Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Best night in my life!!

    ÁÁÁÁÁ vážně ro stálo za to!!!.. 30 jsou božíí!!!... a sdc ty byli taky hustý!!!!... vážně jsem si to tam užila doufám že se brzy vrátěj!! <3
  • koncert je za nama:(

    OMG nemuzu ani rict jakej byl koncer byl proste uzasnej!!!!!!!!!!ty woe ja je tak milujuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: koncert je za nama:(

      uzasny koncert uzila jsem si ho
  • lístky na koncert

    Mám ještě jeden lístek na koncert za 500Kč, kdyžtak se ozvěte na email, domluvili by jsme se na předání
  • prodám lístek

    prodám dva lístky jeden za 600,- písněte mi na email a domluvíme se ;)
  • Ahojky!!

    Ahoj všichni, jsem moc ráda, že tady mají kluci tolik fanoušků. Já se taky už nemůžu dočkat!! Musíme je bouřlivě přivítat, ať zase jednou ukážeme, co umíme. Tak kdo jde na koncert, tak přeji skvělý zážitek. *4* *3*
  • ...

    Ahoj.
    Chtěla bych se zeptat,jest-li někdo ještě neprodává lístky na 30 seconds to mars:) dyžtak piště na můj e-mail(sfuchsova12@gmail.co) předem děkuji za odpověď!
    *3*
  • uz jso to jenom dny

    Už jenom 10 dní a bude to....jáááj ja se tak tesim!...:)..akorat doufam ze nebude moc velka zima páč tam nejsou satny a ja nechci drzet bundu(asi bych ji spis pro tom skakani ztratila)..No a jak se tesite vy?:)
  • Lístky na koncert

    Ahoj, chtěla bych nabídnout 2 lístky na pražský koncert, 1 za 500Kč...Bohužel mi cesta na koncert nevyšla...kdo by měl zájem tak ať se ozve na e-mail:plevovamisa@seznam.cz
    • Re: Lístky na koncert

      Bohužel lístky jsem už prodala
  • koncert

    holky jdete na koncert?...schaním nekoho s kým byl mohla jit... *3* (ajuskaaa.94@email.cz)
    • Re: koncert

      Odkud jedeš? :) Já z Ostravy...můžeš se přidat :)
  • takžee...

    ....kdo že se to chysta na jejich koncertiik??:):) *4* *4* *3*
    • Re: takžee...

      Já *1*
      • Re: Re: takžee...

        jáááááááááááááá už se nemůžu dočkat.Strašně moc se těším. *3*
        • Re: Re: Re: takžee...

          hh ja taky ty vado pred tema cca 5 lety kdy tu byli předskokany LP sem litovala ale ted ted pujdu ty woe a nemuzu se dockat a co vy budete rvát až nebudete moc mluvit???:-D *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit