Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt boží skupina *14*
  • .:-)

    udělat jim seppuku
  • Kontakt

    Konichiwa ^^..Lidi nemáte někdo kontakt na kohokoli ze CB?? ae aby byl pravej ^^ Danke ^^
  • novinky o CB

    newim jestli to už víte ale vim kde ted sou CB....
    Romeo a Yu sou spolu v anglii se svou new skupinou.
    Shin a Kiro mají v Rusku novou skupinu Black and White a kir ochtěl zůstat blond tak se shin přebarvil na černo.
    no a náš Strify?ten je taky v Rusku...a sám :((( *7*
    *14*
    • Re: novinky o CB

      takovou blbost máš odkaď?
      • Re: Re: novinky o CB

        sorry ale ta holka má prawdu.Myslím ta,co psala to o těch CB.Ted už ale zase v rusku nejsou.Strify změnil image,Yu a Shin taky.O romeovi nic nevím a Kiro je pořád Kiro :D ale luminorovi se stala vážná věc.
        • Re: Re: Re: novinky o CB

          cože? Romeo a Yu v Anglii nikdy žádnou skupinu neměli. Shin a Kiro spolu taky žádnou skupinu nemají a neměli.. v Rusku měli akorát společnej Dj-set (bo jak se tomu říká, v tomto se fakt neorientuju) a opravdu nechápu co by tam dělal i Strify
  • kopie

    CB mi přijsou jako špatná kopie Versailles.Možna sem jedina ale ten dojem proste mam *7*
    • Re: kopie

      Mě ani ne. CB byli takový... temnější. A Versailles dělají Aristocrat metal. CB rock
  • bläääääää

    teplousi *14* skupina gayu!!!!!!!!!!fuj!!!!
    • Re: bläääääää

      jestli je tu nekdo teplej tak ses to jenom ty!!! *5* cb sou nejlepsi a jestli o nich nic nevis tak se sem nes**!!todle je pro fanoušky a ne pro debili jako ty *13* *13* *5* *16*
    • Re: bläääääää

      tak proč na jejich stránku lezeš když si myslíš že jsou to gayové.vážně takovíhle idioty miluju
    • Re: bläääääää

      Asi jako ty? XD
      • Re: Re: bläääääää

        Jo no XD
  • :( Škooda

    to co ze všeho nejvic nesnášim je hodnocení podle vzhledu!!!Když už někdo říká,že CB jsou buzny měl by si nejdřív něco od nich poslechnout..je mi líto,že se rozpadli..chtěla jsem na koncert" *9* *9* *9* *9* *9* *9* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *5* *5*
  • X

    leželi mě v žaludku,kreténi
    • Re: X

      hádej, komu ležíš v žaludku ty...
      • Re: Re: X

        *3*
  • Důvod rozpadnutí

    Tak,děvčata a chlapci xD
    Vím důvod(aspoň myslím) proč se rozpadli.
    Jedny holky,psali eSánkovi(Strifymu)proč se rozpadli.Odpověď byla:"Nemohli jsem být dál spolu."

    Sice mě to velice mrzí že se rozpadli ale nic se nedá dělat.Ale zase je dobrý,že se nevracejí k obyčejnému životu,ale zůstávají STARS,eSánek jde na sólovku,Yu a Rum zůstáváj v Americe prtž chtěj si založit skupinu(prej) a Kiro bude asi s Rickym,ale s Shinem nvm.

    Kdo už důvod a tohleto všechno ví,omlouvám se že jsem to sem psala.
    Kde jsem to našla atd.. je tady: www.cinema-bizarre.blog.cz
    • Re: Důvod rozpadnutí

      Já zas slyšela (teda četla na Kirově icq), že se z toho Kiroušek skoro sesypal... a měl tam tehdy takovou divnou poznámku... prej: ,,věděl jsem, že to bude vaše" *9* *9* *9* A už to nevypadá, že by se někdy měli vrátit společně... *9*
      • Re: Re: Důvod rozpadnutí

        jé posli mi prosím na email kirovo icq jestli mas pravi moc dík *14* *14* *14* *4* (vendymakovcova@seznam.cz)
      • Re: Re: Důvod rozpadnutí

        Yu ale pořád na různý otázky ohledně comebacku CB odpovídá, že v návrat doufá..
      • Re: Re: Důvod rozpadnutí

        nevíš co ta poznámka znamená??
    • Re: Důvod rozpadnutí

      Yu a Romeo už tu new skupinu mají, jmenuje se Rouge Morgue.. konečně s tím vyšli ven
      • Re: Re: Důvod rozpadnutí

        To vím už dávno :D

        Ale skupina vypadá žhavě *15*
        • Re: Re: Re: Důvod rozpadnutí

          Strify má solovku Jack. E. Strify
          • Re: Re: Re: Re: Důvod rozpadnutí

            Shin má tky solovku Mr.Hangover
  • prej končí!!!!!!

    Na internetě jsem si přečetla,že CB končí!!!Je to hrůza,a úplně mě to odrovnalo!!!
    Tu máte přeložený jejich dopis:
    Vážení příznivci, milí přátelé,

    Jako kapela jsme dosáhli bodu v naší kariéře, kdy je čas, abychom mohli začít něco nového.
    Rozhodli jsme se ukončit práci jako Cinema Bizarre od nynějška a přestávku v roce 2010.

    Chceme poděkovat všem věrným a oddaným a jsme vděční za získání šance umět pracovat se skvělými, a talentovanými lidmi.
    Výsledkem jsou dvě alba, která se nám cestovat po celém světě vidět vaše tváře a hrát naše písničky.

    Ohlížíme v radosti, jsou šťastní, že je nejlepší německý nováček mimo Německo, rádi si o všech koncertech jsme hráli.
    V loňském roce byl obrovský úspěch pro Cinema Bizarre.
    Někteří říkají, že jeden by měl odejít pryč s chutí.

    Všechno je dobře, že končí dobře - sejdeme znovu.
    Zůstat věrný sám sobě.

    S Láskou Cinema Bizarre <3


    Já fakt nemůžu.....tohle přece nemůžou udělat!!!
    • Re: prej končí!!!!!!

      há há há no konečně. a pak že to nejsou rychlokvašky co brzo skončí. se vzpamatujte. buzny končí a mladičký fanynky se z toho zhroutí *15*
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        Naser si vole blbej!! CB nejsou žádný buzny stejně jako TH. Když se ti ta skupina nelíbí, tak si jí nevšímej a nenadávej jím, ok?? *16* *10* *13*
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        sláva!!konečně jsme se dočkali!:-)
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          moc se neraduj... oni se neztratí i když už nejsou spolu :-P
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        se poser, aby ses brzo z buzerantů nezhroutil ty.. je jich totiž čím dál víc víš? :-P
        btw. teď bys pro změnu mohl vykvasit ty
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          Drž už hubu zasranej homofobe, když se Ti tak nelíběj tak je neposlouchej a nedívej se na ně,a le drž tu svou držku
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          souhlasím s tebou
      • Re: Re: prej končí!!!!!!

        Drž hubu,ty kokote!!!Do toho tobě nic neni!!!Tohle je stránka pro fanoušky,tak proč sem lezeš,doprdele?!?!!!!!A navíc,ty nevíš,proč končí!!!Takže se do toho nepleť!!!Doufám že se zhroutíš ty!!!A nelez na stránky kapel,který nemáš rád!!!Nikdo tě tam nechce!!!!!!!!! *16* *10* *16* *10* *16* *10* *16* *10*
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          ty víš důvod proč končí?? eh...
          • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

            jo
        • Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

          já budu chodit kam budu chtít. radši se jděte zabít, že buzničky končí *1* *1* *1* *15*
          • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

            Ty jeden debilně senilní kreténe!!!Nikdo se zabíjet nebude a ty zalez někam doprdele!!Jseš fakt trapnej..ubožáku..nelez sem když se ti tu nelíbí..když CB nemáš rád lez si na něco co miluješ..Kokote
          • Re: Re: Re: Re: prej končí!!!!!!

            máš dobrej e-majl....bpakoo......se to k tobě hodí.
            a di se zabít sám,ty kokote.chce tě tu snad někdo?no fuj....zrovna tebe...bléééé *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit