Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin
    btw dôchodcovia z dnešnej generácie budu vypadať tak nejak takto ... http://bit.ly/l7kznt ...
    • Black_Hand
      dobry vtip :).
  • Já mám dotaz co se týče odpovědi na soutěž, proč je zrovna taková, jaká je (myslím ta odpověď)? *4*
    • Black_Hand
      starecke vrtochy?? :PPP i kdyz je pravda, ze se to na me taky podepsalo na mym detstvi. dokonce jsem hral i hru na motivy. (doufam, ze todle je tak zmateny prispevek, ze nikdo kdo chce soutezit ho nepochopi :P).
  • xixixao
    Prej "Do you have a flag??" :D Že by někdo z diskutérů byl fanouškem Eddieho? :)
  • Black_Hand
    Jarda Falus...samozrjeme, ze jste si z jeho jmena tu srandu udelat museli :).
  • Beefcake
    Heeeej - bífkejk vás hlavně nabádal, ať pořádně proberete L.A. Noire - to bylo hlavní poselství *1*
    Ale tak díl ve znamení Zaklínače taky přišel vhod - doufám že příští týden to pojmete podobně, právě s tím L.A. ...

    A přidávám se k občanskému sdružení za časový rozpis témat - kolikrát bych klidně půlku podcastu mohl přeskočit... Někdy není čas na celej, a než to chřoupat nadvakrát, radši bych některý témata oželel...
    • janchor
      L.A. Noire proberem, až se nám sejde víc lidí, co hru hráli. Tuhle středu tam nikdo takovej nebyl.
  • Zaklínač II - jedině s gamepadem.

    Co se kritiky ovládání v zaklínači týče,zkusily jste využít gamepad? Z vaší diskuse se mi zdálo že nikoliv,hrát na klávesnici a myši je fakt peklo,ale s gamepadem se hra ovládá vcelku obstojně.Čímž se dostávám k tomu co jsem již psal do diskuse pod recenzi druhého zaklínače a to že si myslím že hra byla primárně vyvýjena pro konzole akorát byla (patrně z důvodu složitosti vývoje pro konzole ) na pc vydána dříve.Mnoho herních aspektů jež druhý zaklínač má tuto moji teorii podporují...
  • ucho
    nevím v čem je problém, mně to valí v pohodě přímo: http://flvts.im0.cz/mp3/4ddeb7eeaaf19.mp3

    jen nechápu, proč jsou tam ze včerejška nahrány tři zvukové soubory, někdo v tom dělá zmatky :)
  • vtipny to bylo jednou, opakovany vtip uz prestava byt vtipem a tohle uz zavani vlastni neschopnosti redakce games.cz nez cimkoli jinym, ale jen to dal svadejete na piraty, je to prece in
  • MickeyMutant
    Zajímavá debata o Zaklínačovi. Rád bych se ale přimluvil za doplnění obsahu podcastu o časové značky. Už to tady myslím v diskuzi zaznělo a hodilo by se mi to zvlášť v případě, že přijde na řadu něco, co mě vůbec nezajímá, jako třeba čtvrthodinová reklama na Mageo. Myslím, že by posluchači těch pár minut práce na označení začátku jednotlivých témat ocenili nejen v případě, že byste chtěli v podobných promo návštěvách pokračovat.

    Pro Dana – pozdně barokní zaklínač by místo meče nosil spíš flintu. S tím posunem od reality k fantasy ale naprosto souhlasím a přeju ti, aby se ti vyhýbala rýma, abys mohl diskutovat častěji.
    • Musím souhlasit... bohužel mě taky pokaždé nezajímá všechna diskutovaná témata, případně jsem třeba Zaklínače 2 ještě nehrál, tak se vyhýbám všem možným informacím o něm, ať už se spoilery nebo bez... se značkama v popisce by to bylo mnohem jednodušší.
  • sleepless
    Zase nám někdo nahackoval servery! Určitě to byl někdo z Anonymous. Provizorně vám tedy Fight Club servírujeme z alternativního zdroje, což by měl vyvážit fakt, že po delší absenci opět uslyšíte Dana Vávru a jako speciální host si k nám přišel podebatovat Jarda Faltus, aby představil českou hru Mageo a přiložil svůj názor na druhého Zaklínače. Stahujte odsud: http://www.uloz.to/9133423/fightclub28-mp3
    • hurda

      Kdo nemá rád uložto

      Pro ty co nemají rádi uložto

      http://keyelements.org/fightclub28.mp3

      direct download bez captchi a omezení...
    • Tak s tím něco udělejte.Nebudu pořád stahovat warez.Anonymus žalujte.Nikdo si nebude dovolovat na best off server.To musí skončit.Taková drzost se jen tak nevidí.Díky
      • smejki
        best off... *1*
        ty snad ani nevíš jaký fór se ti povedl
      • Stahovat warez... ale prosímtě...
        • dneska už je normální, že lidi neví jaký je rozdíl mezi Online úložištěm a warezem. Data se stávají warezem až po tom, co porušují nějaký autorský zákon a nevšiml jsem si že by redakce měla na jeijich podcastech copyright. Tím bych chěl upozornit redakci, že sam mystifikujou tím, že úložišti říkají warez.
          • Už podruhé tady někdo vůbec neví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit