Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to hoďte na warez, hlavně už to někam dejte!
    • hodtě to na warez?? To by sis možna měl nejdříve ujasnit co to warez znamná
      • Tady zase někdo vůbec neví...
        • Co jako nevím? Rád se necham poučit
          • Drom
            je to takovy inside joke z podcastu
            • Drom
              ja si myslim, ze to zacalo tady nekde na foru, ale uz vazne nevim
            • Tak to se potom omlouvám to jsem nevěděl. Byl by někdo ochotny řict i ve kterem díle abych pochopil souvislost?:)
  • Are we there yet?
  • smejki
    Fight Club je jako víno, je nejlepší archivní *1*
  • Nejste vy kamaradi s idianem? Těm taky pořad něco nejde
  • Hmm

    Redakční systém asi stávkuje, warez grupky mají dneska volno... Bude to asi smutný čtvrteční večer :-(
  • Potřebujeme dávku

    Chceme svůj pravidelný podcast
  • Uztobudeee? Uztobudeee? Uztobudeee?
    Preci me nenechate az do pondeli bez potrebny davky rvacskejch emoci...
    • janchor
      Tak jsem ten skluz koukám přivolal, zase stávkuje nějaká elektronka. Ale podcast už je dávno hotovej, takže to přinejhorším určitě pořeší nějaká ta warez grupa!
      • Tak ale sup, potrebuju nejakou vymluvu proc se neucit na zitrejsi zkousku.
      • Drom
        jeste ze mame ten warez, co bysme si bez nej pocali :) Zase za to zpozdeni muzou ti proradni chamtivi distributori *1*
      • Jojojooo - nahraj to prosim na nejakej share server - ja abych si to pustil leda nejdyl tak v osm...
        Kdyztak diky moc
    • once upon a time in games.cz

      Kde jsou ty časy kdy vycházel fight club dopoledne...
      • Asi v tvojej hlave , ja si na také nevspomínam :-)
    • Mistre strihaci, zkus nam prosim naznacit aspon hrubej cas, kdy by to asi tak mohlo byt... Diky
  • Drom
    uz se skoro bojim zeptat... *1*
    • life28
      Do Wiedzmina som zažratý až po uši, to bude sranda počúvať Danovu kritiku :D
    • Black_Hand
      tak dokud je ctvrtek, tak je to ok :).
      • janchor
        Nesmíte bejt tak fixovaný na to "dopoledne" v textu ;) Výraznější skluzy hlásíme, dneska je na cestě masivní díl s velkou debatou o Zaklínačovi (feat. Dan), tak ta cenzura holt trvá dýl.
        • smejki
          Dan? ::yahoo
        • Black_Hand
          doufam, ze to bude dalsi preshodinac. :)
    • MikeJay
      Neboj, víš přeci, že odvážnému štěstí přeje... *1*
  • smejki

    téma

    Zdravím, pánové,
    mohlo by být docela zajímavé, kdybyste se pobavili o těch nejotřelejších klišé ve hrách. A nemyslím jen příběhová ale i ta designérská. Jen tak namátkou:
    - přerostlá krysa jako první protivník v RPG
    - vševidoucí průvodci hrou s dokonalým intelem - viz. Crysis 2
    - NPC jako informační databanky
    - proroctví, kam se podíváš. Zvlášť ve sci-fi (Starcraft 2, Mass Effect). Proboha proč?
    atd atd atd
    • Tak ty NPC infodatabanky jsou celkem pochopitelny. Teda nevim co konkretne myslis, ale vetsinou snad neni nic divnyho na tom, ze potkam cloveka, kterej o tom a tom mnohe vi, a o info se podeli. Urcite to teda jde podat nejak blbe, tezko uveritelne, ale s tim jsem se snad ani nesetkal.. ? Jinak alternativa by byla jaka? Treba nejaky cutsceny, ktery by nejspis nezapadaly do stylu vypraveni, nebo studovani textovejch materialu, ktery by zas asi vetsinu her brzdilo...

      A proroctvi, to se spis objevuje v kazdy fantasy, ne?
      Treba v tom ME ani nevim ze by se nejaky resilo - leda v nejaky vedlejsi misi?

      Jinak nejvetsi designersky klise je pro me vybusnej barel - nejlip jeste v opevneny pozici : )
      • smejki
        těmi informačními databankami myslím postavy, co vyklopí všechno, zcela bez ohledu na vztah k hráči. Mám na mysli systémy, kdy se neuzavírají různé větvě rozhovoru, kdy rozhovor není jednocestným systémem a kde prakticky existují jen dva přístupy:
        - vytlouct z NPC to nejdůležitější
        anebo
        - lítat ve stromové struktuře dialogu tam a zpět a vytlouct z NPC všechny texty
    • Black_Hand
      joo, neni nad krysy, ktery se stavaji s vetsim poctem byt o dost silnejsi a zacnou vrhat kouzla...kde jsou ty doby :).
      • ales.smutny
        Kdo pamatuje uberkrysy z Planescape: Torment, ten ví, že z krys a jejich krále si není radno dělat srandu ;)
        • smejki
          jo, craium rats z PT jsou nádherný výsměch tomuhle klišé. Kdo všechno od nich nedostal výklep při prvním setkání? *1*
          • Black_Hand
            myslis v tom sklepe, pri ty deratizaci? tam jeste ne, pac jich bylo jen par. ale v podzemi za pharodem....ten blesk me teda hodne prekvapil :).
        • Black_Hand
          bohuzel. jasne ze jsem to ale zkusil :).
  • risa2000

    Zaklínač 2

    Při poslechu posledního podcastu (z 19.5) jste tam měli takovou malou diskusi, která snad měla nějak vysvětlit proč není ještě recenze na Zaklínače. Ale nějak se mi to z toho nepodařilo zjistit - přijde mi, že jste to buď vystřihli nebo to tam nikdy nebylo - každopádně celá pasáž mi tím pádem přišla zbytečná.
    • janchor
      Asi jsme to tam nějak zakecali, každopádně problém byl v tom, že webům (celosvětově) dorazil aktivační klíč až v pondělí. Takže hru jsme sice měli už týden předtím, ale byla nám k ničemu.
      • Nechci moc rýpat, ale zajímalo by mě, jak je teda možné, že v recenzi na hrej nepřímo píšou, že hru hráli už týden před vydáním ? Cituji: "vychází 17. května, což je právě dnes, a jelikož do naší redakce dorazila s více než týdenním předstihem, měl jsem hromadu času ponořit se do jejího podmanivého temného světa"
        • janchor
          Velmi snadno - Hrej je web časopisu LEVEL, kde Zaklínače dostali jako ostatní papíráky už dřív.

          A pan Klobouk se odnaučí předbíhat *4*
          • Tak to jo, to dává logiku :)
        • Pan_Klobouk
          Radeji v tom vazne moc nerypej ;) protoze Hrej pouzili pro recenzi kod urceny pro papiraky (Level). Bylo kolem toho celkem halo a CD Projekt to resi.
        • DSemik
          Ale v FC mluvili o podrobném manuálu a navíc k ponoření se do světa stačí i YouTube videa. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit