Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bullet

    Zdarte.Prosím,podívejte se na profil kapely Bullet.Tato kapela není moc známá,ale hraje dobrou muziku trochu podobnou jako AC DC.Díky
  • Re: sou to borci

    Málo fandů ??? A na které planetě Ty žiješ???
  • Re: ac dc

    Hele mě je dvanáct,ale hannah montana je pro mě sprostý slovo,britney a apod.nebo co já vim tak ale poslouchám iron maden acdc kiss (mám lístek na koncert)pain,metallicu...apod...
  • Re: AC/DC

    Už poněkolikáté jsem se dočetla že Brian Johnson stím chce seknout!Snad to není pravda *9*
  • AC/DC

    AC/DC je pořádný kus poctiví muziky *1*
  • TIN

    já je všechny miluju jsou to moje lásenkííís:DD
  • ff

    nej nej nej nejlepší!!
  • alii

    ac/dc jsou supeeer!!!!!
    Nejlepší,nejkrásn
  • Re: ac dc

    zdar borče ta stránka nejde načíst, jestli je v čr važne oficialni fan klub tak midej pls stranku(neakou co funguje :D)
  • sou to borci

    heeej ac dc je nej skupina sice nejsou to zadny krasavci ae to je jedno ja je hlavne posloucham a neresim to jak vypadaj a ten spevak je borec ja bych teda nevydrzela 2h. takle spivat a este k tomu pret vsema tema lidma sou proste dobry jen me zarazi ze maj tak malo fandu snat se to zlepsi *4* a vite kolik jim je??uz asi 50 doufam ze budou hrat este aspon tak 3 roky kdyby to so tak i vic by bylo super ae na to kolik jim je tak to je vykon fiha *14* *3*
  • ac dc

    chcete do oficialniho ceskeho fanklubu acdc?

    www.acdcrocks.cz
  • ac dc

    snizit uroven temhle legendam???? To nejde. oni sou tam vysoko ze uz na ne nikdo nedosahne
  • no me snad vomejou!

    a dost!ubozi pozemsti cervi,strezte se!az na vyjimky budete za snizeni urovne diskuse o techto velikanech eliminovani! *5*
  • Re: .Kecáš nesmysli..

    Nevíš co kecáš!!!!Víš co to slovo vůbec znamená???To můžeš napsat u Kabátů ale ne u AC/DC!!!!!!!!!!!!!!Příště prva přemýšlej a potom piš!!!!!!!!
  • Nesmutněte a pojďte si pokecat v čas koncertu alespoň na chat...

    Ahoj všichni! Držím smutek, protože se nedostanu na koncert - deptá jen to pomyšlení, že UŽ JSOU TADY V ČECHÁCH a já sedim u týhle pitomý bedýnky... Jen chci navrhnout každýmu, kdo bude zejtra večer smutnit, že se můžem společně podpořit na chatu (výše je odkaz a chat najdete po levé straně stránek). Asi budu zejtra na zhroucení, ale spolu to můžem změnit a pokecat veselejš. Těšim se!
    Jo - ještě - aby nás tam bylo víc pohromadě - navrhuju čas kolem sedmý večer. A nenechte mě v tom, ináč se určitě zejtra oběsim.
    *9*
    http://petronila.wgz.cz
  • ac dc

    SOU PROSTE NEJLEPSII
  • Re: Vstupenky na AC/DC

    Mám dva lístky ke stání.
    Cena: 6500Kč.
    Telefon: 721127953
  • W

    to Si ze mě děláte doprdele prdel?nebo co?
    Jejich sláva prostě roste a poslouchají je všichni protože kdo by neměl rád AC/DC HUH?
  • ac dc

    Diliny? Tak budte radi ze se mlada generace aspon trochu drzi tohohle zanru. je to skvely videt mlady lidi jak si vychvalujou muziku AC DC. sou skvely!!!
  • Re:...

    souhlas ,nehorazne zkomercnely llistky se viprodaly za pouhe dva dny *7*co ja pamatuju tak na AC%DC chodily jenom spoceny chlapci z hospod s dlouhejma vlasama a ted to poslouchaj dyliny a podobny typi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit