Přejít na výpis diskuzí

Big Bang

HUDEBNÍ SKUPINA 27.11.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • awoj

    Big Bang jsou NEJlepší na SVĚTĚ !___!
    Máš pravdu jsou strašně SEXY *14*
  • BB

    Big Bang podle mého patří mezi nejvíce oblíbené skupiny.Neznám nikoho komu by se jejich hudba nelíbila..BEST FOREVER *4* *3*
  • I Love Big Bang

    no BB úplně úžasní.Jejich skladby všchny mocky miluju*14* a hlavně jsou sexy *3*
  • Blog

    Jestli chcete o Big Bang co nejvíc, jděte na www.bigbang.blog.cz *3*
  • juj

    Plostě nejjj..
    *4*
  • Big Bang

    je to fakt super skupina :) bejvalem bych o ni mela referat, ale neco o ni jeste sehnat :) moc toho tady neni :(
    • Re: Big Bang

      Já jsem referát pomocí osobností udělala a dostala jsem za 1. *3*
  • hmm

    mno tak tomuhle se říká fanklub..
    máte tady o té skupině vážně hodně víc už snad ani nejde sehnta ... *9* *10*
  • :)

    mě s toho asi hrábne kdykoliv jsem vložím novou fotku. Tak ju jsem nedají. Grrr, ale já se nevzdám . *3*
  • :)

    tahle skupina je super. Mohli by vydat další cédéčko. *14* *1* *3*
  • ahoj

    Je to upe skwela skupina.....fuckt moooc goodná.... *3*
    • Re: ahoj

      *14*Miluju je všechny ale nej toho nejmladšího a možná se snima setkám *14*
      • Re: Re: ahoj

        Jakto? Ty poletíš až do Koreje? *7*
        • Re: Re: Re: ahoj

          JO HELE HOLKY MAM PRO VAS NAVRCH VSICHNI SE SLOZIME A ODLETIME ZA NIMA CO VY NA TO *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: ahoj

            Jáá to beru!! :D letím s váma holky!! :D Vidět T.O.P.a naživo tak po něm asi skočim ;DD A navíc bych tam asi zůstala neměla bych na to abych odletěla zpátky domů ;DD
    • Re: ahoj

      miluju Big Bang jsou úpo boží poslouchám je den co den a baví mě to a hlavně je super G-Dragon a T.O.P. *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit