Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CInema BIzarre

    hej všichni tu máte pravdu, cinema bizarre jsou jedna z nej skupinek na světě, dneska sem na svůj blog vrazila dodela dost velkej článeček :-D...joo a mám stažený celý jejich CD jůůů *14* *14* *14* je to úžasný, jedna písnička lepší než druhá, to vám říkám, musíte si to taky sehnat, nebo vám to kdyžtak pošlu icq:345480335 *14*
    • Re: CInema BIzarre

      ja mam taky to cd finaj atraction a fak jedna je lepší neš druhá *14* *14* *14*
    • Re: CInema BIzarre

      ahoj mozem otasku? kde si preboha zohnala CB? ja nemozem zohnat ani z netu poraaat pls... *7*
  • Strify

    ahojte lidičky.mooocinky miluju Cinema Bizarre.Kdybyste někdo chtěli pokecat moje icq je 492116307 určo pisněte rada pokecam.nej nej nej nej jsou CINEMA BIZARRE.Strifýk je muj milášek já se zamilovala:-* *14* *14* *14*
    • Re: Strify

      *14*napodobne.... strafi je naj... a v tej pesnicke escape tu the stars.....
      I LOVE YOU CB.... ILOVEEEE YOOUUUUU*14* *14* *1* *1* *14* *14*
    • Re: Strify

      jj, Strify je muckózní týpek *14* *14* *14* !!!!!!!!!!! *3* *14* *3* Strify *3* *14* *3*
  • jaj

    .. a už jste viděli ty nový klučiny od párplíků???? *14*
  • plskýýý

    ahojkyyyy vim ze po netu koluje nahyho yua tag jestli ji nekdo ma tag pls poslete na maila nebo na icq 459696548....plskýýýý...predem dííík *7* *4*
    • Re: plskýýý

      KECI SAMEEEE KECI
      *13* *13* *13* *13* *13*
      • for : VEVA

        kráááááááááááááááá
  • CB 4EVER

    Joj... mno CB jsou naprosto suprový :)
    mají super muziku... a srovnávat je k TH... ale už mě to nebaví :D:D:D:D všechny přirivnávají k TH ... copak musíš být jako TH aby tě lidi brali.. LOL, to snad ne :D:D:D

    CB jsou talentovaný a hrozně moc zlatý...
    Shin je teda takovej podle mě nejvíc k nakousnutí :) *4*
    • Re: CB 4EVER

      ejha*14* no kukam ze tu aj dakto napisal asi este niesu dako slavni... to mas teda pravdu na youtube.com som nasla nove pesnicky asi dve ale nie cele su nadherne musim si zohnat cdcko joj ale su taky sladoucky a stavnatiy teraz som pozerala na vivu live tam boli a robili snimi rozhovor joj ale nic som nerozumela no neva som ich aspon pocula ne? papa *3*
  • 11anonym112

    *14* cinema bizarre *14* je naj skupina na svete na vive ju hravaju stale dookola juj ale su zlaty ... no podla mna je na strafi je strasne supr... *14* milujem vas cmuk
    • jipíí CB!

      Hele lidičky já je taaaaakhle miluju prosímwás nemáte někdo doma nějaké písničky od nich co by ste mi mohli poslat na icq?kdyžtak mi je prosím pošlete a nebo i napište rada pokecám *3* *14* moje icq je376850971 *8* *15* miluju je aji wšecky fans!
      • Re: jipíí CB!

        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* lidi nechapu! *7* proč tu dawate take debnilni prispewky a nepisete nic zajimaweho! *16* *8* uz mne to stwe tak bacha na mne
        • Re: Re: jipíí CB!

          *5*vies de ta mame? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit