Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aloha From Hell

    upa super kapela *14*
  • Bestovnii

    upe užaa skupina a písničky!!prostě cool!!:D *14*
  • Sbírka

    čau kdybste měli zájem vo sbírečky AFH tak mrkněte na www.buffy-prodej-313.blog.cz
  • nejlepsi!!

    Jo oni sou uplne nejlepsi!!!! *14*
  • Aloha From Hell jsou vážně skvělý

    Ahoj všichni!AHF jsou vážně skvělá skupina.Poznala jsem je sice nedávno ale už teď vím že se mi líbí.Vivi má sice podobný styl jako Avril Lavinge ale to je jako Gwen Stefany,Lady Gaga a Christina Aguilera .. jsou si dost podobné!Myslím že i když jsou začátečníci tak zpívají fajn a věřím že se dobře "rozjedou" *14* *1*
  • Aloha from hell

    Feli je úpe boží!!! *14*
    • Re: Aloha from hell

      Taky bych řekla *14*
  • AFH

    Ahojky nemáte někdo mp3 Aloha from hell - Walk away a Fear of tomorrow ?
    Jestli jo, tak pls pošli na mail: us5-my-loves@atlas.cz
    • Re: AFH

      Walk away stáhneš na www.mp3-ke-stazeni.cz
    • Re: AFH

      posláno Fear of tomorrow... *4*
  • AFH

    sou fakt skvělí. U mě hned po Avril.:-) *3* *15* *1* *14*
  • df

    picacka nemecka kapelka kokotaci hrajici takzvanej punk!
    • Re: df

      ehm demente *1* neurazej je sou uzasni! *14* nesnasis je ptoze hrajou "takzvanej punk?"voni hrajou cistej rock! *15* a proto sou kokotaci ze sou z nemecka *15* seberte si tokio hotel!ty sou z nemacka hrajou se na kingy ahovno dokazou! *15* [neci urazet jejich fandy ale je to muj nazor!]AFH alespon maji naky pisne ne jak TH *15* Tak sem nelez pičuši *15* *13*
    • Re: df

      takže chlapečku nebo holčičko běž se vicpat nehrajou ten tvůj takzvanejpunk ALE ROCK!!!!!!!! ty idiote proč saem lezeš když sou to pro tebe kokoti *9* *9* *9* ZALES DO DÍRY TY ČURINE *8* *8* *8*
  • afh

    Ahojda... Jsem tu nový a Aloha From Hell je moje nejoblibenější skupina... Úplně miluju Vivien :P. Právě jsem přidal do klipu jejich zbrusu nový klip a to ke 3. singlu, který se jmenuje No More Days To Waste. Tak se na něj mrkněte je skvělej... Bude to hit :-)... A mrkněte na můj webík www.t-repp.estranky.cz Mám tam totiž recenzy na jejich 1. studiové album... Můžete se mrknout na všechny jejich klipy a na všechno nové a ne jen ohledně aloha... A můžete si pro ně hlásnout ve dvouch hitparádách, která tam mám. Tak se mějte a at žijou AFH.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit