Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dlouhej kour

    Jednoznacne nejlepsi album je Dlouhej kour, pak docela ujde i na 1. signalni, ale od ty doby to je vo nicem, uplne odlisnej styl a uz to proste neni vono...
    Proste dlouhej kour se fakt povedl!:)) skoda, ze takovejch cd nebylo vic, ale stejne sem mela a mam, a pokud to este vic neposerou, budu mit chinaski porad rada...a asi jen kvuli tomu dlouhymu kouri:D:D *14* *3*
    • Re: dlouhej kour

      sI DOCELA NECHUTNA
      *9*
    • Re: dlouhej kour

      tak s tím nemůžu souhlasit... nejpovedenější poslední album který přivedlo plno lidí k této kapele je skvělé !!!
      • Re: Re: dlouhej kour

        jsou to hnusáci hajzli. *15*
        • Re: Re: Re: dlouhej kour

          Neřkl bych idiote
        • Re: Re: Re: dlouhej kour

          Jsou magoři, hajzli,čuráci.Neumijou spívat čuromrdi.
          • Re: Re: Re: Re: dlouhej kour

            Nejdříc se nauč psát,náno !!!
          • Re: Re: Re: Re: dlouhej kour

            Tak je nepolouchej a svuj názor si nechej pro sebe KRAVO
          • Re: Re: Re: Re: dlouhej kour

            Tak je neposlouchejte když se vám nelíběj *10* *8*
      • Re: Re: dlouhej kour

        s tím nemůžu souhlasit poslední album, music bar, je jen pop pop pop, bohužel nic víc, Bylo nebylo sladká píseň pro holky, v Beatech a rýmech slova štěstí, neštěstí, láska, manželství, kytička, hubička, dítě, smrt...
    • Re: dlouhej kour

      jo já s tebou celkem souhlasim akorát že pro mě neni Dlouhej kouř jednoznačně nej dávám ho tak na stejnou úroveň jako Originál, tyhle dvě jsou pro mě bezkonkurenční a jsem celkem zvědavá na to jejich nový cd jestli se ještě víc zahrabou v popíčku pro rádia nebo mě překvapí
  • mam je docela rada

    čusík-me k vám přived muj kluk-jste dobry-ale měli byste sem dat svoje písničky z desky MUSIC BAR ke stahnuti-hlavne ASII A BYLO NEBYLO(ty mam fakt nejradsi)tak cau vase karolínka *3* *1* *5* *4* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit