Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cinemáci

    dřív jsem nesnášela rock ale ted ho miluju.hlavně některé skupiny např..cinema bizarre,tokio hotel,aloha from hell,an café wšichni tito jsou ůplně božíííí *14* *14* ........ hodně kámošek se se mnou přestalo bavit a myslí si o nich že jsou to debily zmalovaní ale mě se to na nich líbí hlavně u strifiho ..mají prostě jiný styl než normal kluci ale je uža když prostě vystupují z řady a tak seru na holky co je nesnáší a sem sama sebou budte taky takoví a serte na lidi kterým se váš styl nelíbí *13* jinak cb jsou super *14* *14*
  • lopatou

    cinema bizarre are the best *14*
  • Dobrý...super

    Tááákže Cinema Bizarre jsou úplně mega boží skupinka a komu se to nelíbí tak ať si prdel políbí...Jako sama přiznám že někdy, ale jenom někdy jako holky...ale jinak jsou prostě mega pěkní...a hlavně YU...ten je tak božskej líbí se mi ty jeho piersingy(ty vole newím jak se to píše)...no a ¨když se malujou jako holky tak vypadaj tak milejc a jemnějc...mno u YU to nejde ani poznat ten je tvrďák pořád....A tato skupinka se nerozpadne...sice odešly ti dva, ále já si myslím že Kiro, Yu, Shin neskončí a neskončí to ani Strifýnek *4* *5* *14*
    • Re: Dobrý...super

      jak dešly ti dva??? dyť odešel jen Luminor...
      • Re: Re: Dobrý...super

        no že jo?? co to je za kravinu?
        • Re: Re: Re: Dobrý...super

          Drž hubu Yunko, Yu je můj *3*
  • I LOVE YOU

    *14* I LOVE Cinema Bizarre *14* moociinkyyy je miluju *14* a nejvíc Yua *14* sou to prostě SUPROVÝ KLUCÍÍÍÍ!!!!!!!
    • Re: I LOVE YOU

      Hej to je fakt boží skupinka a taky se mi nejvíc líbí YU *14* hej to je prostě božská skupinečka....
      • Re: Re: I LOVE YOU

        Jooooo já zas zbožňuju Strifyho *14* *4* *1*
  • Sbírka

    Chtěl by někdo sbírku CB?Vtý sbírce jsou časopisy,články,plakáty,fotky,a utogramový adresy a všechny skoro možný...jestli máte zájem pište mi na mail:lucibus-buffy@seznam.cz
    • Re: Sbírka

      Plakáty? O_o *7* *14*
  • Help

    Lidi nechci prudit,ale navíte jak se přidávaj odkazy?Díky za pomoc. *14* *14*
    • Re: Help

      to musíš být registrovaná (což nejde poznat, páč já registrovaná sem, dokonce sem přihlášená ale stejně mě to napíše jako neregistrovanýho uživatela! *8* ) a stli teda seš tak dáš upravit profil skupiny a je to
      • Re: Re: Help

        Moooooc díky!
        • Re: Re: Re: Help

          nemáš zač *3*
          • Cb jsou hnusní!

            Já fakt nechápu jak se můžou někomu líbit *16* neumijou vůbec zpívat a vypadjou fakt hozně!kdybych je potkala položila bych pětistovku na stůl a zdrhala bych
            • Re: Cb jsou hnusní!

              Silence já bych zas zabila tebe a dalších asi 100 tobě podobných lidí...
            • Re: Cb jsou hnusní!

              Jsou to dementi!zabila bych je!
            • Re: Cb jsou hnusní!

              ty debile podívej se na sebe a pak něco říkej oni sou kláááááááásní *3* *14*
            • Re: Cb jsou hnusní!

              já zas nechápu jak se někomu nemůžou NElíbit... . Neumijou zpívat - si mysli co chceš.
  • x))

    Neee Twl cO thO mEŁU thO má přiyeTh yiná skUpinA_awE O cb sEM tky na nEthu čEtŁa_thO daTuM yE yinam_sry
  • x))

    jžš tk sry žhE se tho poslalo witzkrát omg_mnU yá thO čEtla žhE 13.4.by měŁi přiyEth_a nA neThu_mnU awE ráč sEM užh o thOm nebudu PsáTh _škoda tOho *1*
    • Re: x))

      Nauč se psát,krávo.
    • Re: x))

      ono to občas za blbe a pošle se víckrát... *9*
  • Veronika

    Cože CB koncert u nas?? *7* *5*
    • Re: Veronika

      nebude... nic takovýho neřekli, nanejvýš tak že by se sem rádi podívali
  • x))

    a psala sem estli někdo newíthe dy přesně ye then koncert v ČR yak psali
    • Re: x))

      1x by to stačilo... a oni psali že budou mít v ČR koncert?? že o tom nevím *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit