Přejít na výpis diskuzí

Argema

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
213 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Hity Argemy

    Je tato diskuze ještě živá ? Já hrál Bobrem od začátku ï s J:Milnerem.
    Pepa Pavka lže.
  • Fc ExArgema

    http://www.fanclub.exargema.cz/
  • Re: Re: Re: Re: Re: skladby

    Tak to máš smůlu. Ten příspěvek je v pořádku. To asi ty, gramatiku neumíš. *3*
  • Re: Re: Re: Re: skladby

    Mně se líbí, když někdo kritizuje někoho za gramatické chyby a sám je na tom stejně.
  • Re: Re: Stará Argema

    Ahoj taky mám moc velký zájem o nahrávky staré Argemy takže pokud by to nějak šlo byla bych velmi ráda díky
  • Exargema

    ahojte,jsou na světě web.stránky původní kapely Argema.Více na http://exargema.cz/
  • clanky

    Snad i tohle forum necemu pomohlo.... *8*
  • Re: poděkování

    Ahoj..to je dobre ze se to libi...rado se stalo.. *13*
  • poděkování

    ahoj clock,tak už je to doma a je to supr.Už v autě jsem to poslouchal a celou cestu jsem si při tom zpíval.Hned bych se vrátil na chvíli do té doby.Tak moc dík a jsem dlužníkem.
  • Re: Re: Re: Re: ostrov

    Zapoměl jsi, že tam bubnoval Pavka.
  • Re: Argema

    Ono je to opravdu těžký. Nemyslím si, že by dnešní argema byla nějak extra slavná, jen je daleko větší možnost propagace. Docela by mě zajímalo, kdyby propagace dnešní argemy závisela jen na šíření demosnímku a nahrávek ze zábav jak by si současná argema stála. Jsou to nesmyslné spekulace, ale je pravda, že argema hrála soft metal s moravskou ypěvností, což byl docela osobitý styl. Tím si získala posluchače v celé ČSSR. Ono tady nebylo nmoho opravdu kvalitních rockerů, takže nebylo tolik "na výběr" vím, že toto mnozí namítnou, ale ona se argema opravdu vrýval lehce pod kůži. V tom bzl hlavní úspěch. Také v textech. Proč potom vznikla Argema a současně Gigi 21? Kdo ví...Karel H. Pavka. P Zbyňďa Bobr...Ti vědí. Každý asi přijde se svojí teorií. Jisté je jedno. Chápu, že je v kapele pět kluků, jsou spolu často a časem nejen ponorka, ale také i neshody a pod. To je prostě logické. To jsou jen spekulace, ale myslím, že docela logické. Uplynulo dle mého ještě brzo od dob, kdy se kapela rozklížila a slepování asi nebylo bez problémů. Výše zmínění pánové jistě vědí své.
    Dle dosavadních článků a argumentů se přikláním verzi Karla Holomáče. Má to logiku a o P. Pavkovi vím svoje i z jiných zkušeností.
  • Re: Re: Re: Re: Re: ostrov

    Alčo, můžu ti říct, že když se objevily někdy okolo roku 1992 zprávy o znovuzrození Argemy a o vydání CD těšil jsem se. Bohužel bylo málo informací, internet nebyl, na Moravě odkud pocházím jsem už také nebydlel, a tak jsem si tehdy kazetu argemy koupil. No, abych se přiznal, byla to hodně studená sprcha. Mávnutím proutku došlo k naprostému popření předchozího pohledu na hudbu argemy (přitom od "Bobří"Argemy uplynuly prakticky jen dva roky.
    to jen k tomu, že původní fanoušci "odpadli" právě s vydáním "poprvé" - už název jakoby popíral všechno předtím. Víš, zrovna ten rok vyšlo vzpomínkové album Arakainu (též deset let na scéně - zahráli a nahráli starší kusy s velkým úspěchem) dále vyšlo album třebíčské Moravy - taky s klasickými písněmi co znali fanoušci ze zábav. a Argema? trefně to vystihuje jedna z jejich písní na albu Poprvé. Přišla se "špinavými zády......" Co víc dodat..? *13* *7*
  • Re: Re: Stará Argema

    Tak to vem prosím přes "kopírák" Nebo mi napiš, domluvíme se na nějakém vyrovnání.
    Jo, a Karel NEMUSÍ mít strach, že bych si potom nekoupil jejich CD. To si koupím na 100% a moc se na něj těším! *4*
  • Re: Re: Stará Argema

    I já mám moc....velký zájem o nahrávky staré Argemy,takže tím to moc prosím....
  • Re: Stará Argema

    v soucasne dobe nahravam nejake veci pro K.Holomace,ale mam potiz z prehravanim,..
  • Stará Argema

    Ahoj lidi, zejména Clok. Sháním nahrávky staré ARGEMY s Bobrem. Vím, že je někteří ještě máte. Pokud by někdo měl zájem je přehrát a za rozumnou cenu prodat, mám zájem.
    Díky *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ostrov

    UŽ PROSÍM VÁS NECHTE TOHO SLOVÍČKAŘENÍ. NEMÁTE TO JEDNO CO BYLO PŘED 30 TI ROKAMA? DŮLEŽITÉ JE TO CO JE TEĎ. A NENÍ TO ŠPATNÉ.
  • Re: Re: Re: Re: skladby

    Pokud vím, tak na albech Argemy jsou u písniček napsáni i autoři. Takže pokud jsi něco složil, tak jsi tam určitě uveden jako autor.
  • Re: Re: Re: skladby

    Clock, jako znalec staré Argemy, by mohl vědět, že nemůže napsat, že skladby jsou od autora Bobra. Skladby vznikly na moje texty a Bobr dostal i hudební předlohu, kterou dotáhl do konečné podoby. Všeobecně se má za to, že Bobr je autorem všech starých skladeb Argemy, ale není to tak. Napsal jsem víc jak polovinu textů (asi 45)staré Argemy a podílel jsem se i na hudbě. Jak by to ale lidi mohli vědět, když na stránkách Argemy se nic takového nedočtou.
  • Re: Seniorský večírek

    Milá Veruno, možná kdyby jsi mne znala, tak budeš chtít být také v mém klubu. Na co ti lidi nepřijdou!!??? Máme sice už něco za sebou, ale stále jsme v dobré kondici!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit