Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do you live, do you die, do you bleed for the fantasy?

    Teda... tady to ale žije... *3* *9*
  • Vánoce

    *3* Všem fanouškům 30 Seconds to Mars přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok. *3*
  • Plakát

    Ahojik!V časáku Popcorn vyšel plakát Marsanů tak zajděte do obchodu a neváhejte *14*
    • Re: Plakát

      Jooo ten plakáát z Popkáče je fáákt úúúža!!!Miluuu je!!!30STM jsou prostěě beeest!!! *14* *14*
  • Nový CD

    Ahoj všichni fanoušci této opravdu super skupiny.Nevíte náhodou někdo jestli 30stm chystají nějaký nový CD nebo kdy spíše vyjde?Nemůžu se opravdu dočkat.Mějte se fajn *4*
    • Re: Nový CD

      Noo s tim CD jsem mírně mimo,ale někde jsem tak náák četla že by mělo vyjít teď v listopadu,ale na tuty to neviim nechci kecaat!!Noo ale každopádně už se taky mucqq těšíím!! *3*
  • Název skupiny

    Nemohl by někdo sem napsat jak se čte ten název skupiny?Byla bych moc ráda ahoj a mějte se hezky *4* .
    • Re: Název skupiny

      thirty seconds to mars
    • Re: Název skupiny

      (trdy seknds tů mars) *3*
      • Re: Re: Název skupiny

        Díky *3* .
        • Re: Re: Re: Název skupiny

          doufám žes jí to neseřrala *3*
  • Jukněte

    Znám super blogísek autorka tam přidáva super info každý den jukněte, hodně se tam dovím a některé ty fotky hhh jsem se válela pod stolem .*1* *3* *14* .: rostenkablog.blog.cz
    • Re: Jukněte

      Goood jak cííííp *14* *5* *15*
  • jared

    neznate nekdo nejaky film kde jared hraje prossim jestli nekdo takovy zna napiste mi na mail
    • Re: jared

      ..._°° REQUIEM FOR A DREAM *9* hodne smutny *9* °°_...
    • Re: jared

      jared hraje Temna Legenda , Rekvient za sen, Highway ,Ukryt,Zabijaci osamelych srdcich, Alexadr Veliky, Zavrazdeni Johna Lenona a Mistr Noubody ktery se jeste nataci
      • Re: Re: jared

        ...a spousta dalších filmů *4*
    • Re: jared

      Jared co já vím hraje v Alexandru Velikým.
  • jared

    *4* *14* JARED JE PROSTĚ KRÁÁÁSNÝ!! *14* *14*
  • ahoj

    Ahojky jsem tu nová. 30stm posloucham asi pul roku ale lepší kalpelu jsem neslyšela. Jsou prostě nejlepší.Jared je nádherný. *5*
  • ahoj

    no tak já mám jejich obě dvě cd...a na t-music sme taky koukala...je škoda že jsou na 5 místě...ale jsou stejně nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší