Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude v zítřejším podcastu vedle Petra a Lukáše i Mikoláš Tuček nebo snad dokonce i Alžběta?
  • blixa

    Fight Club 30

    FC 30 je online. Jen vám dlužím omluvu za horší kvalitu zvuku, střihu a moderování - jak jsem během připravy aktuálního podcastu zjistil, některými věcmi bych se prostě neuživil ;)

    A nezapomeňte, že zítra večer vyjde ještě jeden podcast, tentokrát od kluků z LA (a se zajímavými hosty..)...
    • Black_Hand
      z martina bacha asi nebude druhy bach pokud jde o zvuk :). ale tim spis to asi bude heroicky vykon, takze gj *5* .
    • Ještě by jsi to moh hodit na itunes ať si to můžou stáhnout i jablíčkáři snadněji :) Dík :)
  • Cosi
    Tak Fight Club 30 mi nejde přehrát ani stáhnout.
    • ales.smutny
      Pracujeme vzhledem k rozdvojení redakce a celé E3 v trochu provizorních podmínkách, tak prosíme o trpělivost. Situace se řeší, kdyžtak zkusíme najít provizorní řešení.
      • Hoďte to někam na Ulozto jako vždycky Soudruhu....
        • ales.smutny
          Když už, tak radši psychosoudruhu ;)
        • Jozef123
          Mne už to ide....
          • Cosi
            Taky mi to už jde.
            • Potvrzuji funkčnost stahování...dobrá práce soudruhu.
          • oin.odin
            potvrdzujem ...
    • zdeeneek
      z toho uz se posledni dobou bohuzel stala tradice ...
      • Jozef123
        Asi ešte nieje úplne nahraný na servery.Aj youtube ti prehrá video aj keď nieje úplne uploadnuté ale je v zlej kvalite. Takže youtube je akože games cz a zlá kvalita videa je akože nejde prehrať *1* *1* *1*

        Edit/ tak nič no *1*
  • Jozef123
    Bude ešte dnes?
    • Tak Anonymus blokují i uloz.to koukám..server mimo provoz..
      • oin.odin
        tak asi nebudem som jediní kto sa k nemu nemože dostať ...
  • A prvni podcast tohoto tydne bude kdy? Zitra?
    • blixa
      První klasicky ve čtvrtek během dne..
  • Tento tyden maji byt pry dva podcasty, kdy je priblizna doba vydani toho druheho...dik
    • janchor
      V patek.
      • Jozef123
        Bude priamo z LA?
        • janchor
          Ano.
      • DSemik
        Páteční podcast s Vámi? =)
      • diky
  • Tron

    Nevím, ve kterém článku ta hláška typu "nový Tron je dvouhodinový klip Daft Punk" byla, ale objevila se i v podcastu, tak zareaguji na ty, co nesouhlasí, sem: ano, Tron Legacy je "jen" dvouhodinový klip na v tomto případě famózní hudbu Daft Punk a je to názor přijímaný většinou lidí, co ten film viděli. Osobně to nevidím za žádnou kritiku, naopak, mě se ten klip hrozně líbí *4* A soundtrack k němu jsem slyšel podle Last.fm aspoň 50x.
    • RavenHolm
      http://www.youtube.com/watch?v=fY6JOphu_s4
      http://www.youtube.com/watch?v=s3D3qWhxgSg
      Doporučuju.
    • Drom
      Tron Legacy je hlavne otresny film.
      • MishKonn
        A já si nepamatuji, že by někdy někdo tady jeho kvality hájil *4*
    • 13_11
      Byla to reakce na tento článek. A jen pár slov za sebe: mně kritika nevadí, jsem jí otevřenej, a pokud někdo bude toho názoru, že "ONO" tvrzení je sračka, tak s tím nemám sebemenší problém a beru; je to ostatně taky názor. Co mě od dotyčného zamrzelo, bylo, že onu danou větu vyňal z kontextu (a o kontext jde vždycky až na prvním místě!) a zaobalil ji do svého tvrzení, že "předkládám neoddiskutovatelný fakt". Každý správný (a chytrý) čtenář musí už z prvního odstavce článku odtušit, jak se věci ve skutečnosti mají. A abych za každé vlastní či nevlastní tvrzení vkládal větu "mám za to" nebo "toto je jenom můj soukromý osobní názor, ale..." - no to se na mě nezlobte, pane Martin.
      • MishKonn
        Kdybyste četl pozorně, našel byste v mém příspěvku slovíčko "pomyslné" připojené ke zkratce IMHO. A kdybyste se obtěžoval podívat se na příklad, který se nachází na odkazu, všiml byste si, že tam taky nikde "mám za to" neuvidíte.

        Pro vás ostatní ohledně filmu Tron - určitě jste si zajisté všimli, že ono tvrzení o tomto filmu nijak nevyvracím. Pro některé z vás bude možná překvapením, že ač jsem byl k duu Daft Punk do uvedení Tronu do kin poměrně lhostejný, soundtrack mě velmi zaujal a lhal bych, kdybych řekl, že ho nemám poměrně silně naposlouchaný.

        Věřím, že pokud vy vezmete v potaz celý kontext, který tady někteří z vás hájíte, a přečtete si jak moji původní reakci na článek o DAII, poté si poslechnete diskuzi lidí z redakce v podcastu a potom si přečtete moji finální reakci tady, nebudete reagovat slovy, že jsem něco označil za srač*u. Protože to jsem s prominutím neudělal.
    • Black_Hand
      ja jsem ho videl minuly mesic. a pod to se muzu jenom podepsat. mozna bych jeste pridal "zabery na olivii wilde" a to je tak vse. kdybych mel rict, takovy standardni filmovy veci jako charaktery, dialogy, pribeh, jeho vyprava...tak nereknu nic, pac tam prakticky nic takovyho co by stalo za to nebylo.

      daft punk proste udelali soundtrack ke hre a nic vic z o tom filmu rict nejde :P.
  • Alžběta

    tentokrát Tuček a příště Alžběta ? *3* *2*
    • Jozef123
      Hlavne aby tam bol Daniel Vávra *3*
  • MishKonn

    Reakce na můj dotaz - Martin

    Nejprve bych chtěl poděkovat celé redakci za vášnivou diskuzi na mnou zvolené téma na základě dotazu - zaprvé je poměrně zábavné poslouchat Vaše reakce, které se člen od člena liší a za druhé to ukazuje Vaši totální dedikaci fanouškům.

    Teď k mé spokojenosti k samotné odpovědi. Lukáši, bravo, přesně chápeš, co tím myslím. Petře, špatně, přesně takto jsem to nemyslel. "Martinovi" (tedy mně) opravdu nešlo o to, že by chtěl čistě encyklopedický výčet informací, k čemuž se negativně vyjadřujete i někteří tady.
    Naopak, stejně jako Vy, bych já sám na Vašem místě obhajoval a neméně podporoval přidání, řekněme, "emocionální" složky do článků a novinek, ať nečteme jak od robotů, anebo, jak už tady někdo poznamenal, na wikipedii.
    O co mi šlo, a to pochopil především Lukáš, je, udělat to trošičku chytřejším způsobem. To, že redaktor nějaký názor má, je v pořádku, a že jej nějakým způsobem vštěpí do článku, také. Co mě osobně ale velmi "nakrklo" (a z toho vzešel ten poměrně na*raný příspěvek a z toho vyplývající dotaz - btw mě neuvěřitelně bavilo, když jej Lukáš četl; pozn.) - podotýkám, že toto je můj náhled a můj názor; naposledy zopakuji, že toto jednání schvaluji a myslím si, že mít vlastní názor a promítat ho do novinek je správné - zdá se mi, že si zdejší autoři zvykají pod záštitou dobrého úmyslu šéfredaktora (který už jste detailně vysvětlil), napsat svůj názor, nicméně, co tam alespoň mně strašně moc chybí, je to pomyslné IMHO. Jednoduše mi přijde, že redaktor vštěpí do článku svůj názor, šéfredaktor to velmi samoúčelně schválí s tím, že je to vlastně jeho filozofie, ale nikdo se nedívá na to, s jakou suverenitou je v článku tento názor napsaný jako fakt (viz. námi již omílaný výrok o Zaklínači).
    Uvědomuji si, že se chcete přiblížit zahraničním webům, ale v tom případě zkuste i něco odkoukat z jejich finesy, se kterou vkládají své vlastní názory do článků. Jako skvělý příklad jsem zrovna včera narazil na vynikající dojmy z Mass Effect 3 na IGN ( http://pc.ign.com/articles/117/1172087p1.html ), kde si povšimněte předposledního odstavce: autor nám zde také zcela jasně ukáže, co si on myslí o tom, se kterou postavou byste měli mít romantický vztah, nicméně nám dá jasně (v tomto případě nadsázkou) najevo, že se opravdu jedná o jeho názor.

    Doufám, že tímto způsobem jsem již dostatečně vysvětlil to, co jsem měl na mysli, a ještě jednou děkuji za odpověď, se kterou jsem sice jen smíšeně spokojený, ale to už je prostě nátura lidských bytostí - jsme individuální, a každému z nás se myšlenky v hlavě honí jiným způsobem.
  • Jen mě teda trochu mrzí, že když už jste měli v podcastu Tukana, že měl celkem málo prostoru na to jak jste hlasali, že tam bude významná osobnost. Ale je velká škoda, že se ani krátce nevyjádřil k tomu co se tady děje u replay diskusí.
    • Mopped
      I tak to bylo moc.
    • Drom
      a co myslis, ze by tak o te "diskuzi" mohl rict? snad jen, ze je to smutne
      • Právě proto mě to zajímá, abych se mohl pobavit. Ale jak jsem říkal předtím, tak na to jakou dělali tomuhle dílu reklamu na hosta, měl zoufale málo času. Můj názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit