Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyborny podcast :) dan vavra ma totalnnu pravdu.
  • Black_Hand

    soundtracky

    ad otazka v podcastu na soundtracky: doporucuju http://www.abandonia.com/en/externalmp3player_abandonia . z hernich soundtracku bych vypichl vetsinou stary veci. novy jsou na pytel. samej symfonak bez tvare (ne vsechen symfonak je mimo, treba remake intra prvni civilaze co byl ve 4ce byl spickovy http://www.youtube.com/watch?v=XZlWmYe8HM4 ... a cenu daj pitomosti jako Baba Yetu...nechapu). vyjimkou muze byt treba portal 2. dal treba veci od Franka Klepackiho obecne, ten je zodpovedny za vetsinu C&C, a dalsi hry, a hlavne Dunu 2, kterou ve tomto smeru extremne doporucuju. stejne tak Dunu 1 (Stephane Picq se fakt vyradil) a v tom pripade doporucuju verzi pro AdLib. kousky z dooma a dukea 3d jsou samozrejme super. semtam neco ze starych needu (trojky, petky). Alexander Brandon, ktery delal spoustu veci pro Epic, od UT po Jazz Jackrabbita, a Tyrian. dale treba Sam & Max od Telltale, to je opravdu vyjimecna kvalitka. pak treba soundtracky ke Space Questum od Sierry. nebo i takovy Transport Tycoon. Lotus III Ultimate Challenge. Heroes of Might and Magic III. a treba i takova uchylarna jako Wacky Wheels....staci tazajici se cloveku? :)

    5.1 ultra cisty zvuk nezachrani nudny soundtrack. zacalo se proste skladat jak pro filmy -> hudba je ryze sekundarni a ma jen podporovat atmosferu. tady bude drsnejsi zastaraly staromilec, neze kdy jindy. dnes uz se proste temer nedelaji soundtracky tak aby fungovaly jako hudba stala sama o sobe, s hrou spolupracovala a navzajem se s ni zazitky umocnovaly.
  • Anarcha

    Dan

    Ty jo hláška , kdyby za mnou takovej d*bil přišel a já měl brokovnici ustřelil bvych mu palici. Super to jsem se docela bavil.
  • Co to že jste se při diskusi o macho hrdinech ve hrách neotřeli o Atomového vévodu Duka?Jinak doufám že v zítřejším klubu rváčů bude 30.té pravidlo...
  • Ocelot23

    Dnes dobrej podcast

    Dan dneska zase perlil :D :D :D
  • oin.odin
    ako básnička ...
    Kdybych měl brokovnici,
    ustřelil bych mu makovici.
    je tak hustá že mi až slzy ťečú (dúfam že som to správne napísal čeština nie je zrovnika môj obor ... a vlastne ani slovenčina)
  • Tak pánové,tohle je nejlepší podcast.Pod každé písmeno se podepisuji.Úžasný názory na dnešní mrdky,co vychází.Tleskám..jen tak dál..spokojenost.Hráč v herním-předčasném důchodu.
  • Jozef123
    Petr Bulíř bol fajn hosť.... a kde je 30. pravidlo?
    • blixa
      No, pravidla vymyslime většinou kolektivně a teď to bez Lukáše a Petra nějak nešlo.. ;) Ale třeba napadne kluky něco v LA a pravidlo bude zítra ;)
  • posila

    Trailer Assassin's Creed Revelations

    Kdyz Dan rekl, ze meli jako trailer pro AC:Revelations udelat nejake atmosfericke predstaveni mesta, vzpomnel jsem si na prvni trailer GTA IV (kdo si nevzpomina: http://www.youtube.com/watch?v=M80K51DosFo ). Podle me nejlepsi trailer na GTA IV a mozna i nejlepsi ne-CGI trailer jaky jsem kdy videl.

    Btw. souhlasim s tim, ze v R* musi mit nejake postizeni, ze vsude cpou pristup do mapy pres menu :)
    • 13_11
      Tak ono stačí, když má danej trailer nápad nebo šmrnc - první Assassin ho měl, druhej taky, poslední rovněž včetně vynikající hudby; problém nastává, když se hra prezentuje a když se tvůrci chtějí přetrhnout, aby ukázali, co všechno jejich hra umí - to proto je to tak přes čáru, bohužel.

      Ad skvělý trailery z poslední doby - Metro: Last Light.
  • Tajný host

    Tak tajným hostem je Bulíř? Parááda :) i když jsem tajně doufal v Drakena :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit