Přejít na výpis diskuzí

Big Bang

HUDEBNÍ SKUPINA 27.11.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hana

    No tak holky to chce klit...*5*
    Ale stejně nejpěknější je T.O.P*14*
    *8* *1*
    • Re: Hana

      oprava nejkrasnejsi a nejlepsi *1*
    • Re: Hana

      jo to stebou souhlasim t.o.p je nejkrasnejsi a nejhesci *4*
  • big bang

    Big bang je nej skupina co znám.A nej je G-dragon!!!!!!!!!! *14* *14* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • big bang

    big bang je ssssuuuuuuppppppppeeeeeerrrr skupina a hlavně G-dragon a T.O.P *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Big Bang

    Chao ca nha lidi....jo big bang miluju je jsou nejlepsi!!! *1* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Big Bang

      ty si z VN? *7*
  • HIP HOP

    víte co znamená zkratka HIP HOP?
    Hromada Impotentních Píčusů Hopsajících Okolo Podia *5*
    • Re: HIP HOP

      Mně by zajímalo co posloucháš ty.!DECHOVKY! *1*
    • Re: HIP HOP

      Když neposloucháš HIP HOP tak musíš posloucht dechovky.Že? *15*
  • bb

    www.Yoko-4ever.blog.cz
  • BB

    Jesli chcete více vědet o tehle skupine ,nebo o dalšich skvělich skupinach tak kliknete na tenhle blog.Yoko-4ever.blog.cz ----a napište komnetř.diky pa ..bb upa miluu josu nej a total sexy *14*
  • big bang

    óh...BIG BANG upe nej skupina---co znám...moc vás miluju fakt moc....a hlavněse mi líbí G-DRAGON ten je upe božíí...fakt alé jinak jsou všichni ok...muck vás fakt....upe boží...>>>3...navždycky ...4EVER...nikdy nedám dopustit..!!!! *14* *14*
  • NO prostě BIg BAng

    TAky se neustále nemáte s kým bavit o krejský muziice, co , vsem to pripadne nejaky blby atd..
    Cesi nejsou pripusobivy, ani nic podobnyho, to je fakt, a nas vyjimecnych je malo,
    kdo nm s kym pokecat jsem tu,
    hrooozne se totiz nuudim
    • Re: NO prostě BIg BAng

      maš icq budeme kecat jestli chceš :-D *3* *3* *3* *5* *4*
      • BIG BANG is V.I.P

        Jajky...Big Bang jsou fakt jasne nej skupina....pač sou dobrý ve všem...jsou vtipní,hezcí,umí tandovat,zpívat,repovat...a hlavne se mi na nich líbí že natáčí ty svoje parodie a přídavky...málo kterou celebrtu mužeš znát tak dobře jako je protože oni sou proste natáčený strašne moc....sou úžasný......jo a nejvíts G-Dragon....ten je proste nejlepsí...lovuju ho....Big Bang 4ever *14*
  • Big Bang

    Na tuhle skupina jsem narazila jen nahodně pač se mi začali líbít kluci např jako jsou oni.Jsou uplně sexy a božsky zpívají a chtěl bych aby byli více v česku znamějši .jsou fakt skvěli musim jejich pisničky poslouchat pořád dokola nemužu je dostat z hlavy .prostě je miluju a doufam že nejsem jediná .a přeju si aby pořád zpiváli tak krasně .a chtěla bych je vidět na živo .dekuju že jste *14* *14* *14* *14* *3* jste fakt hot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit