Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvních 5 vteřin

"Nazdar podcásťáci vy strašný svině." *1* *1* Po prvních 5 vteřinách už sem se musel smát. Kdo to tam vůbec řekl?
    • sleepless
      Martin :)
      • janchor
        Nene, to řekl Wilde!
  • uncut

Podcast rozhodně nezkracujte!Hodinka je tak akorát,když se rozjede zajímavá diskuse tak klidně i více...
  • iTunes

Kdy se objevi podcast na iTunes? Koukam ze Fight Club uz tam je ale je prazdny...
    • sleepless
      Sakris, melo by to byt poresene, ale mrknem na to hned.
      • Uz to funguje
    • Nápodobně

Stejný problém, stejný dotaz :)
  • Potlesk

Pánove, byt jsem byl z pocatku poslechu hodne skepticky, tak už v nějaké 20 minute musim rict, tesim se na dalsi dil :) Kazdopadne..1hodina..docela dost nemyslite?:P
    • jako pokud teda ta hodian bude takova jako tahle, tak svym zpusobem nemam nic proti :) ona cesta do skoly je dlouha, takze se to bude hodit
      • epileptickejfish
        taky se přikláním k hodině *4*
    • Přesně tak. Hodina mi příjde vážně moc, uvítal bych podcasty trochu kratších stopáží.
      • janchor
        Máme dlouholetou zkušenost s natáčením právě +/- hodinových podcastů, tudíž k téhle délce nějak přirozeně tíhnem. Ale uvidíme, jak si to "sedne" tady na Games.
        • DSemik
          45-60 minut je ideální doba, tedy pokud by nebyla výjimečná situace jako požár v redakci či přítomnost Hidea Kojimi, Willa Wrighta..., ale i tak by to bylo na pováženou. =)
          • Drom
            tak tady musim nesouhlasit, posloucham nekolik zahranicnich podcastu a bezne jdou pres 2 hodiny a jsou super, staci zaradit 1 az 2 hudebni vstupy (jukebox byl naprosto dokonaly!! chci ho zpet a do kazdeho podcastu!! prosim! *1* ) na kratke odreagovani a pokud je podcast zabavny - a ne jen tezce informativni jako momentalne ceska konkurence, tak to utece strasne rychle. Idealni stopaz je pro me 1 a pul az 2 hodiny. *1*
            • SkillJam
              Předběhl jsi mě takže napíšu jen: Souhlasím!!
    • sleepless
      Trosku se nam to protahlo, bylo to poprve a v nezvyklem prostredi :) A to to mistr Grygar jeste radne procesal...coz se na vysledku projevilo velmi pozitivne.
  • DSemik
    Je možné, že na internetu má podcast 58 min., ale když si stáhnu mp3, tak je to jen 29 min.?
    • Nejspis se ti to spatne stahlo - ted jsem to zkousel stahnout a ma to skutecne hodinu.
      • DSemik
        Beru zpět, omluvám se, chyba je na mé straně - BS Player mi to z neznámého důvodu zkrátí na 29 min, tedy spíše vystřihne nějakou část uprostřed...
        • Safra, mám stejný problém - podcast jsem stahoval již třikrát, velikost souboru po stažení sedí, ale ať to otevřu jakýmkoliv programem, stále mi to udává délku 29 minut. Má někdo nějáké řešení? Předem díky
          • DSemik
            Zkusil jsem Windows Media Player a běží v pohodě, ale zajímalo by mne, co s tím je...
  • Délka

Trochu krátký, ale snad vítězí kvalita nad kvantitou. Už poslouchám... *1*
  • co je s pavlem dobrovskym? puvodne jste slibovali jeho ucast na webu a podcastu a zatim nic. nevyskytuje se ani na hrej, uz byste to konecne mohli vysvetlit, kdyz uz tu mate ty fora
    • janchor
      Pavel se rozhodnul zůstat v LEVELu.
      • Vzdyt Pavel je nezavisly novinar, tak jak zustat u Levelu? Mohl by se objevovat na obou mistech. No hlavne v podcastu na games.cz
      • to je opravdu škoda
      • Aspoň někdo je věrný. Styďte se zaprodanci! *10* (Prosím nebrat vážně *3* )
  • Drom

ctvrtek dopoledne

no uz je skoro 12 a podcast nikde :( za chvili jdu pryc a uz jsem ho chtel mit nahrany v mobilu, abych mohl cestou poslouchat
  • Podpora....

Držím palce s novým podcastem *3* ... Už teď věřím že to bude opět kvalita na kterou jsem byl vždy v pátek večer připraven... Ještě jednou přeji mnoho zdaru.... :-)
  • Figh Club No. 1

Vyjde podcast zítra kolem rána - tak kolem 7:00? Bohužel později nebudu mít možnost přístupu k internetu. *9* Jinak Vám přeju, ať máte velkou ,,poslouchanost´´. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit