Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at odejde Marc Staudinger

    Marc Staudinger je nevesti buzerant a kazi tu skupinu Mauro je 1000 lepsi... *8* *8*
    • Re: at odejde Marc Staudinger

      jo přesně a navíc se Marc chová jako teplouš *4* *4* *4* *4* *4*
  • kanikuly xD

    Kanikuly jsou hrozná písnička, ale to jak ji zprznila ta česká holčičí rádoby skupina Luštěla, to je otřesný :D
  • !Štvou mě!

    Já totálně nesnáším Kanikuly!!!Budu z toho jednou na mrtvici!Jednou v družině sme měli puštěný rádio a tam začaly hrát Kanikuly.Tak sem utekla na záchod a kluci od tý doby pouštěj na mobilu tu písničku a já už su z toho poblázněná.Prostě mě to štve!!!!! *8*
  • Code red

    Jsou skvělý!!!!!!!!!!!!!!Nej skupina kterou znáááááááááááááááá
  • Jsou cool

    Zdravím všecky kteří poslouchají Code red *5*
  • maria

    nevíte jak se jmenuje maria příjmením? *9*
    • Re: maria

      to si tak blbá že to nevíš já nwm ale jeto u tý skupiny hnedka na začátku Maria Baimler
    • Re: maria

      Já nevim ale myslim si že se jmenuje asi Maria Code.Já milluji *14* je jí písně.
  • skupina

    Hele sry ze vas to mozna bude srat ze se v tom tak nevyznam ale je posledni dobou jeste jedna dobra pisnicka zpivana rusky. nevim od koho je ale neni to ani kanikula ani 18. neco jeste dalsiho. co to je?
    • Re: skupina

      mno a kde hraje ta písnička a kdo jí spívá žena nebo můž *7*
  • Code red nejsou nejhorší!!!

    Code red jsou dobrý nejsou sice nejlepší, našli by se i lepší, ale špatný rozhodně nejsou!!! Aspoň pro mě! *4* *1* *3* *15*
  • code red

    stojej zA HOVNO!!!!!!
    • Re: code red

      *8* *3* *13* *9*
    • Re: code red

      Náhodou code red za hovno rozhodně nestojí jedinej kdo tady stojí za hovno seš ty!!! *1*
      • Re: Re: code red

        *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16*
  • je to dobra skupina

    code red je dobra skupina uz sem na ukrajine bila s rodici a bila sem na koncerte code red a je to prose dobra skupina a ja ani nevim proc ti lidi co tam pisou ze je code red hrozna skupina tak nevim co co se jim na tom nelibi sak je to normalni kazdi ma jiny vkus na skupiny *14* *7* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit