Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andy

    Andyy je prostě good týpek...moc hezkej... *14*
  • super

    Podle mě je celá skupina úžasná a to že se někomu nelíbí je každýho věc. Každej má svýho oblíbence. Ale to neznamená že když se vám už AFH nelíbí tak že budete vymýšlet takový krávoviny jako že Vivi kopíruje atd...Jsou prostě výborný. :) *4*

    A kdo si myslí že né tak na tyhle stránky vůbec chodit nemusí.
  • AFH

    čau nabízím autogramy AFH koukněte na můj blog www.littlebuffy.blog.cz tak je máte vyfocený
    • Re: AFH

      to je asik po 2 so jsem na týhgle diskusi obevila nekoho kdo obchoduje s věcma od afh *1*
  • hledám

    Ahoj hledám někoho s hudebním talentem. Nedávno jsem napsala text písničky a hledám někoho kdo by ji zhudebnil prosím ozvěte se.
  • CD

    hej to jejich CD ete nevyslo ze?
    • Re: CD

      Zatim jeste ne
  • afh

    aloha from hell jsou nejlepsi
    • Re: afh

      jsou fakt skvělý *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Catch me

    Čawko. Newíte kde se dá stáhnout Catch me? *3*
  • Aloha in t-music chart...

    Cawko casky a slovensky fanusikovia nemeckej skupiny aloha from hell....Chem vas len popriosit ci by ste nezahlasli za alohu a ich singel walk away na stranke:t-music.cz....Su tam ako 4. novinka da sa hlasovat kazdy den iba raz...Aloha boli nasadeni do oficialnej ceskej hidparady ktora sa vysiela v stvrtok.Vcera tam boli nasadeni tak ich pozenme dopredu do minimalne top 10.Prosim a dakujem....
    • Re: Aloha in t-music chart...

      jo suhlasim s tebou *3*
  • Je to už blbý

    já nechápu jak můžete srovnávat 16ti letou holku s 24ti letou Avril...to jak píšete že Vivi je hezčí než Avril..to sou kraviny. Vivi je 16 a Avril 24 nemyslíte že je to blbý tady ty 2 srovnávat? a ne jenom ve vzhledu? Na tady těch diskuzích se fakt už jenom hádate o kravinách...Lidi fakt sorry ale... tohle je už moc
  • xxx

    ona ta vaša Vivi neni zrovna nějakej originál...ta "jejich" písnička GIRLS JUST WANNA HAVE FUN je totiž od Miley Cyrus ...tak neni zase tak úžasná jak si tady všichni píšete...(Miley Cyrus - Breakout 2008!)
    • Re: xxx

      vies lenze ta pesnicka nie je v originale ani od miley ta pesnicka je originalna od Cyndi Lauper
      • Re: Re: xxx

        Cyndi Lauper - 1983

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší