Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky bohu za subjektivní názory autorů ve článcích! Nebo snad někdo chce číst suchý encyklopedický výpis? To je přesně rozdíl mezi dobrou a špatnou žurnalistikou. Já si chci číst a bavit se, na fakta mám wikipedii.
    • Tady slo o to, ze do toho zbytecne tahal uplne jinou hru. V tomhle pripade to znelo HODNE subjektivne zabarvene, az jako kdyz urazenej ukazuje prstickem "on taky! on taky!"
      Navic zkus svet videt i jinak nez jako neco slozenyho ze dvou extremu - tim ze by zmizela ta ted uz tady nechvalne proslula veta, tak by se z clanku stal encyklopedickej vypis?? *7*
      Lidicky zlaty, vy me trapite... *6*
      • Já jsem to myslel spíše obecně, nešlo mi o tento konkrétní případ. Rád si přečtu názor autora v článku - a pokud s ním nesouhlasím, napíšu to a hlavně napíšu proč. Neutrální články, které se snaží zavděčit všem jsou k ničemu, resp. spadnou na úrověň PR žvástů.
    • Drom
      tam prece neslo o to, ze mel nekdo nazor, ale o to, ze si nekdo dovolil rict neco "negativniho" o Zaklinaci 2, coz je ve vychodni evrope ocividne brano za rouhani *7*
      • Spíš si myslím, že čtenářům vadilo docela citelné obhajování Dragon Age 2 a hřebíček tomu uhodil onou větou "Hlavně že nikomu nevadí zlehčený bojový systém v Zaklínači 2" (něják tak, nechci to dohledávat). A čtenáři to pojali tak, že porovnává DA 2 a Zaklínače 2. Sám to v podcastu uvedl na pravou míru, bylo to prostě jen nešťastně napsané. Subjektivní názory by být měli ale neměli by být sugestivní. Games je pro mě špička české herni žurnalistiky a dofuám, že to tak zůstane. Ale ten humbuk kolem onoho článku mi přišel komický.
        • Cajk
          Kdo nepochopil kam jsem tím mířil, toho upřímně lituji. Není to tak složité.
  • Kultovní osoba české herní scény?

    Je to Michal Rybka? Musí to být Michal Rybka!
    • Mopped
      Mno podle obsahu má Rybka v posledním Levelu pouze Wolfův revír, jestli se nepletu, takže by to mohlo klapnout. No a pokud by se stal redaktorem Games, tak přežiju i Tučka ve FC.
      • RakeW
        Rybka píše mimo jiné (nesleduji ho) velmi obsáhlé úvahy na pctuning.cz, takže určitě nemá jen Wolfův revír...
        • Mopped
          Píši o Levelu, psát články do papírového měsíčníku je jistě vzhledem k uzávěrce náročnější. Pokud tedy odešel, je tu možnost, že začne přispívat sem.
    • bude to někdo kdo si zase bude dělat reklamu.
    • Fuxoft ?!?

      František Fuka?
      • Muhahaaa! To by moc potesilo!
    • Ja bych radsi Drakena :)
      • kdyz ne adnrej tak ICE
  • Johooo Mikoláš nice..
  • Anarcha

    Fable 3

    Když jsem slyšel debatu o Fabel 3 vzpoměl jsem si , jak jsem se rozhodl , že tu hru testnu vzhledem k tomu , že jsem na PC hral 1 a ta mě celkem bavila , ale 3 bych dal ta 2/10 a to za tu odvahu , že takovou hovadinu vůbec vydali z hraní jsem měl pocit , že tu hru vymyslel nějakej blázen.
  • hurda

    Prosím

    Bude dneska?
    • janchor
      Stříhá se.
      • Pane Nástěnkáři, to nikoho nezajímá, zda se váš kolega stříhá. Dotaz byl směřován na čas vydání podcastu. *1*
        • aaaahahahahahahahaaa XDDDDDDD

          srsly ...
          • To má být ironickej smích? Pěkný.

            Edit: Nemyslím to ve zlým, je možný že jsem to blbě pochopil a proto se zdržuju všech dalších spekulací.
            • Když nad tím přemýšlím, asi máš možná pravdu *1* Jak jsem říkal pro mě je to celý stejně sranda, ale pán si asi zaslouží omluvu anebo proklít pokud jsem to pochopil správně. Hned to napravím.
            • To jako sarkasmus v tom "pekny"? : )

              Treba to fakt na tebe myslel v dobrym - nebud tak vztahovacnej ; P
            • To s tím plusem jsem úplně nepochopil, co tím myslíš.
              K tomu příspěvku s tím smíchem, já osobně ho čtu jako těžkou ironii a říkal jsem si, že by bylo vhodný odpovědět pro změnu sarkasmem. Docela mě tyhle slovní hříčky baví, i když to často jen malej počet lidí pochopí. ;)
            • Aha - on nikdo plus neklikal - to je o komentar vys : )
            • Ten bych ti za tohle venoval treba ja ; P
              On to ale mozna fakt myslel "srsly", ne? To je ta krasna pismenkova ambivalence - treba to chapal jinak i kazdej kdo klikal "líbí" : D
  • Očekavate Hackery??:D
  • smejki
    bude opět Dan?
    • janchor
      Ne, ale představíme novýho hosta, kterej se s tim taky nemaže.
      • Black_Hand
        to mate z toho, ze si tam tahate tak silny osobnosti :). jarda falus zustane? prislo mi, ze tam byl minule spis na PR dump a pokec o zaklinaci.
      • DSemik
        Tak mne napadá v souvislosti s minulým podcastem - bude možnost zaslání odkazu na Fight Club přímo na mail žadatele (až to zase nepůjde nahrát)? =)
  • zirafcatko

    Hodnocení her

    No mě by docela zajímalo,když je nějaká série např. Uncharted u které hodnocení ne klesne pod 8. u některých magazínů jde dokonce hodnocení do absolutních 10/10 a napjatě očekáváte její 3 pokračování A najednou ...se hra opravdu nevyvede je to hrůza průměrnosti!
    Jde jí vůbec dát špatné hodnocení? Docela by mě to zajímalo a rozhodně nezávidím recenzentovi,musí to být ohromné dilema:) Díky za odpověď:))
    • smejki
      ono se něco podobného dělo například i u Falloutu 3
      originál už sice zmizel, ale tady je překlad zdroje
      http://www.madbrahmin.cz/index.php?id=home&news=776

      tak jsem našel i ten originál
      http://www.crispygamer.com/features/2009-01-06/critic-in-exile-is-it-ok-to-finally-admit-that-i-didnt-really-like-fallout-3-all
  • Bylo by dobré, kdyby u jednotlivých témat Fight Clubu byl napsán čas, kdy začínají. Často nemám čas poslouchat celý Fight Club a hledání témat není zrovna nejjednodušší.
    • Je to jedna z mála věcí v níž je Hrej hpod lepší...
  • OpenTDD

    Po debatě v FC#27 jsem neodolal a okusil OpenTDD a je to super. Jen mě zarazilo, že se v novém Fight Clubu objevilo, že to legální cestou nelze získat. Já nevím tedy jestli zrovna tohle http://www.openttd.org/en/download-stable je abandonware, nicméně jsem jen stáhl, nainstaloval a jelo to, původní hru jsem vůbec nepotřeboval. Snad to někomu pomůže a ještě mi někdo dá vědět jestli je to tedy legální čí ne.
    • Aha tak se omlouvám za zbytečný dotaz. Od verze 1.x.x Už je OTTD funkční bez oněch souborů z originální hry a tak je to skutečně Freeware takže http://www.openttd.org/. :)
      • Drom
        doporucuju hrat na serverech oznacenych ECS - je tam spousta novych prumyslu, dopravnich prostredku a grafiky obecne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit