Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hurda

    Hurda to hrozně zabil *1*
    • dík

      dík
  • Skvele

    Dobre jsem se bavil jen tak dal :-)
    A co to faridovo mladi ? :-)
  • HODNOCENÍ

    ZDRAVÍM, jen chci popořit redakci tiscali v systému hodnocení, kdy jako jedni z mála se nebojíte nazvat věci pravým jménem. Nenechte se odradit dětinským prskáním. Jen tak dál.
    • sleepless
      Diky i za ten mail. Jeste to budeme na webu probirat, aby byl nas pristup vsem jasny a mohli se podle nej lepe orientovat.
      • Přístup je jasný. Jen tak dále. *4*
  • nešlo by to udělat tak, aby jste měli všichni sluchátka s mikrofonem a do něj mluvili ? u tohohle dílu se to sice moc nestávalo a v minulém bylo celkem otravujicí, jak jedno slovo nebyl téměř slyšet a pak najedou řev...:) *11*
  • Stopáž

    Můžu se zeptat proč mi zase BSplayer bere délku podcastu jen 28:01 minut?

    EDIT: Úprava stopáže.
    • janchor
      Nemám tušení. U nás je na libovolným přehrávači stopáž v pořádku.
  • jmeno souboru

    fakt budete mit ty podcasty tak dementne pojmenovany? Ja myslel, ze to byl jen omyl toho prvniho, ale je to tu zas.
    • sleepless
      To dementni pojmenovani je systemova vec, ktera ma sve padne duvody. Nicmene uz se pracuje na uprave, bude bud priste, nebo prespriste.
  • Stopáž

    Můžu se zeptat proč mi zase BSplayer bere délku podcastu jen 28:04 minut?
    • Co cekas od prehravace, co mas v nazvu BS?
    • Muzes se zeptat sveho BSplayeru *1*
  • "jako třeba úžasná hra Call of Duty" *1* Dúfam, že Dan sa bude objavovať v podcastoch pravidelne *3*
  • Klikání myši v Podcastu 2

    Ahoj chlapi, prosím neklikejte při tom nahrávání podcastu myší tak blízko mikrofonu.. díky .)
    • Drom
      tak 2. podcast uz byl opravdu na 100% :) jen jeste trosku vylepsit ten zvuk
    • sleepless
      Sorry za to, Lukas uz me dal za usi :) Ale tak ...pracovat se musi za kazdych okolnosti
  • Pavel nebude

    Podle toho co psal Lukáš na FB se Pavla nedočkáme, zůstal u LEVELu
    • DSemik
      Svým způsobem je to i pozitivní - nedokážu si představit, že by nebyl v Level TV (i když po shlédnutí té poslední mi tam prostě chybí Grygar 1) a nedělal na Level DVD. A protože mám předplatné, byl bych rád, a to zcela sobecky a nepokritě, aby na Games.cz přešel tak za rok. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit