Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká bolest

    Dobrý den,přeji upřímnou soustrast všem členum kapely,rodině a taky fanouškoum,tedy i sobě,hodně mě tato zpráva šokovala,taky jsem tomu nemohl dlouho uvěřit.Přeji hodně zdaru a síly.
  • strašná rána

    včera sem byla na výletě kousek od tý nehody a nikdy by mě nenapadlo co se stane je to strašný večer sem nemohla usnout brečela jsem, kluci je mi vás líto ale doufám že jako skopina budete pokračovat už jenom k vůli pavloj mam vás strašně moc ráda *9*
  • veliká škoda

    Upřímnou soustrast, je to hrozná škoda. Jela jsem dneska kolem toho, ale vůbec by mě nenapadlo, že kvůli tomu budu večer smutnit *9*
  • Soustrast

    Upřímnou soustrast rodině a všem jeho známým. Je to velká škoda a je mi to moc líto.

    Jiří
  • Bolest

    Ahoj kluci, je mi moc líto, co se stalo Pavlovi. Upřímnou soustrast. Míša z Tábora
    • Re: Bolest

      Upřímnou soustrast rodině a všem jeho známým. Je to škoda a je mi to moc líto.
  • Bolest

    Ahoj kluci, je mi moc líto, co se stalo Pavlovi. Upřímnou soustrast. Míša z Tábora
  • je to blby

    Bez bubenika je to zli to je skoro to hlavni=( *9*
  • Je mi to líto :o(

    Ahojky Vážená kapelo, je mi moc líto, že odešel člověk, který žil pro lidi... *9* Jste skvělá kapela a tato dnešní zráta zasáhla všechny, držte se !!!
  • VELKÁ ZTRÁTA!!!!!!!

    Strašná škoda,takovej dobrej člověk co rozdával radost jinejm!!!
  • Je mi ho líto.

    Také jsem před chvílí zaslechl zprávu o tragické smrti bubeníka Pavla Grohmana. Je mi ho moc líto. Pro kapelu je to velká ztráta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit