Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23

Dnes dobrej podcast

Dan dneska zase perlil :D :D :D
  • oin.odin
    ako básnička ...
    Kdybych měl brokovnici,
    ustřelil bych mu makovici.
    je tak hustá že mi až slzy ťečú (dúfam že som to správne napísal čeština nie je zrovnika môj obor ... a vlastne ani slovenčina)
  • Tak pánové,tohle je nejlepší podcast.Pod každé písmeno se podepisuji.Úžasný názory na dnešní mrdky,co vychází.Tleskám..jen tak dál..spokojenost.Hráč v herním-předčasném důchodu.
  • Jozef123
    Petr Bulíř bol fajn hosť.... a kde je 30. pravidlo?
    • blixa
      No, pravidla vymyslime většinou kolektivně a teď to bez Lukáše a Petra nějak nešlo.. ;) Ale třeba napadne kluky něco v LA a pravidlo bude zítra ;)
  • posila

Trailer Assassin's Creed Revelations

Kdyz Dan rekl, ze meli jako trailer pro AC:Revelations udelat nejake atmosfericke predstaveni mesta, vzpomnel jsem si na prvni trailer GTA IV (kdo si nevzpomina: http://www.youtube.com/watch?v=M80K51DosFo ). Podle me nejlepsi trailer na GTA IV a mozna i nejlepsi ne-CGI trailer jaky jsem kdy videl.

Btw. souhlasim s tim, ze v R* musi mit nejake postizeni, ze vsude cpou pristup do mapy pres menu :)
    • 13_11
      Tak ono stačí, když má danej trailer nápad nebo šmrnc - první Assassin ho měl, druhej taky, poslední rovněž včetně vynikající hudby; problém nastává, když se hra prezentuje a když se tvůrci chtějí přetrhnout, aby ukázali, co všechno jejich hra umí - to proto je to tak přes čáru, bohužel.

Ad skvělý trailery z poslední doby - Metro: Last Light.
  • Tajný host

Tak tajným hostem je Bulíř? Parááda :) i když jsem tajně doufal v Drakena :))
  • Bude v zítřejším podcastu vedle Petra a Lukáše i Mikoláš Tuček nebo snad dokonce i Alžběta?
  • blixa

Fight Club 30

FC 30 je online. Jen vám dlužím omluvu za horší kvalitu zvuku, střihu a moderování - jak jsem během připravy aktuálního podcastu zjistil, některými věcmi bych se prostě neuživil ;)

A nezapomeňte, že zítra večer vyjde ještě jeden podcast, tentokrát od kluků z LA (a se zajímavými hosty..)...
    • Black_Hand
      z martina bacha asi nebude druhy bach pokud jde o zvuk :). ale tim spis to asi bude heroicky vykon, takze gj *5* .
    • Ještě by jsi to moh hodit na itunes ať si to můžou stáhnout i jablíčkáři snadněji :) Dík :)
  • Cosi
    Tak Fight Club 30 mi nejde přehrát ani stáhnout.
    • ales.smutny
      Pracujeme vzhledem k rozdvojení redakce a celé E3 v trochu provizorních podmínkách, tak prosíme o trpělivost. Situace se řeší, kdyžtak zkusíme najít provizorní řešení.
      • Hoďte to někam na Ulozto jako vždycky Soudruhu....
        • ales.smutny
          Když už, tak radši psychosoudruhu ;)
        • Jozef123
          Mne už to ide....
          • Cosi
            Taky mi to už jde.
            • Potvrzuji funkčnost stahování...dobrá práce soudruhu.
          • oin.odin
            potvrdzujem ...
    • zdeeneek
      z toho uz se posledni dobou bohuzel stala tradice ...
      • Jozef123
        Asi ešte nieje úplne nahraný na servery.Aj youtube ti prehrá video aj keď nieje úplne uploadnuté ale je v zlej kvalite. Takže youtube je akože games cz a zlá kvalita videa je akože nejde prehrať *1* *1* *1*

Edit/ tak nič no *1*
  • Jozef123
    Bude ešte dnes?
    • Tak Anonymus blokují i uloz.to koukám..server mimo provoz..
      • oin.odin
        tak asi nebudem som jediní kto sa k nemu nemože dostať ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit