Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hustá skupina

    jsou úplně skvělý maj bombastický videoklipy *14* *14*
  • Nudá

    další rádiová kapela... absolutně nic novýho ani světobornýho.. *7* na kanikuly už sem totálně alergická. prostě nudá
  • Code red

    Code red je nej skupina na světě *14*
    • Re: Code red

      A protoze je Code Red nej skupina na svete, prodala Metallica 90 milionu nosičů že jo? *5*
  • kde a kdy

    29.8....kulturni stYedisko topolna burovce..! okres uh.hradiste kraj zlínsky..! vystoupi na zivo code red...vstupne v predprodeji 160kc na miste 200..! tak nevahej a na kalbu s could red pospichej
  • code red

    JOJO SOU DOBŘÍ A JÁ JIM FANDÍÍÍÍM *14*
  • Jsou dobrý

    Takle nějak jako nejlepší je neberu ale kanikuly sou vážně good!POslouchám je kolikrát za sebou *1*
  • jsou nej!!!

    hned jak jsem slyšela prve kanikuly,pak 18,shut up a pak si nakonec koupila jejich cedlo vypěstovala jsem si na tom závislost!! jsou uplně NNNEEEEJJJJJJ!!!!! a seru tady na ňaký strašně chytrý lidi co tak akorát záviděj a hlavně nadávaj..nás co máme Code Red rádi je o hodně víc si myslim!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Code Red Cz Web

    Navsštivte 1.Český web o Rusko-Německé skupině Code Red! najdeš tam opravdu vše co se této skupiny týká!

    www.codered.nolimit.cz
  • moje fikaná krajanka

    To je s nima ale paradox,sice KANIKULY je skvělá písnička a má v tom klipu nádhernou postavičku,ale oni se opičej.
    18 & SHUT UP nazpivali už před CODE RED *13*
    • Re: moje fikaná krajanka

      vidíš,code red jsou super skupina,tak je nepomlouvej a to že už to nazpíval někdo jiný,to vůbec nevadí,od nich je to lepší *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4*
      • Re: Re: moje fikaná krajanka

        tak to ani náhou Shut Up v té starší verzi je mnohem lepší je to procítěnější, a ne taková komerční tucárna a ženský hlas je tam mnohem lepší, mužský se mi zdá srovnatelný, ale hudební pozadí je v originálu opravdu někde jinde
  • Code Red - The best?!

    http://www.youtube.com/watch?v=kNuG Chswtsw tohle video jste viděli? Krom toho že ten Mauro nebo jak se jmenuje neumí tancovat a vypadli mu kroky, tak zpívají na playback. Akorát si tam hopskaj po podiu. A Maria nevypadá zrovna na 25. Odhadovala bych jí 30 a víc. To video sem ukazovala mámě a i tý z toho bylo špatně a že ta toho vydrží hodně. Njn, v dnešní době si může super star řikat kde kdo... *9*
    • Re: Code Red - The best?!

      code red jsou náhodou nej nej nej nej skupina a ty co jenom záviděj jsou debilové, byla jsem na jejich konzertě a bylo to super takže si kecejte co chcete magoři *10* *8* *3* *5*
      • Re: Re: Code Red - The best?!

        tys byla fakt na jejich koncertě ty se máš!!! závidím ti a moc *9* *9* *9* *9*
    • Re: Code Red - The best?!

      Děti běžte si hrát na písek Code red sou ty nej p------y jaky sem slyšel dejte my 5 ale o čem to je prostě skákárna jak sviň až budete starší nebo nedej bože dospějete tak to pochopíte čaj Yde
    • Re: Code Red - The best?!

      a závidíš jim ty krávo!code red jsou skvělí,tak sem příště nelez a nevymlouvej se na maminku *10* *10* *10* *5* *5* *5* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Code Red - The best?!

        jejda tak jí se to prostě nelíbí, ty s tím nic nenaděláš tak jí laskavě nenadávej že závidí a že je kráva!! každej z nich nemusí bejt hned na větvi, jako někteří, mě se prostě líbí jenom jejich písničky a nic víc mi na nich nepřijde nějak extra, Mauro ani Marc nejsou ledajací krasavci, ale to je hlavně tím že já mám prostě jinší styl na kluky než vy, a taky mám radši Puk-Rock než nějaký disko.... *8* doufám že to aspoň někdo pochopí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit