Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cimky

    hahaha!!!!!!!! luminor??? ten je sračka jako něco lepší je Yu. ale jsou na stejné úrovni. ale lepší je Yu!!! od něj se nikdy neodtrhnu!!!!!!!! je to pěknej krasavec!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: cimky

      proti tomu,že se ti líbí Yu,nic nemám.ale neurážej Luminora!!!!!!!!!!!!!k sakru,další.....bože...... *16* *16* *16*
    • Re: cimky

      a ty blbko jestli ještě jednou napíšeš že je luminor sračka tak si tě snad najdu a zkopu tě někde do příkopu...jako yu není špatnej, ale to neznamená, že budeš luminora urážet ty pičoidko jedna... *13*
  • odchod lumiho x'(

    nojo,někdo se šel opít,já jsem brečela a řezala se do žil...promiňte,ale jinak to nešlo...odchod lumiho je pro mě jako bodnutí nožem...
  • Luminor

    divím se, že se tu neoběvily nějaký ohlasy (negativní)na Lumiho odchod ze skupiny..aspoň je klid, ono taky sem nejspíš moc lidí nechodí že...
    • Re: Luminor

      No ohlasy se neobjevily ale jak sem to zjistila šla sem se ožrat.Sama sebe nechápu,le jinač to nešlo *5* *15* *9*
      • Re: Re: Luminor

        heh, taky jsem měla nutkání se kvůli tomu opit, ale nej kamarádi mě zlepšili náladu a nebylo třeba *3*
        • Re: Re: Re: Luminor

          Je to škoda, že odešel... Bez něj to nebude ono... Lumi je v CB nenahraditelnej... Třeba Lovesongs (They Kill Me)... Tam bude jeho hlas chybět... Prostě bude tam cybět... x'( x'(
          • Re: Re: Re: Re: Luminor

            úřesně teď to je o ničem ten hlas mě dycky dokázal uklidnit, když jsem měla špatnou náladu, tak jsem si je pustila a ten jeho hlas...prostě mě dostal do jakýhosi transu a já byla pak upe v pohodě, ale co budu dělat teď když vm, že tam není???Ach jo.... *9*
  • lofuju je...

    Cinema Bizarre je ta nej skupina na světě... Ty kdo jim nadává jsou asík pěkný magoři... A když se vám nelíbí, tak nevím co sem lezete... Když se vám to nelíbí tak děte do prdele...
    A ted pro fans CB... My je sem dotáhneme, že jo holky... My to dokážeme... *14* *3*
    • Re: lofuju je...

      musíme to zvládnout!naši mě za hranice ČR na koncert nepustí.... *9* *3* *14* *14*
    • Re: lofuju je...

      no... snad, chce to ale velkou snahu a projevení zájmu o ně
      • Re: Re: lofuju je...

        Mno tak to snad nějak zvládneme... hlavně se nesmíme bát a vzdáwat to předem... to ani náhadou *13* *3* *4*
  • Pro FAN i ANTIFAN

    Cinema Bizarre jsou ta nejlepší skupina!Mají svůj vyječný styyyl a ten kdo říká,že se opičí po TH to říká jen,proto,že mu to nabulíkoval někdo jiný a v životě Th nebo CB neslyšel,protože kdyby jo,tak by to v životě nevypustil z huby.CB mají velmi odlišný styl.
    P.S.všichni,co tu na CB nadáváte...co tu teda děláte,když jsou tak HROZNÍ,no? *9*
  • ♥♫♥♫

    HeY JAKo cInEmaCi uUPa BoMBA gRouPka *14* MuCkÁáM je Uupa NaJfÍíCZ je Tho SnaD TA nEjLUxUsNEjSí SKUpIna Co zNAM♥♥pRoSte ►♥CiNeMA bIzaRrE♥◄ fOreWeR
  • Fůůůj☻

    Druhý Tokio Hotel fuuuj!! *13*
    • Re: Fůůůj☻

      co to kecas ty nano blba pitoma. sakra a do pr de le proc sem lezou ti kterou sou antifans proti cb?? ja wam radim dobre, dete vsichni (antifans th a cb) do pi ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *16* *10*
      • Re: Re: Fůůůj☻

        prosim? a ty si na čích straně... nějak sem to nepobrala
        • Re: Re: Re: Fůůůj☻

          Poslouchá Tokio Hotel i Cinema Bizarre.
          To snad může,né?Kámoška taky poslouchá oboje
    • Re: Fůůůj☻

      a ty si stá kráva, která na ně nadává a myslí si, že jsou TH nejlepší a blabla bla.
      P.S: ani jeden člen CB na hlavě nemá dikobraza tak klid *5*
    • Re: Fůůůj☻

      Di do p**e a nelez tu,když se ti nelíbí *8* *16*
  • Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

    Bože... Oni se sem nacpou z Německa a začnou všude po Evropě propagovat Visual Kei???!!! A víte, mezi koho? Mezi blbý ubohý náctiletý nanynky závislý na T-music a Bravíčku, který nemají ani tušení o tom, co je to j-rock a visual kei, mezi ty, který si myslí, jak jsou CB originální a úžasní a bůhvíco ještě... Je mi z toho neuvěřitelně teskno... A potom se nedivím, když si nějaká "cool girl" dá na svůj "cool blogíísek" třeba obrázky An Cafe nebo Gazett, a pod to napíše: EMO. Neudělejte z Visual Kei modní vlnu!!! Zastavte šíření moru jménem Cinema Bizarre!
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      bože....di se vysrat,ty jedna krávo!!!!!tamhle si zalez do kouta,a drž hubu!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      máš ňákej problém,ty pičko?! *10* seš fakt ubohá,si myslíš,jak jsi inteligentní,když napíšeš,jací jsou CB trapáci,ale opak je pravdou,je mi z tebe na nic *9* vážně jsi ubohá *9* ty trapko běž si radši za maminečkou,ať ti utře prdýlku,a pak si běž na tvůj oblíbenej blog,a do diskuzí Cinema Bizarre,a Tokio Hotel nelez!! píčo si myslíš,že jsi fakt dobrá,co je visual kei,ale jsi na omylu *13*
      • Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

        Ja tak miluju CB a TH a taky AFH *14* *14* *3* Hele newite nekdo jestli CB prijedou do Cech? Ja si myslil ze maj docela hodne fanousku i tady v cechach a pisou se kdejaky petice za prijeti ale newim jestli to neni na prd. *7*
        • Re: Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

          zas tak hodně fanoušků nemají...
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      Jo a ete neco *1* ...dybych byla bravíčková nanynka tak bych jinac neposlouchala metal abys to pochopila tak metalistky nejsou uknuceny nanynky jako ty co si furt na neco stezujou a nejlip si pripadaj dyz muzou urazet nakou kapelu vo ktery nic nevedi *8* *8* takze sklapni
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      Jo a ete me napadlo...NIKDO DO VI CO JE VISUAL KEI NERIKA ZE JE TO EMO TO RIKAJ JEN LIDI JAKO TY CO SE DO VSEHO CPOU A MYSLEJ SI ZE VEDI VSECHNO NA SVETE A ZE SOU TY NEJLEPSI KDYZ SOU TRAPNY JAK SANTOVY FUSEKLE V MRAZAKU A SOU ZAKOMPLEXOVANY A TAK *16* *10* *10* jinak souhlas s VeRONNYka a KiKi-Na a stim dikobrazem co ma Bill na hlave by se to melo vohlasit ako tyrani zvirat *9* *5* *8*
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      Trhni si xindle abys vedela ja NECTU bravo a NEKOUKAM na t-music vole nelez sem a neurazej Cinema Bizarre kazdej takovej co se me dostane do ruky tak mu rozbiju drzku mimochodem sem to uz udelala jako kazdy ma mit svuj nazor ale kdyz nekomu vadi visual kei a furt se do toho stejne sere a leze sem tak je nakej divnej ne ja taky nelezu na hiphopovy stranky a tak a neuratim tam hipec.tohle sem presne rekla jedny holce ze tridy a moc dobre vedela ze to nesnasim a dal rikala ze Cinema Bizarre sou kokoti a ete hur tak to jinac neslo vostatnim se to taky moc nelibi ale aspon reknou ze at si posloucham co chci prote ja taky neurazim jejich hipec
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      Jo jo,hlavně že ty víš,co to je visual kei,že?Ano,my víme,ty jsi tady ta nejchytřejší.A vůbec,proč sem lezeš?Hm?Dělá ti to dobře? *16*
    • Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

      hele, tý.... krávo jedna blbá, nikdo se sem z Německa necpal, nevím o co ti de, ale tady tím svým ubohým psaním ničeho nedosáhneš. Možná sem nástiletá ,,nanynka", ale rozhodně nejsu závislá na nějakým T-music, kde stejně CB s prominutím hovno hrajou a v Bravíčku o nich mají beztak taky samí **** a blbosti, který ani nejsou pravda. Vím co to je j-rock, poslouchám ho..., a určo nejsu jediná, která ví co to je Visual kei a rozhodně ho neoznačuju za EMO. Je mi z tebe na nic (mmnt. du hodit šavlu). Visual kei se neobjevilo s CB, ale už bylo dřív, akorát se o něm tak moc nevědělo. A mor jménem Cinema Bizarre se rozhodně zastavovat nebude *16* *16* *16* . Takže mi vlez (nebo rovnou všem fanouškům) na záda, antifans jsou hovada! Přeju hnusnou noc (a vůbec den taky) *10*
      • Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

        miluju tě!!!! *14* takovej hustej koment pro antifans CB a TH jsem hooooooooooodně dlouho neviděla *1* ne fakt,klobouk dolů *4*
        • Re: Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

          óóó děkuji ti za kompliment, hrozně moooc mě potěšil
          • Re: Re: Re: Re: Pro všechny bravíčkový náctiletý nanynky:

            *3* to nic *4* prostě často už nemám slov,když vidím,jak antifansky uráží CB *9* tak jsem ráda,když někdo mi pomáhá,abych je urazila ještě víc!!! *3*
  • Znam je

    shoj ja je znam osobne,teda pulku skupin ale jsou to curaci,fakt,a ta pulka z nich..Strify a Kiro jsou sztrašně nadržený,znám je přes kamarádku,ta má taky skupinu,a do ni ve spnku vníknul a nema panenskou blánu,a to je jí 13!!!!
    • Re: Znam je

      jaj....další ukecanej kokotskej mamlas.....kecáš,se s nima chceš vyspat sám/sama,tak si vymejšlíš kraviny!!!!! *16* *16* *16* *16*
    • Re: Znam je

      A ty ses jí tam díval,že?
      • Re: Re: Znam je

        lol!! *8*
    • Re: Znam je

      sry, ty si asi kluk... tak nějakej chytrej
    • Re: Znam je

      no jéjda, co ty si za stvoření...nějaká chytrá ne... vůbec nechápu a píšu po slepu, protože mi vypadli voči z důlku... nechceš zavolat do Kroměříže?? (je tam blázinec). *7* *7* *15*
  • CB

    No,nwm co se vám na nich líbí,jejich hudba mi nic neříká,ale pls neberte to tak,že jim nadávám!!!!Plostě CB se mi nelíbí,a mě je hovno do toho co posloucháte,nebudu urážet to,co máte rádi.
    Čauky!!!! *4* *4* *4* *4*
    • Re: CB

      dík za toleranci *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší