Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečne pořádný podcat

    Tak sem se konečně dočkal, ta nuda z hreje se nedala poslouchat. Jen tak dál kluci.
  • Diky ;)

    Konecne podcast s lidma kteri me neuspavaji ale bavi :)
    Zajimalo by me jestli se vrati take rubrika "faridovo mladi"
    Kazdopadne jsem rad ze jste zpet ( Snad priste dil bude trosku delsi ) :>
    Cao
  • specialitka

    peter, lukas, narazil som pri FC na zaujimavu anomaliu. nahral som si podcast do svojho MP3 playera (mam irivier t20) a minutovu stopaz celeho mi zobrazilo 1hod 58minut a prehrava mi to normalne, akurat cas bezi dvakrat tak rychlejsie :)
    • Drom
      jj, ten caslovy sotek si pekne pohrava s casem podcastu :D asi jen nejaky nepovedeny export z editoru predpokladam, uvidime po pristim podcastu
      • janchor
        Je to podivný. Ať to tu zkouším v čemkoliv (primárně Winamp), čas je OK.
        • hej je to zvlastne, inak podcast velmi chvalim, pocuval som este hpod uuuplne od zaciatku kazdy tyzden, ten vas styl je nedostizny... a mozete si povedat - jailbreakli sme IRIVER :) vela zdaru a vdaka
  • Pavel

    Zdravím podcast hodnotím kladně a sem moc rád že se konečně vrátil "Hpod" v plné síle.

    Každopádně musím podotknout že hlas (i kompletní vystupování) pana Dobrovského mi vůbec neschází vždy na se mi jevil jako arogantní idiot asi je to vykoupeno intelektem jelikož jeho články (ne jen ty herní) maji vždy hlavu a patu.

    Budiž ať propukne ukřižování *1*.
    • Pavel je v poho

      Me naopak prijde Pavel dobrej a je skoda, ze neni ve stale sestave. Jinak dik za podcast, jsem s nima od zacatku a ta vyluka znamych hlasu byla neco jako detox:D Uz to nedelejte prosim!!! :D
      • S tím detoxem máš pravdu ^^ : )
  • Pochvala + dotaz

    Super, jen tak dál !! Je zdravý mít na tomto poli konkurenci, a my, jakožto posluchači, z toho jedině vytěžíme..Subscribuju na iTunes vás i Hrej, tak jsem rád, že už se nemusím spokojit jen s jedním podcastem (to víte, cesty do školy jsou pekelně dlouhý), a že můžu srovnávat.

    Btw jeden dotaz pro Lukáše Grygara: Nedávno jsem se prohrabával hodně starými LEVEL TV a tam ještě velmi často figuroval Lukáš Codr, nevíte co s ním je ? :) Neslyšel jsem o něm ani nepamatuju :(
    • Dobrá :), nějak mi to asi uniklo, ale dobře pro něj :). Já jen, že strašně dobře dělal úvodníky a vstupy mezi scénkama v LEVEL TV tehdá, tak že by podcasty s nim taky nemuseli bejt marný, ale 2K je 2K no :)
    • janchor
      Čočík pracuje v Šanghaji pro 2K, jestli se nepletu.
    • Drom
      mnohokrat rikali, ze odjel nekam do Ciny :)
  • Podcast

    Super jen tak dále! Hoďka stačila.
  • skoda

    Dufam ze sa Pavel dostavi sem tam na Podcast aspon ako host, strasne som si zvykol, ze podcastmi nas sprevadza jeho hlasy a hoci vy vsetci ostatni ste rovnako skveli, tak bez neho to pre mna 100% nikdy nebude.
    • DSemik
      Je škoda, že není ani v jednom podcastu, ale snad to půjde i bez něj (když tohle píši, připadám si jako barbar a samotnému mi to zní špatně). To že by se zjevil z ničeho nic jako host je pravděpodobně nereálné, přesto můžem doufat, že někdy... na chvíli... pod jiným jménem... =)
    • oin.odin
      Pavlovu absenciu považujem za krutú ranu osudu ... bez neho tomu niečo chýba ale zase je to lepšie ako nič (sakra len dúfam že to nevyznelo ako že ste na nič ... lebo ste to najužas-super-extra-cool nieč/nič čo som za posledné +/- dva mesiace poču) ... prípade indie hPod maskovaní za hPod ... jednoducho tento váš podcast ma GULE
  • v práci poslouchám ce se dá a další herní podcast se bude hodit, snad tento podcast ještě uzraje, první díl mi příjde takový šedivý
    • oin.odin
      pokiaľ "šedivý" odkazuje na kvalitu zvuku ... tak ... dúfam že sa to zlepšy ...
      • ano, odkazuje to na zvukovou stránku, mohlo by to být trochu živější jako původní hpody, ale je to takový první zkušební díl, věřím, že to chlapci dopilují na úroveň předchozích hpodů
        • DSemik
          Očekávám, že bude nějakou dobu trvat, než se podaří nějak přizpůsobit novému prostředí a asi i nářadí. Doufám, že se podaří buď v počítači nebo rovnou při nahrávání odstranit nelibozvučné "zvonění".
    • 13_11
      Těžký nesouhlas...
  • Nezklamalo

    A to už od první sekundy :)
    Dík, tolik týdnů bez matroše do uší...
  • Úplne, akoby som počúval hPod : ) Ani zostava sa veľmi nezmenila.
    • oin.odin
      a to je dobre ... aspoň sa zasmejem a nečo dozviem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit