Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je doba

    To snad nejni mozny....za 7 dní to bude pul roku co tu byli Marsáci....ja se asi zbláznim....to je hrozne dlouhooo !!.. ja je chci zpatky :(
  • ???

    Ahoj, neví někdo jak se můžu stát součástí Echelon? Kde a co a jak pro to musim udělat? Byla bych vám mocinky vděčná, kdyby ste poradili. Děkuju moc...
    • Re: ???

      nemusíš dělat vůbec nic, jen propagovat 30STM, napiš na FB holkám z Czechelonu a běž s nima na nějaký sraz :)
  • výročí

    Dneska je to 5 měsíců co tu byli Marsíci :).. Já touhle dobou asi seděla buď v metru nebo ještě v tramvaji xD... no ale nezapomenutelnej večer!!... takže Happy výročí Czechelon! :) *14*
  • super

    jj, to je super!!!! *3* já hlasuju každej den 3x tak, snad budou na prvním místě i v dalším kole. *3* *3*
  • HLASUJTE

    hlasujte pro 30 Seconds to Mars v t-music chart na óčku!!!

    http://www.t-music.cz/hudba/t-music-chart/

    jejda nechápu proč nejsou i u skupin novinky jako u herců atd...
    • Re: HLASUJTE

      YES! jsou 1. *14* *1* *1* *1*
  • Krakow

    Čus 30STM hrají 20.8. na festivalu v Krakowě, scháním lidi,kteří by jeli taky.
    kdo by měl zájem ať se mi ozve na mail.
    mějte se
  • koncert je za nama:(

    Za chvili to bude mesic co tu byly 30ty a me to prijde jak kdybyb to byl uz rok :-/...taky vam to tak prijde?...achjo doufam ze nebudem cekat moc dlouho a ze brzo prijedou!... *7*
    • Re: koncert je za nama:(

      taky mi to příjde jako už strašně moc dlouhá doba
      • Re: Re: koncert je za nama:(

        nejhorsi je ze oni prijedou,jestli prijedou,tak nekdy az za 2-3 roky :'(.umruuu
  • ...

    jak mu ho zkazila???jen se teda malinko bouřili lidi proti slovence ale jinak???
  • :)

    Zdravím.. Také jsem byla ve čtvrtek na koncertu.. a velice mě i mého přítele zaujala kapela Carpark North.. I koncert 30 Second To Mars se mi moc líbil, jen mě docela zklamalo podání písniček Alibi a Hurricane, na které jsem se nejvíc těšila.. Bohužel, co se dá dělat... K tomu ta slečna, co byla na podiu trochu zkazila plán Jaredovi, což jí pak dal asi jasně najevo.. Ale asi byla celá vedle, že stojí zrovna vedle něj.. Takže to vystoupení nás všechny docela pobavilo.. :) Každopádně jinak jsem si to užila.. :))
    • Re: :)

      Jak jsi přišla na to, že mu zkazila plán? Ona bohužel ne. To jenom Český národ není schopen porozumět jednak základům anglického jazyka, a jednak zřejmě nezná pojem "circle pit". Smutné.
  • ...

    Koncert byl fakt dobrý!První předkapela taky dobrá...ta druhá už nic moc:)Ale celý koncert stál za to! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit