. Akorát zas dlouhej díl s náročným střihem - atmosféra na natáčení byla velmi rváčská! Hotovo bude někdy po šestý.
          • smejki
            že se s tím časem tak mažeš. osobně bych některé věci, o kterých bývá řečeno, že byly vystřiženy (třeba Danovy katany v TES), rád slyšel.
            • smejki
              ouky douky
            • janchor
              O čas nejde - zajímavá (v rámci rozumnejch mezí klidně i offtopic) debata zůstane vždycky. Stříhají se hluchý místa, vyložený bláboly, větší přežblepty, pauzy & informace, který nesmí opustit klubovnu :)
        • smejki
          elektrony čekaj na metro :D
  • Rad bych se vsem s pokorou omluvil za dalsi zbytecne tapetovani : D
    Pokud jde o toho Dukea, tak i ja si ho pak od kamarada pujcim, a ze zvedavosti zahraju. Ani nechci tvrdit, ze je to odpad na 1/10.
    Takhle blbe jsem se vlastne asi snazil jen dobrat k tomu, co se tomu modelovymu hardcore rozumbradoj na hre libi. V cem je jina a lepsi nez "dnesni odpad".
    Tot vse, a timto se loucim.
    Kdyz dopredu reknu, ze veskery negativni reakce na moje reci budou jen hloupe desinterpretace, tak se mi snad i povede to dole nechat dohoret v tichosti : D
    • ucho
      těžko říct, co považuješ "dnešním odpadem". já v dnešních hrách vidím spoustu skvělých her a titulů. stačí hrát jen to, co tě baví, nemusíš hrát vše :) výběr je tak velký, že si musí vybrat každý (pokud ho ještě hry vůbec jako takové baví)
      • Prave. Presne tak to vidim, a presne za tenhle pohled jsem tu trollil v poslednich dnech : D
        Nad tim jak jsou dnesni hry samy komercni paskvily tu ale lamentovala spousta lidi. Nikdo z nich sice nerikal ze DNF je vyjimka, ale u nekterych tusim ze o nem jindy psali pomalu jako o "jedine nadeji", a vubec - vseobecne prubezne v diskusich pisou lidi, kteri hrozne pohrdaj soucasnou scenou, a jednim dechem dodaj "uz at je tu ten duke"...
  • Pan_Klobouk

    pro id Crook, ohledne Duke Nukem "humoru"

    Takhle to proste je, ty silacky hlasky a trapny frky jsou jednou z veci, na ktere Duke stoji. Podobne "impotentni" to bylo uz tech 15 let zpatky, Duke je ve sve podstate primitiv a frajirek, urcite ne zadny myslitel ani komik. Kdyz v DN3D porazil tu bestii na stadionu, ukopnul ji hlavu a dal gol, na dalsiho bosse se po zabiti zase vys*al... a hrace to bavi (nebo teda tehda bavilo), zerou mu to a chteji to i videt/slyset. Uz je z toho davno nesmrtelna klasika, asi jako kdyz Arnie pokazdy slibi, ze se vrati. :)
    • Smarja... Jisteze je to silak a primitiv. To z toho co jsem napsal vyvozujes, ze tam cekam nejakou intelektualni obrodu?
      Jde mi jen o to, ze i ten nejnevkusnejsi humor se da delat "na urovni" - viz treba rannej South Park.
      Ja teda celou dobu vedel, ze DNF proste pujde absolutne mimo me, takze jsou ty moje kecy irelevantni, ale cekal bych, ze kdyz to ma stat na HUMORU, tak se zmuzou na vic nez trapny narazky, nebo ty nejpubertalnejsi pa-fory.
      Vzdyt jim publikum dospelo. Pokud fakt uspejou s tim, ze se dnes uz dospely lidi budou bavit tim samym, jako kdyz jim bylo deset, tak ... tak me to vlastne az tak neprekvapuje. Jen nechapu, ze ho podle vseho budou milovat lidi, ktery pohrdaj vsim, cim ta hra je.
      Teda krom toho "humoru", kterej jestli je fakt sam o sobe obrati na viru, tak teda ... nevim...
      Jedina Dukeova zbran je proste nostalgie - to mi nerikej... : )
      Ted teda znim asi zase ja jako ten, kdo rika "komu se tohle libi je dement", coz bych nerad, ale ... krom ty nostalgie nevidim duvod, proc by mel ten "narocnejsi hrac" neco videt zrovna v tomhle.
      Vlastne mi to prijde jako ztelesneni vseho, co se tady ted vsudemozne kritizovalo.
      To, ze je to sranda bych byl ochoten akceptovat jako neco jinyho nez alibismus mozna za predpokladu, ze by to sranda fakt byla. Tohle je prinejlepsim jen prestrelena taskarice.
      No offense ... one love ... peace ... yo
      • Pan_Klobouk
        No psals, ze "nechapes ten fenomen "Duke hlasek", ktery jsou bud ciste retardovany, nebo vykradeny" tak jsem se jen snazil rict, ze "vo tom to prave je" a chyba neni na tvem prijimaci. ;)

        Pokud bys rad humor jako humor, to jest hlasky ktery snad budou i vtipny a je mozny se jim zasmat, tak holt musis o dum dal. Duke si svym zpusobem na te trapnosti a jalovosti zaklada, bylo to tak i v roce 96. Zase ale abych to vysvetlil, uz tenkrat jsem byl dospely a neprislo mi to nijak cool, tudiz popiram nejakou tu rovnici "teenager se tomu kdysi zasmal, ale dnesni hrac 30+ jen pokrci rameny a chce neco vic". Ani tenkrat to totiz nebylo k popukani, ale byl to Duke, takovy on je a patri to k veci.

        Proto taky to prirovnani k Arniemu, jeho "ja se vratim" v kazdym filmu je sice taky radoby cool hlaska a fandove ji vyzaduji, ve finale ale jde o maximalni traparnu a smesnou prupovidku o nicem. Rict to nekdo jiny, klidne i ve stejnem kontextu, je za vola. Rekne to Arnie a mas to v kazdym traileru a americky kino bouri, kdyz to zazni ve filmu.
      • ucho
        1) každý vnímá humor jinak, tedy někdo zase nemusí například South Park...
        2) hráči Duka sice dospěli, ale lidé se rozmnožují stále dál, jsou další generace, spousta dalších lidí, co hraje.
        3) je logické, že se ta hra nebude líbit všem. je ale hloupé naznačovat, že se hra NEMÁ líbit nikomu, protože je podle tebe špatná.
        • Samozrejme. Ja taky SP dvakrat nemusim, ale porad je to daleko promyslenejsi humor, nez tohle. Ze to kazdy vnima jinak je samozrejme pravda - popiram to nekde? Prave jsem se snazil rict, ze nechapu (!), aby se tyhle infantilite smali prave ti odrostlejsi hraci, kteri se na DNF tesi asi nejvic. Treba ty ses u ty hry zasmal? Kde? Samozrejme muzu posuzovat vzdycky jen z jinejch komentaru, ale proste mi smrdi, aby nekdo nadaval na stupiditu ve hrach, a pak se smal treba dukeovymu "I tak bych to prefik" na adresu ceckatyho bosse. Pokud je to ten "odrostlej, narocnej hrac", jak se tu pomalu vsichni snazi prezentovat, tak uz si muzu dovolit i jisty "predsudky" odhledne jeho vkusu, a klidne mluvit treba o pokrytectvi.

          Nakonec je fakt, ze si to mozna spis uzijou hraci, ktery maj na tohle vek dneska. Starsi k tomu fakt musej mit ten nejvic hip model bryli znacky NOSTALGIA. Coz bych jim vlastne zavidel, a urcite nerikam, ze se to nema nikomu libit. Rikam ze NECHAPU, jak se to muze libit nekomu, kdo plive na hry jako CoD kudy chodi, a vubec dava najevo, jak moc je vyzralej, rozumnej, a zkusenej pametnik.

          Ze je DNF po herni strance dnesni "CoD standard" bych se skoro nebal oznacit jako FAKT.
          A ze je humorem jakoby cilenej na druhej stupen ZS... i to se da rict celkem objektivne. To, ze se nekdo do triceti rad chechta pohazovanejm exkrementum, na veci nic nemeni.
          • ucho
            já si hru ještě nekoupil, tedy jsem nehrál (pouze demo). ty nic nepopíráš, ale všem se snažíš vnutit svůj jediný "správný" názor na hru :) nech ostatním jejich zábavu, ty si sáhni po jiné zábavě, jednoduché...
            • Ale vubec. Kdyz mi nekdo odpovi, tak proste reaguju dal. Nikomu nic nevnucuju, coz jsem snad i vyslovne uvedl. Mam snad pravo reagovat - obzvlast treba na to, cim jsi to prizivil ty : P
              Timto davam kazdemu pravo DNF nejen hrat, ale taky si ho kralovsky uzit. O pisemna potvrzeni zadejte na emailu Crook@worldruler.gov

              Celou dobu pisu v souvislosti s NAROCNYM PUBLIKEM. A nedelam si iluze ze bych jim neco vnutil. Jen me zajima, cim krom ty nostalgie si je duke dneska ziskal...

              P.S. - nepopiram, ze laska k DNF muze byt v budoucnu pouzita proti vam : P
          • Ja to mozna ani ted nenapsal tak, abys to pochopil.
            Klidne "pochopim", kdyz to nakonec bude mezi nejprodavanejsima hrama, protoze to ma velmi podobobny parametry jako ten CoD, a podobne.
            To co nechapu je ta obliba mezi hracskejma rozumbradama, co jinak na vsem hledaj chyby.
            Vlastne mi to prijde (kdyz to trochu prezenu samozrejme) jako bych ted nadsenej utikal do kina na celovecerni Kaceri pribehy jen proto, ze jsem to v osmi letech zral.
            Cekat od kacerova ze se zmeni vlastne nemuzu, zrovna tak jako bych necekal ze se mi to bude libit z jinyho duvodu, nez kvuli hrejivejm vzpominkam.
            • ...a to tenhle blbej primer vubec nebere v potaz tu herni slozku, resp. kde byly hry tenkrat, a kde jsou dneska.
              Aby to prirovnani lip fungovalo, museli by se ti imaginarni "celovecerni kaceri" snazit priblizit dnesnim trendum tak uspesne, jak to dela Duke. Treba nevkusnym 3D zobrazeni, Donaldoj treba pridat kerku na rameno, Rampu nahradit cernym hoperem s lowriderem... Fantazii se meze nekladou : D

              Teda ne ze by se zmenila ta dukeova duse, ale holt je tezky takhle blbe srovnavat vymyslenej film s hrou : D Misto kerky dosad autoheal, atd. atp.
  • 13_11
    Jak pravil klasik Habarta - odteď podcasty jedině z auta! Snad nejlepší akustika ze všech podcast dílů!
    • smejki
      petr byl dost tichý např. oproti Mikulášovi
  • Konecne

    Konecne podcast, co mal gule. Aspon teda diel s Danem Vavrou, aneb konecne aj nazory od hraca podobneho mne. Fakt som sa nasmial a pritom suhlasil s vacsinou toho, co bolo povedane. Far Cry 3 - negr s cirem a potetovanym ksichtem :D Inak ked bola uz rec o charakteroch a stereotype, ktory prevlada v hernom priemysle, zaujimalo by ma aky mate nazor na charaktery ako napr. Kane and Lynch, proste ziadny nabuchani superherovia, ale uveritelne typy dvoch padouchu, akymi zaiste boli :)
  • tak konečně vyšel Duke Nukem Forever a nikde ani zmínka, nikde žádná recenze, platí snad po prvních několik dnů nějaký zákaz od vydavatele, aby se lidi nedozvěděli, že je to jeěšě větší blbost než se čekalo?! nebo je snad nějaké rozumné vysvětlení proč se o něm nikde nepíše?! nebo snad ještě nevyšel?
    • Pan_Klobouk
      Nebud tak hrrr, dej jim trochu cas. Vavra uz to ma stazeny z warezu (viz jeho Twitter) takze pocitam v pondeli uz si mozna poctes. Jaka je to sragora. :o)))
      • no to není jenom tady, po 15 letech to vyjde a všude jakoby informační embargo, na metacritic jenom 3 recenze...
        • Pan_Klobouk
          Jednu ceskou recenzi jsem uz videl, ale nejak moc pozitivni. Holt zalezi na pristupu autora, DNF pri srovnani s dnesni konkurenci asi neobstoji, ovsem jako navsteva z davnych casu a resurekce mrtvoly to asi neni tak spatne. :)
          • vážná ne, ale trapná, i sranda se totiž musí umět dělat a když se někdo snaží být vtipný za každou cenu stává se naopak trapným, viz házení hovnem, a opakovaný vtip už také přestává být vtipem, takže skutečně nevím, co je na té hře tak srandovního...
            • Presne tak. Ja to teda hral na stridacku tak hodinu u kamose, ale dobrej for aby tam clovek hledal lupou.
              Docela potesilo to pojeti zacatku (TV show, autogram, atd.), u urvanyho "Balea" v zakulisi jsem se skoro i zasmal, ale tim to pomalu snad konci. Na kazdej aspon trosilililinku promyslenej vtip/napad tam pro me byla tuna dusevni bolesti. Hlavne nechapu tu fenomen "Duke hlasek", ktery jsou bud ciste retardovany, nebo vykradeny. "Killing you is as easy as breathing" je pro me prikladem ty povestny tvurci impotence, ktera fakt az boli. A celej Duke fenomen dukazem toho, jakou silu maj ruzovy brejle nostalgie. Tohle vyjit pod jinym nazvem, tak se z toho vsichni poblijou, a kricej "Zlaty Boll on Duty!". Teda hlavne po herni strance. Katastrofa...
              Humor by to zachranil leda kdyby tam drtive neprevazoval ten impotentni, nebo rovnou bolestive trapnej. Tohle fakt nechapu. Kdyz uz se muzou odpoutat TAK, ze na zem ani nedohlidnou, tak jak to muze takhle dopadnout??? Musim to napsat znovu - tvurci impotence...
              (Trollim po zahrani/zkouknuti tak dvou hodin hry, ale cekam ze dal to bude jen horsi.)
          • Cajk
            Dnešní konkurence? Je mnohem víc na houno než Duke, kterej sice konzolovitostí a linearitou trpí taky, ale dělá si z toho aspoň srandu. "Id need a crowbar right now".
            • Cajk
              tobě ta hra přijde v nějakym ohledu vážná?
            • srandu? kde?
      • Black_Hand
        wtf? kouknul jsem na ten twitter a nic takovyho nerika. ma regulerni steam verzi. jen si stezoval, ze mu prijde trochu pitomy cekat 20 minut na odemceni, kdyz z warezu by to mel odemceny za 5 sekund.
        • Pan_Klobouk
          Ale no tak, ironie? Prehlednuls smajliky? Jj, je to nekdy otrava, tyhle digitalni distribucni kanaly a kdyz uz se clovek konecne docka, zase je to treba pretizeny.

          Ovsem soude podle diskuzi na netu (obecne) je prece warez stejne v poradku, nekdo ho bere jako demo, dalsi jako rychlou cestu ke hre, kterou si pozdeji koupi... takze pohoda. ;)
          • Black_Hand
            ten smajlik byl na spatnem miste, abych ho chapal ironicky :))). mel byt za tim warezem.

            navic, ja se uz vlastne k warezu nevyjadruju....hehe
            • Pan_Klobouk
              Cely je to ironie, dat jim cas (novinari maji prece vsechno predem a prednostne), stahovani warezu (to nikdo nedela, natoz pak pisalci) i sragorovitost DNF (alespon pametnici si v tom zda se dokazali najit to stare a pozitivni). Hodnoceni bude ale urcite litat, dovedu si predstavit sedmicky, stejne jako znamky 2/10.
  • Novy podcast

    http://www.czechgamer.com/novinky/8750/CG-Podcast-2-specialne-o-E3.html novej podcast...celkem ujde, jenom nvm kto by to poslouchal...
  • Tekat00
    Díky všem za doporučení OSTček, pustím se do toho :) .
    Jinak co se týče posledního podcastu, tak pan Vávra má až moc prostoru :). Nic ve zlém, "Jámu pekel" mám rád (Level jsem nedržel v ruce nějaký ten měsíc, takže netuším jak je na tom teď) a na spoustě věcí se s ním shodnu, ovšem názor na E3 máme úplně jiný. Stejně jako velká část čtenářů a posluchačů. Příště by to chtělo i více názorů ostatních členů. A škoda, že Petra Bulíře nebylo slyšet více, jeho články mám hodně rád.
  • Kdybych měl brokovnici,tak mu ustřelím makovici :DD hláška století.Perfect..
  • Drom

    Drom

    Dnes jsem poslouchal podcast 30 a nestacil se divit. Z te vasi konverzace to vypadalo, ze veskera soucasna produkce nestoji za nic. Hlavne ze mistr Vavra dal CoD Black Ops hodnoceni 7, coz znamena nadprumerna hra. Bud se Vam ty hodnoceni rozchazeji nebo je u Vas vse pod 8 sragora. *7* Vazne nechapu. Skoro jste mi tam prisli, jak paprdove nad pivem, co je vlastne hry ani tak moc nezajimaji a jen na to hazou spinu.

    Cele zhrnuti E3 bylo pojato dost nestastne a pro me z nepochopitelneho duvodu i dost negativisticky.

    Kdyz se shodnou na tom, ze vlastne na E3 vsechno stalo za houby, vsechny hry jsou plitky, delany jak pres kopirak a je to vlastne otrava a nuda, tak je mozna cas se zamyslet, proc o tom delate web.
    • blixa
      Jak uz taady psal jednou Janchor - neber to pls tak, ze to co rika Dan si myslime automaticky vsichni - viz treba ten clanek tady na webu od Ulrika..

      Jen proste kdyz sedis v ty maly redakci s dalsima ctyrma lidma, je vedro a ty ses utahanej z celotydenni prace na vecech kolem E3, tak se urcitymu negativismu neubranis ;) Ale takovej momentalni stav se neda zamenit na setrvalej..
      • Drom
        ja samozrejme mluvil o ucastnicich podcastu, nikoli o vsech na games.cz. Je mi jasny, ze nekdy mate sve obdobi, asi jako kazdy, ale ten podcast byl lehce pres caru. *3*
        • ales.smutny
          Když to je těžké "přes čáru". To máme Danovi říct "hele, tohle prostě říkat nemůžeš, vyškrtnem to a teď hezky namluv pozitivní přístup"? ;)

          Osobně jsem byl už hodně unavený po třech dnech, odpadával jsem a klidně se přiznám, že jsem propadl lehké malomyslnosti. Ale v tematickém názorovém článku na E3 jsem vše uvedl na pravou míru a myslím, že jsem nabídl světlou alternativu (a to jsem od nátury skeptik).

          Nicméně vždyť je to právě o diskusi. My nemáme program podcastu "tak a teď zkritizujem/ pochválíme E3" :) My tam máme "a teď si pokecáme o E3...a Aleš s Martinem se pokusí neusnout":)

          A že v diskusi vyjde poněkud negativistický obraz... c´est la vie...ale omezovat jej by byla přece cenzura.

          P.S. Totálně jsem zaspal otázku na OST, takže k doporučení - Gears of War 1, Assassin´s Creed 2 od Jespera Kyda, Black Moon Chronicles (vynikající old school věc) a nebo Warcraftí výběr Echoes of War.
        • Kdo určuje co je nebo není přes čáru ? Ty a těch pár jedinců co si tu stěžují z několika tisíců posluchačů ? Asi ne.
          Vzhledem k tomu, že DV (déle jak půl roku )je takový od začátku co se podcast na games začal dělat viz. CoD a jíné , tak bych od takového aktivního posluchače jako jsi ty očekával, že si na něj bude stěžovat pravidelně.
          Že by si Dan kopnul do nějaké tvé oblíbené serie ? Nebylo by to překvapení.
          • Na pocity by jsi se zrovna na fóru spoléhat neměl stejně jako na +- u komentářů, které mají u několika tisícové základně nulovou vypovídající hodnotu.
          • DSemik
            Já mám pocit, že se zde objevují tyto ohlasy relativně pravidelně. V případě, že někdo čistě souhlasí s názorem jiného pisatele, dá mu plus - to, že o tomto tématu někdo dříve nepsal tedy nemusí nutně znamenat, že se k problematice již dříve v diskuzi "nevyjádřil".
      • Ale to je přesně o tom. Zatímco účastníci druhého podcastu si na výstavě našli to hezké co se jim líbilo(a nebylo to jen pár kousků), tak v prvním podcastu si Dan Vávra prostě vzal ty nejviditelnější klišé mainstreamu v podstatě jen z těch hlavních prezentací(nevím jestli sledoval podrobněji, ale nezdá se mi), aby si mohl pořádně zanadávat. Takový podcasty Black and White, Jin a Jang, negativní a pozitivní...
        • Jenze to jim nemuzes vycitat, to je proste Dan Vavra a alternativa je proste ho tam nezvat. To, ze vytvoril slusnou ceskou hru, vpodstate jedinou, ho do jiste miri opravnuje se k tomu timto zpusobem vyjadrovat.. Nemit ho v tom podcastu aspon obcas by proste byla skoda (tak si poslechnete nejakej ten Hpod proboha). Verim, ze podle ohlasu se na to jednou Dan vy...e, protoze nikoho nebavi nechat si nadavat do debilu donekonecna... A hlavne mate tady pozitivni i negativni dojmy, diskutery razantni, nekompromisni i kultivovane...to uz je fakt remcani unudenejch panicek tohle....
          • On Dan Vávra není kolikrát v podcastech vůbec špatný, často má zajímavý názory a taky hezky podaný, ale měli byste si tam v podcastu někde v rohu na zemi nechat kýbl plný vody, a až z něj začnou lízt hovadiny jako v třicítce, tak mu ten kýbl včas vylít na hlavu. *1*
            • Amen, bratre *3*
          • DSemik
            Nevadí mi až tak jeho remcání ale spíše to, že ostatní nemají tolik prostoru se vyjádřit, např. jeho Jáma pekel mi vůbec nevadí, přestože ne vždy s jeho názory souhlasím. Je pravda, že úplná nepřítomnost Dana Vávry by byla pro Fight Club negativní. Současný stav, kdy, jak jsem slyšel, dělá na dalším projektu a proto se nebude účastnit natáčení tak často považuji za více méně ideální. Sám bych hlasoval pro formát základních účastníků L. Grygar, P. Poláček, M. Bach plus jeden "host" - Tukan, F. Starman, D. Vávra, A. Smutný... (většinou to tak je, takže jsem spokojen =) ).
            • Cosi
              Nic si nedělej z toho, že máš negativní ohlasy. Vždycky to bude tak, že když začneš něco kriticovat ozvou se spíše zastánci dané hry, followeři atd. To co si napsal s tím se nedá než souhlasit, Dan má skoro vždy pravdu, jeho názory, připomínky dávají smysl, ale to neznamená, že by si měl zabrat celý podcast pro sebe. Rád bych viděl více prostoru pro Aleše Smutného, ten člověk taky mluví k věci ale nedostane prosor k vyjádření.
      • DSemik
        Je pravděpodobné, že pan Vávra je ve svých názorech nejvyhraněnější ze všech účastníků podcastu, věřím proto, že i Vy s ním často nesouhlasíte. Je však nutné aby své názory předkládal tak vehementně - není proto možnost ho posadit dále od mikrofonu? =)
        • Me se na Danovi libi ze rika co si mysli, pekne bez obalu natvrdo. Vetsinou souhlasim, obcas ne, ale ten jeho styl je super a vsechny podcasty s nim maji stavu :) A je to fight club, takze okud ma kdokoli z dikutujicich jiny nazor, mel by ho teda rict :)
    • pet

      ty ses teda blb na entou, vazne...
    • Máš tu dva podcasty.Jeden byl pojat pozitivně a druhý negativně.
      Moc to dramatizuješ.
    • smejki
      jako šikula, který poslouchla podcasty jistě víš, že ten vydřiduch Vávra dal CoDu sedmičku jen kvůli multiplayeru. A jestli se nepletu, ta říkal, že za singl by mu napálil trojku.
      • Drom
        a to meni neco na faktu, ze dle jejich slov vse co ukazali na E3 vlastne nestoji ani za zminku? multiplayer ma kazda druha hra.
        • smejki
          mění to dost na tvé lamentaci nad jejich lamentací *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit