Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Název skupiny

    doufám žes jí to neseřrala *3*
  • Re: Re: Název skupiny

    Díky *3* .
  • Re: cak!!!!!!!

    loool ty seš ale trapák! *1* *1* fakt asi musíš bejt dost přiteplenj!! *15* je mi z tebe na blití!! *9* *16* zalez někam do kanálu a zkebni tam!! *8* *8* *16* *16* *15* *15*
  • Re: Název skupiny

    (trdy seknds tů mars) *3*
  • Název skupiny

    Nemohl by někdo sem napsat jak se čte ten název skupiny?Byla bych moc ráda ahoj a mějte se hezky *4* .
  • Re: jared

    Jared co já vím hraje v Alexandru Velikým.
  • Re: Re: Jared je gay!

    on teda ja gay!!!samozrejme!!kazdy to vie!(alebo ani nie *7* ) Vkazdom pripade boli vsetky jeho frajerky len koli zachovaniu vonkajsieho zdania-jeho skutocna laska je ON--- *1*
  • Jukněte

    Znám super blogísek autorka tam přidáva super info každý den jukněte, hodně se tam dovím a některé ty fotky hhh jsem se válela pod stolem .*1* *3* *14* .: rostenkablog.blog.cz
  • Re: Re: T-MUSIC CHART

    Nej víc mě potěšilo to, že vždycky byli před Farnou, ale je škoda, že už končej. *14* 30STM 4 ever *14* THE BEST GROUP OF THE ALL WORLD *14* I LOVE THEM 4EVER *14* THE BEST MUSIC *14*
  • jared

    neznate nekdo nejaky film kde jared hraje prossim jestli nekdo takovy zna napiste mi na mail
  • Re: hmm

    myslim si ze ted vypada rozhodne lepe nez driv. Driv byl spise takovy sampon ale ted je krasny
  • jared

    *4* *14* JARED JE PROSTĚ KRÁÁÁSNÝ!! *14* *14*
  • ahoj

    Ahojky jsem tu nová. 30stm posloucham asi pul roku ale lepší kalpelu jsem neslyšela. Jsou prostě nejlepší.Jared je nádherný. *5*
  • ahoj

    no tak já mám jejich obě dvě cd...a na t-music sme taky koukala...je škoda že jsou na 5 místě...ale jsou stejně nej
  • 30 stm best and 4 ever

    *13* prostě nechápu kdo je může nesnášet a takhle pomlovat *7* Jaredek je zlatíško prostě best a 30 stm taky sou nej. na světě a jejich cd je nej. a dokonce to cd i mám *14* *14*
  • 30STM 4EVER!!!

    Nej skupina na světě prostě... *5*
  • Re: T-MUSIC CHART

    No jasně musíme se snažit aby nám vyhráli *14* sou nejlepší!!!!
  • T-MUSIC CHART

    AHOJÍÍÍÍÍÍK VŠICHNI SLEDUJETE T-MUSIC CHART NA OČKU???? PRÁVĚ TEĎ JSOU TAM 30STM S A BEAUTIFUL LIE BOHUŽEL SKONČILI AŽ PÁTÍ ALE HODNĚ FANOUŠKŮ POČÍTALO,ŽE BUDOU PRVNÍ NJN...MSUÍME SE SNAŽIT TAK HLASUJTE SMSKUJTE VŠECHNO!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • 30stm

    i love you!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • BEST BAND!

    30 SECONDS TO MARS: BEST BAND ON THE WORLD!!!FOR ME, AND I HOPE SO FOR YOU!!!! No....pokusila jsem se o angličtinu.. *1* *1* *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší