Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trapas děcka:)*

    Ahoj,všichni...co si to vůbec myslíte?:P:D Že Avrilka začal nosit síťovaný punčochy a hodně černé? *1* *1* *1* Vy jste snad psychicky labilní *9* Když tady nadáváte Avrilce a říkáte jak AFH milujete..ježiš to prostě nejde:D:P:D:D Tak trošku popřemýšlejte...vy tu kritizujete Avrilčinu módu a Vivinu vychvalujete..Trapas děcká,trapas *1* AFH je skvělá:) Avrilka taky.... *3* Jak tu píšete že Vivi má lepší hlas a tak...no přijde mi že lepší hlas má spíš Avril...podívejte se na věk...tohle může říkat jen ten,který nemá dobrý,nebo taky vůbec žádný hudební sluch .... Taky někteří říkate že AFH má pořád stejný písničky...Ježíííš lidi vzpamatujte se...AFH existuje strašně krátce a mají zatím 1 album...JEDNO...chápete? *7* *7* *7* *3* Tak vy kteří tu chcete kritizovat sem prosímvás nechodtě!!


    Ahoj
  • kokos

    Jsou to totální debili. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: kokos

      Co se do nich vobouváš? Taková bestová kapela, táhni si pást krávy, ty vapatlaná nulo! Newim co sem lezeš když je nemáš rád/a! Než si je bezmeš do huby tak si poslechni jejich písničky a pak votevýrej tu svojí ušmudlanou držku! Vadí ti snad že maj styl? Že to nejsou nějaký vocasové co neuměj nic jinýho než kopírovat? Že hrajou skvělou muziku, to tě žere? Příště nech takovou skvělou kapelu bejt a zahrab se!
    • Re: kokos

      hele jako nepříjde ti to blbý ty dežo....si myslíš že ty umíš tak zpíwat jako oni prosimtě nezáwiď a nepiš sem rači...
    • Re: kokos

      Uz to prehanate...co si o sebe myslite???Ked sa vam niekto nepaci tak nechodim na ich stranky,ani sa o nich nezaujimam...a ak si myslis za su debily...tak mam otazkU....Ty si potom co????No myslim si cisty totalny kreten ktory nepozna dobrü hudbu,a je zaujaty sam sebou....
      • Re: Re: kokos

        Já s tebou naprosto souhlasim. AFH jsou skvělý a moc je miluju.
      • Re: Re: kokos

        ehm.... to je názor jenom čistě tvůj, já si o nich myslím něco podobného, jsou to průměrná popová skupina! A nestojí za poslech, tedy alespoň mě ne, ale to neznamená, že jsem jak říkáš ty kretén a neposlouchám kvalitní hudbu!
        • Re: Re: Re: kokos

          Když nespívaj kvalitní hudbu tak co sem lezeš? Bych ráda vědela co posloucháš ty ???
          • Re: Re: Re: Re: kokos

            Uklidni se já se jenom zastávala kolegy výše :-D A to co jsem napsala je čistě můj názor, tak mi ho neber! Promě jsou podpůměrná kapela. A co poslouchám? Např.: Nightwish, Tarja Turunen, Arch Enemy, Amon Amarth, Korpiklaani, Mandragora Scream, Rammstein a podobně...
  • !!!!!!!!!!!!!!!!! D-Ů-L-E-Ž-I-T-É !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    sTAŘAŠNĚ M,OC DŮLEŽITÉ ---- aLOHA FROM HELL *3* *3*
    JSOU V T-music chart s pisnčkou Can you HEAr me BOyS *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Fandové se rozhodne nemůžou zdržet hlasování *14*
    *4* *4* *4* *4*
    www.t-music.cz *13*
    *14* *14* *14*
    Hlasujte všichni pls *15* *15*
  • neeeej

    Aloháči jsou naprosto neeeeej!nechápu ty závistivce,dete si radši volízat kulky a nechte AFH napokoji!Jste trapný..Ale ted mi doslo že škoda slov..Pro takový závistivý nuly jako jste vy,podle vašich slov a podle toho že neumíte poznat pravou hudbu si radši jdete hrát s bábovičkama protože podle všeho je vám maximálne 5.. Možná se mýlim..Bude vám ješte mín..Každopádne dete nekam..nazdar! *1*
  • Je..no

    jj Feli je pěknej, ostatně jako Andy a ještě Moo... *4* *1*
  • Vivi a Avril

    Vivi nikoho nekopíruje!!!S Avril jsou úplně nej,nej,nje a Avril není žádná trapka...je to moje oblíbená zpěvačka společně s Vivi...A nikdo jí nebude říkat že je trapka!!! *13*
    • Re: Vivi a Avril

      souhlasim!avril nekopiruje vivi obě sou uza! *14*
  • asi tak

    Takže řeknu vám to takhle milý fandové i antifandové...AFH je skvělá skupina které jde samozřejmě o peníze,to jde každé skupině,ale taky o hudbu kterou dělají a dělají ji dobře.Nikdo je nemuže přirovnávat k nikomu protože jsou teprve na začátcích kariery takže srovnání s tokio hotel není na místě.Také velmi diskutované téma-avril.Avril není první ani poslední komu se líbí punkrock styl oblíkání a rozhodně bych ten styl nenazívala styl ´´avril´´ jenom proto že je známá, protože takhle se oblíkali lidi kdřív než byla vůbec nějaká avril na světě.TAkže hold mají stejný vkus,takových lidí co mají stejný vkus tu ale běhá milion, že? a poslední-Feli,já si myslím že Feli by bez AFH nebyl to co je a AFH bez feliho..prostě,každý člen skupiny je důležitý.:)at se to zdá či ne:)
    • Re: asi tak

      Moc hezky řečeno *3*
    • Re: asi tak

      KOnečně inteligentí odpověd *15* *15*
  • Hlasuuuj!!

    Ahoj. Prosím dejte hlas Aloha from hell w hutparádě www.t-music.cz je na 11 místě tak ji posuňme dopředu!!! Díky *15*
  • Aloha from hell

    Aloha from hell je ta 1 z nejlepších skupin mám je moc ráda *14*
  • Aloha From Hell

    Aloha from hell jsou uplně nej kapela. *14* *4* *14*
    • Re: Aloha From Hell

      souhlasim *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit