Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to dobra skupina

    code red je dobra skupina uz sem na ukrajine bila s rodici a bila sem na koncerte code red a je to prose dobra skupina a ja ani nevim proc ti lidi co tam pisou ze je code red hrozna skupina tak nevim co co se jim na tom nelibi sak je to normalni kazdi ma jiny vkus na skupiny *14* *7* *4* *14*
  • Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

    Shut Up je od skupiny Sin With Sebastian, ale 18 nebo Kanikuly jsou originály...verze od Bum, Haiducii nebo třeba Befour vznikly pozdějc, stejně si myslim, že skupina byla lepší, když tam byl místo Marca Mauro
  • Re: grrrrrrrrrrrr

    jen tak mimochodem, skupina befour paroduje Code Red, má dokonce možná i licenci a navíc Happy Holiday (18) a How do you do you do (Kanikuly) vznikly později než originály, stejně jako Haiducii nebo Bum, kopírujou oni, ne CR
  • grrrrrrrrrrrr

    jak je muzete mit radi kdyz piosnicku Kani kuli a 18 ukradli skupine beFour? to fakt nechapu *8*
  • milujuje

    jsou prostě boží ati co si to o nich nemislí ať se jdou vycpat *14* *14*
  • Re: Je mi zle!! Z vás!!

    hey dobre tyyyy!!!! *3*
  • nej skupina

    jste nej skupina pořád o vás píšu referáty... *14* *15* *8*
  • code red jsou nejlepší!!!!!!!!!!!

    Moje nej skupina je code red. nejvíc se mi líbí na cd happy song nebo bambino doufám že to brzo zklipujou :D
  • Re: Nejsou ruská skupina !

    ale zpívají rusky
  • SU NAJ NA SVETE LEPSICH SPEVAKOV SOM NEVIDELA ANI NEPOCULA

    NAJVIAC SA MI PACI SARAP *14* *14* *3*
  • pavlína

    moc ji obdivuju je strasne krasna a chtela bych se s ni vyfotit a poznat ji jeji nejvetsi faninkaPavlína 13 let
  • Re: Code red

    A protoze je Code Red nej skupina na svete, prodala Metallica 90 milionu nosičů že jo? *5*
  • Je mi zle!! Z vás!!

    Lidi proberte se!!! To že tady lidi píšou že je nemají rádi je jejich věc, sakra zamyslete se!! A i kdyby měli rádi třeba Tokio Hotel, pořád je to jejich věc, a vy jim za to nadávat nemůžete! Když já tady řeknu že zbožňuju My Chemical Romance, The Used a Within Teptation tak se na mě taky všichni sesypete a budete mi nadávat?? To je ubohost!
    Code red maj sice docela dobrý songy, ale zas tak skvělí mi nepřijdou... jo, holt mám trošku jinej styl než vy, a laskavě si nechte svoje trapný poznámky ano? *16*
  • Re: Re: Re: code red

    spíš ti co je nesnáší mají jiný styl, to tě nenapadlo? *16*
  • Re: Re: Code Red - The best?!

    jejda tak jí se to prostě nelíbí, ty s tím nic nenaděláš tak jí laskavě nenadávej že závidí a že je kráva!! každej z nich nemusí bejt hned na větvi, jako někteří, mě se prostě líbí jenom jejich písničky a nic víc mi na nich nepřijde nějak extra, Mauro ani Marc nejsou ledajací krasavci, ale to je hlavně tím že já mám prostě jinší styl na kluky než vy, a taky mám radši Puk-Rock než nějaký disko.... *8* doufám že to aspoň někdo pochopí....
  • Ani jeden....

    mě se teda Mauro ani Marc nelíbí, takže bych si nevibrala *1*
  • Re: Re: moje fikaná krajanka

    tak to ani náhou Shut Up v té starší verzi je mnohem lepší je to procítěnější, a ne taková komerční tucárna a ženský hlas je tam mnohem lepší, mužský se mi zdá srovnatelný, ale hudební pozadí je v originálu opravdu někde jinde
  • 2 vstupenky do Zaječí

    Napište mi někdo jestli máte zájem o dvě vstupenky na koncert CODE RED, za čokoládu nebo nějakou dobrůtku vám je dám, nemám čas na ně jít. Ozvěte se kdyžtak sms na mobil 724602999 díky a spěchejte :-)
  • :-*

    ahojda sem slyšela ze prej se ta holčina co v code red zpívá,,,že prej měla autonehodu a je mrtvá je to pravda??..děkuju moc za odpoved a jestli je to pravda tak je mě to moc líto byla super *9* *14*
  • hustá skupina

    jsou úplně skvělý maj bombastický videoklipy *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit