Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímnou soustrast

    Je mi moc líto, co se dnes stalo bubeníku Pavlovi. Upřímnou soustrast jeho rodině a kapele Chinaski.
  • Chinaski

    Chinaski jsou ta nejlepší kapela na světě. Jsou prostě super. *14*
  • jsem ráda že jste

    Ahojky všichni, vždycky jsem si pustila nějakou českou kapelu a bylo to takové "nudné" ne že by mě to nebavilo ale když začali hrát CHINASKI tak jsem skákala metry vysoka a zpívala jsem. Miluju snad každou písničku. Ještě jsem neslyšela tu která by se mi nelíbila a to je super! Vždycky příjdete s něčím novým a to se mi moc líbí. A ještě k tomu jsem teď poznala kluka, který vypadá úplně stejně jako Michal Malátný a co je na tom nejlepší? Má úplně stejný hlas. Skvělý kluk s krásným srdcem. Vždy mi v hospůdce zazpívá Kláru a já si to opravdu užívám. Mějte se kráslně...papky, Klára *3* *14* *3*
  • Jste Supr-Velká POCHVALA

    Ahoj kluci!!!Musim se přiznat,že jsem Vás nikdy neposlouchala tedy víceméně žádnou českou hudbu,nejen Vás,já mám hodně moc omezený žebříček v hudbě pro mě jsou nejlepší interpreti M.Jackson a skupina Westlife a teď i Vy!!!Tak Vám jednoho krásnýho dne poslouchám rádio a Vaše písnička Vakuum mě totálně uchvátila,a tak jsem si pořídila 1.Vaše CD,které se mi moc líbí a tak už mám Vaše všechny *15* *4* A teď se na Vás chystám jet na votvírák do Milovic....Takže pánové do budoucna přeju hodně moc moc úspěchu a jen tak dál určitě si Vaše další nové CD pořídím papa Sylvik
  • Učil mě Kužvart

    jojo..... chinaski sou boží..... mimochodem kužvart mě měl na hudební nauku.. je to fakt boží učitel..... skoro nic sme se neučili *1* a někdy tam vzal i svýho psa, labradorku Adélku *5* byl prostě super, pak odešel kvůli natáčení nový desky.....stejská se mi!
    • Re: Učil mě Kužvart

      zAVIDIM TI *9*
  • Pochvala

    Mě se Chinasli líbí www.vizab.cz *3*
  • Cd O7

    Ahojky mohl by mi někdo pomoct .. potřebuji na novém CD 07 je písněň která má v jméně jméno Ivetka .. pokud tam taková písnička mohl by jste mi ji někdo poslat na e-mail alenadomazlicka@seznam.cz ... pls . děkuji moc .. :) Pa a předem děkuji Alena
    *5*
    • Re: Cd O7

      Ta písnička kde se zpívá o Ivetce. Se jmenuje Baletka *3*
  • Chinaski jsou rarita

    Podle mne jsou CHINASKI už takovou raritou co se týče českého popu....ale jsem rád za to protože CHINASKI mají snad každý druhý song dobrý a poslouchatelný!!!!
    http://www.sou boj-serialu.cz/?id=147 *3*
  • koncert

    Ahoj přijďte nebo přijeďte 9.11.2007 na koncert Chinaski do Třebíče:)No už se nemůžu dočkat já je prostě miluju!!! *3*
  • Generálka turné 21.9.07

    Chcete se stát svědky generálky turné? Chcete si zahrát v reklamním spotu Chinaski? Zapařit si na koncertě jen pro pár pozvaných? Tak se vydejte směr Třebíč! A že nemáte, jak se tam dostat? Nevadí! Můžete využít dopravy Chinaskibusu!
    Takže si všichni v kalendáři zažluťte datum 21.9. a koukněte na stránky www.chinaski.cz/fanclub, kde se dozvíte, jak se dostat na tuhle super akci, kde se sejdou nejskalnější fanoušci Chinaski a členové fanclubu! Nyní máš možnost vystoupit z davu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit