Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo supr

    sou gudácký hošani a doufám že je Jared Gay jak to o sobě prohlásil *4*
  • nej nej nej

    jsou super proste je miluju hlavne jareda
    hrozne se mi líbi jejich pisnicka from yesterday *14* *14* *1*
  • jsou bomboví

    jared s jeho skupinou sou proste super
    miluju je *14* *1* *15*
  • ta nej skupina

    Ja je uplne zboznuju...milacky moj *14*
  • Miluju je!!!

    Já je prostě žeru! Jsou to nej nej nej kapela na světě! Miluju The Kill, to bych si mohla pouštět pořád. Klip je úplně bez chyby! Mají fantazii! *14* I love you!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Re: WOW

    ty woe taky bych chtěla.. *1* (hlavně ten zadek *1* )
  • Re: koncert

    to se máš žes byla na jejich koncertu.. *1* taky bych chtěla jit na ňákej jejich koncert *14*
  • GooD skupča

    jejich písničky sou upe supa *14*
    miluju jejich styl *14* prostě sou úžasní..co víc dodat *1*
  • Jsou supr maj super vzhled proste supr !!! *3* *14*
  • Re: Provocation!!!!!!

    kolik ti je 12?
  • Re: Super kapela

    jo máš pravdu *1* *1*
  • Re: Super kapela

    asi tam máš chybu místo zdaj "zdál" ne?? *3*
  • Super kapela

    no takže.... mě se ze začátku moc nelíbili, protože sem jako první viděla jejich videoklipy "*9* přiznám se že se mi zdaj příšerný a jejich vzhled taky nic moc" a nesoustředila sem se na zpěv, ale teť když je poslouchám v rádiu nebo na Mp3 tak sou fakt dobrý *3* *1* *4*
  • Provocation!!!!!!

    Pro mne jsou 30 sconds to mars jako provokace:fantasticka hudba v podani toho nejkrasnejsiho fantasty,s hlasem jako u velikana Mercury! Jaredovo skandovani fuck you 12 cervna v sazce plne vystihuje luxusni postoj i image skupiny..! Miluju Jareda leto natolik vrele a jeste do ted nemuzu uverit tomu,ze jsem ho videla zivyho,ze jsem s nim mluvila,dotkla a ze mam jeho podpis!Jared proste musi dostat svemu slibu,ze se do Prahy vrati znovu,znovu,znovu a znovu a znovu! Jared Leto je ten nejuzasnejsi Beautefull lier na svete!!!!!
  • Re: WOW

    PRO MAKI>
    HI! Dokazu si predstavit Tvoje poblazneni!Ja od nich proste blouznim a Jareda Leto silene miluju!Taky mam jejich podpis na listku z 12 cervna a Jareda jsem se dokonce vzala za ruku....zeptala jsem se anglicky jestli muzu se ho dotknout,a on odpovedel svym bozkym hlasem: of course..! Zazitek nadosmrti..!!! Tesim se az ho zase uvidim a to uz mu reknu vic,dokonale vyjadrim svůj obdiv............
  • kk

    hudba dobra ale silene stylizovane a jak bych to rekla vypadaji trochu tepleji nez je mym vkusem...ale dobre
  • SUPER

    *14* *14* *14* *14* SUPER........SUPER...SKUPINA JE DOCELA OBLIBENÁ
  • Koncert

    30 seconds to mars jsou nejlepší a jejich koncert byl skvělý, tak doufám, že znovu přijedou a to na celý koncert a ne jen jako předskokani!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • koncert

    ten koncert byl totalne supeeeer!!!! *14* *14* *14* už se tešim na dalši *1*
  • WOW

    miluju tuhle kapelu vic, nez cokoli jinyho! a ten koncert!!! to bylo neco! Jared se pri The Kill objevil vedle me v davu! pomohla jsem mi prelezt zabrany a pritom jsem mu cirou nahodou sahla na zadek... lol... a pri autogramiade mi Jared i Tomo dvakrat podepsali CD.. mrzi me, ze Shannon byl nemocnej, ale snad nam to priste vynahradi! Jejich hudba me drzi pri zivote...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit