Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ViVi nekopíruje Avril

    *16* Nekopíruje jí! Je jí jenom podobná to byste pak mohli říkat že cinema bizarrekopírujou tokio hotel! A i kdyby tak jí má prostě ráda no to je toho! To by měla bejt Avril ráda že má multi fan! Ale nekopíruje jí sprominutim je Hezčí než Avril! *8*
  • Český oficiální fanklub AFH

    Už jste checkovali stránku českého oficiálního fanklubu Aloha From Hell? Ne?!
    Tak honem se mrkněte: http://alohafromhell.ic.cz/
  • EmOcEsS

    Aloha from hell je moje nejoblibenejsi skupina kazdej den ji posloucham a nejlepsi je Moritz on je proste nejlepsi teda nejlepsi je Vivi ale Moritz je nejhezci ptoste ja je miluju upa wsecky *14* *14* *14* *14* Moritz *14* *15* *15* *15*
  • Jo!

    upa nejvíc jako *14* *14*
  • Anděl 2008

    Ty woe na Andělovi to hustě rozjeli ale nasralo mě že nemeli vetsí potlesk dyt to rozjeli vic nez takova ewa farna v kroji *1* *1*
    • Re: Anděl 2008

      to jo :) já to sice neviděla, ae zkoukla sem to pak na youtube.. ae dybyste viděli, co o nich napsali *8*
      • Re: Re: Anděl 2008

        CO o nich psali?
        • Re: Re: Re: Anděl 2008

          ewička se opět pokoušela vetřít:D
      • Re: Re: Anděl 2008

        Já to viděla a jako ...... *16* *16* *8* *8*
  • Aloha je bests!

    Jsou best! Jen jsem uviděla v Óčku jejich klip a hned jsem si je oblíbila!!! Hlavně Vivi!!!! Yo a tgy ti, kdo sem píšou že jsou blbý tak co TADY DĚLAJ, KDYŽ SE JIM NELÍBÍ??????Hmm????? *15* *13* *3* *14*
  • Nej skupina!!

    aOjky..AFH jsOu nej skupina...jsOu pste best!!...a prOsim hlasujte prO ne na t-music.cz díííky mOc *3* *4*
  • Hlasuj!

    Ahoj. Prosím dejte hlas Aloha from hell w hutparádě www.t-music.cz je na 11 místě tak ji posuňme dopředu!!! Díky
    • Re: Hlasuj!

      jj,ale ty mi prosim posli hlas na www.istylecz.cz/faces - hlasujte pro BRNO 17. DIIIK
  • ahf

    vivi ma dobry hlas len pesnicky su trosku nudne skoro vsetky rovnake a napriklad "walk away" sa mi podoba na lost without you od delta goodrem ten zaciatok ked spieva, can you hear me boys zasa na avril proste nemaju svoj styl ale inak v poho, fear of tomorrow je uzasna pesnicka
  • hm

    girls just wanna have fun NIE je pesnicky od MILEY and od ALOHA FROM HELL! ta pesnicka je od Cyndi Lauper

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit