Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Code Red - The best?!

    tys byla fakt na jejich koncertě ty se máš!!! závidím ti a moc *9* *9* *9* *9*
  • Re: at odejde Marc Staudinger

    jo přesně a navíc se Marc chová jako teplouš *4* *4* *4* *4* *4*
  • at odejde Marc Staudinger

    Marc Staudinger je nevesti buzerant a kazi tu skupinu Mauro je 1000 lepsi... *8* *8*
  • kanikuly xD

    Kanikuly jsou hrozná písnička, ale to jak ji zprznila ta česká holčičí rádoby skupina Luštěla, to je otřesný :D
  • !Štvou mě!

    Já totálně nesnáším Kanikuly!!!Budu z toho jednou na mrtvici!Jednou v družině sme měli puštěný rádio a tam začaly hrát Kanikuly.Tak sem utekla na záchod a kluci od tý doby pouštěj na mobilu tu písničku a já už su z toho poblázněná.Prostě mě to štve!!!!! *8*
  • Code red

    Jsou skvělý!!!!!!!!!!!!!!Nej skupina kterou znáááááááááááááááá
  • Re: Re: code red

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16*
  • Re: code red

    *8* *3* *13* *9*
  • Re: maria

    to si tak blbá že to nevíš já nwm ale jeto u tý skupiny hnedka na začátku Maria Baimler
  • Re: Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

    takže oedpovíš sůušně ne čaj jde ňáká divná slušná odpověď!!! *5* *1*
  • Re: maria

    Já nevim ale myslim si že se jmenuje asi Maria Code.Já milluji *14* je jí písně.
  • Jsou cool

    Zdravím všecky kteří poslouchají Code red *5*
  • maria

    nevíte jak se jmenuje maria příjmením? *9*
  • Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

    nic proti ale od code red je shut up lepší
  • Re: Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

    Jojo!!!!!!!!!!!!! *4*
  • Re: skupina

    mno a kde hraje ta písnička a kdo jí spívá žena nebo můž *7*
  • skupina

    Hele sry ze vas to mozna bude srat ze se v tom tak nevyznam ale je posledni dobou jeste jedna dobra pisnicka zpivana rusky. nevim od koho je ale neni to ani kanikula ani 18. neco jeste dalsiho. co to je?
  • Code red nejsou nejhorší!!!

    Code red jsou dobrý nejsou sice nejlepší, našli by se i lepší, ale špatný rozhodně nejsou!!! Aspoň pro mě! *4* *1* *3* *15*
  • Re: code red

    Náhodou code red za hovno rozhodně nestojí jedinej kdo tady stojí za hovno seš ty!!! *1*
  • code red

    stojej zA HOVNO!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit