Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • copy

    ta vivi mě pěkně sere zhe kopíruje Avril,ne jako úplně doslova,ale prostě ten styl třeba těch síťovaných punčoch,já mám taky ty síťovaný punčochy a nosím je k vůli Avril,protože Avril úpa miluju a obdivuji její styl a když je eště začla nosit tahla pipka,tak si lidi budou myslet zhe poslouchám tuhle německou *blbovinku*!!!,ale nebuďtě na mě nasraní vy fanoušci,každej má svůj názor,jinak ta vivi má pěknej hlas! *3* *4*
    • Re: copy

      Co si o sobě myslíš ty napudrovaná náno? Vivi rozhodně NIKOHO NIKDY NEKOPÍROVALA!!! Avrila je taková zasraná kráva, která si myslí že zpívá punk!!! Vivi má SVŮJ styl stejně jako celý Aloha from Hell! Příště nekecej krávoviny a přemejšlej než votevřeš hubu!! Aloha from hell je nejbestovnější kapela a ne nějaká "německá blbůstka" či co, takže se zahrab a di si poslouchat tu svojí uječenou barbínovskou Avrilu!
      • Re: Re: copy

        tak hele ty ubucena kravo ktera si misli ze muze pomlouvat avril . a vril je nejuzasnejsi bytost cely planety ty kaco *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: copy

      něco ti povím ano?vivi avril nekopíruje protože naní nemá co kopírovat avril není první ani poslední kdo se takhle oblíká...:):):) za prvé...za druhé-vivi ten styl sluší víc,navíc i lépe zpívá a nepamatuju si kdy avril vydala poslední písničku která by někoho zaujala jako afh:):):) a navíc-právě jsi tu v podstatě řekla že ty avril kopíruješ takže zalez zpátky do nory... *5*
    • Re: copy

      Si upe blbá nebo co? Vivien nikoho nekpíruje!!!!!!!!!! Má jen stejnej styl noa?navíc sama píšeš že nosiš ty punčochy kvůli Avrilce a ty snad nekopíruješ????????????????A když se ti AFH nelíbí tak sem laskavě nelez ju?
    • Re: copy

      Ty punčochy..nosí skoro každeej..tak s euklidněte,...
      • Re: Re: copy

        jste pela vsšichni vivi nekopiruje avril ,ale spíš avril kopíruje starej punkrock ale jak je znamo puk is death!!!!bohudík...,jinak spívaj obě dobře a maj něco do sebe *3*
    • Re: copy

      1) nechci nikoho urazit tkz na me pak nenadavejte pls *4*
      2) mám ráda avril ae i Vivi, obe maji krasnej styl, kerym sou si podobny, ae ani jedna tu druhou nekopiruje *9*
      3) nic proti, ae Avril se v klipech chova spis ak de*ka zatim co Vivi ak punkrockerka tkz ticho
      4)obe sou to zlaticka ae vivi vic *14*
      • Re: Re: copy

        nechová se jak děvka!!!ty woŁe koukni se třeba na ostatní zpěvačky,nikoho nechci jako urážet,aŁe koukni se třeba na Britney,Christinu bo Rihannu,o nich bych řekŁa zhe se chovají jak nějaký šŁapky,protože skoro nemají nic na sobě,lehký holky a Avrilka má do nich ĐaŁeko,ježíší chudáka ji tak označovat!! *13* *16*
    • Re: copy

      Já taky miluju Avril a jedu v jejím stylu,ale Aloha From Hell jsou taky moooc super.Ale myslim,že Vivi Avril nekopíruje,prostě se jí líbí punkrock styl jako jí.Jsou skvělý:)i přesto,že mám Avril rači
      • Re: Re: copy

        No ty fotky jsou mooc hezký a je fakt,že ta Vivi má celkem dost podobnej styl jako Avril,ale to přece není důvod ji označovat za kopírku,ne??Právě že můžeme být rádi,že je čím dál víc lidí co mají styl *14*
        Mám ráda i Avril i AFH *14*
    • Re: copy

      Ty vole co si vůbec myslíš!!!!Myslíš si že jako jenom Avril nosí síťovaný punčochy?!Neni zakladatelka stylu punkrock takže ona nevymyslela nic z toho co Vivi nosí...!Takže se klidni....jedinej kdo kopíru jsi ty protože píšeš že ty punčochy taky nosíš takže zase neřikej že Avril je jediná kdo to nosí....VIVI nekopíruje!!!!ona sama je orginál! *16* Jinak-I LOVE! *14*
      • Re: Re: copy

        souhlasím s tebou avril je pipka
        *>Aloha from hell<* I love *3*
      • Re: Re: copy

        přesně tak ty punčochy nosi skoro každej XD tak nechápu proč to zrovna svádíte na Vivi XD bože jedinej dement mohl napsat takovou blbost že Vivi kopíruje Avril XD *1*
      • Re: Re: copy

        Moje řeč
      • Re: Re: copy

        taky si myslim že Vivi Avril kopíruje..si asi myslí že může bejt tak slavná jako Av..prostě SLABÁ skupina AFH..beztak stejný to bude jako Tokio Hotel..chtěj jenom prachy a slávu..trapáci co kopírujou!!! *8*
        • Re: Re: Re: copy

          a mimochodem-radši než afh bych přirovnala k tokio hotel avril protože jestli sis nevšimla tak měla 5 hitůa poslední alba jsou naprostý propad :)
        • Re: Re: Re: copy

          lásko klidni se ano? afh nikdy nebyla,není a nebude tokio hotel.nejde jim o peníze ale o tu muziku ty kačenko,jde vidět že je ti tak 11 co?vivi nikdy nekopírovala avril a řekněme si upřímně je mnohem hezčí-a když pominu ten vzhled,styl oblíkání jak vy říkáte ´´avril´´ mělo po celém světě stovky holek ještě než avril vubec začala zpívat a proto, že ona je slavná to rozhodně není ´´její ´´styl...navíc vivi sluší víc..ale dobře ty si poslouchej avril a neser se do afh když vůbec nevíš milá ano?:*pac a pusu
        • Re: Re: Re: copy

          *16* Nekopíruje jí! Je jí jenom podobná to byste pak mohli říkat že cinema bizarrekopírujou tokio hotel! A i kdyby tak jí má prostě ráda no to je toho! To by měla bejt Avril ráda že má multi fan! Ale nekopíruje jí sprominutim je Hezčí než Avril! *8*
        • Re: Re: Re: copy

          *15* hey jo přesně ve wšem s tebou souhŁasíma aspoň zhe ty se mnou souhlasíš a nenadáwáš mi jako tady ostatní piče,jen jsem řekla svůj názor a hned mi nadávaj!!!.....Kopírka ta Vivi zhe!!! *1* *9*
      • Re: Re: copy

        aloha from hell jsou proste uzasny.a ten feli je fakt sladkej
    • Re: copy

      píčo..ty seš kopírka.. *1*
      • Re: Re: copy

        bych se nedivila kdybys byla kopirka ty po vivi!!! *13*
  • AFH

    Já je miluju!Sou dokonalý.... *3* *14*
  • Moo

    aaaa Moo je úplně šukézní... vypadá skoro jak můj soused *14*
    • Re: Moo

      tss xD mno me se vic libi Feliii *15* *14* *14*
  • blabla

    bože můj,to je tak trapná skupina až to bolí *7*
    • Re: blabla

      trapna jo!?!? *7* *10* (to teda neeee!)
  • blabla

    a ta co zpiva je nej. trapka *7*
  • Vivi

    Náhodou Vivi je lepší než ta trapka Avril.Líp vypadá a líp zpívá!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8*
    • Re: Vivi

      spivaji stejne dobre no mozna vivi o neco lip ale jinak sou obe super
  • Ahojda

    Ahojda... Jsem tu nový a Aloha From Hell je moje nejoblibenější skupina... Úplně miluju Vivien :P. Právě jsem přidal do klipu jejich zbrusu nový klip a to ke 3. singlu, který se jmenuje No More Days To Waste. Tak se na něj mrkněte je skvělej... Bude to hit :-)... A mrkněte na můj webík www.t-repp.estranky.cz Mám tam totiž recenzy na jejich 1. studiové album... Můžete se mrknout na všechny jejich klipy a na všechno nové a ne jen ohledně aloha... A můžete si pro ně hlásnout ve dvouch hitparádách, která tam mám. Tak se mějte a at žijou AFH.
  • ste trapný

    KURVA PROČ SEM LEZETE KDYŽ SOU TO PRO VÁS KOKOTI A TRAPÁCI NIKOHO TY VAŠE HEMZI NEZAJÍMAJ ZALEZTE SRÁÁÁÁÁÁČČČČČČČČIIIII II *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Aloha je BEST!

    Je to ta nejlepší skupina co znám a nemuseli byste tu furt urážet...to sem pak ani nemusíte lézt....x( *8*
  • AFH

    Tihle sou nej.No nemám pravdu? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit