Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grrrrrrrrrrrr

    jak je muzete mit radi kdyz piosnicku Kani kuli a 18 ukradli skupine beFour? to fakt nechapu *8*
    • Re: grrrrrrrrrrrr

      jen tak mimochodem, skupina befour paroduje Code Red, má dokonce možná i licenci a navíc Happy Holiday (18) a How do you do you do (Kanikuly) vznikly později než originály, stejně jako Haiducii nebo Bum, kopírujou oni, ne CR
  • milujuje

    jsou prostě boží ati co si to o nich nemislí ať se jdou vycpat *14* *14*
  • nej skupina

    jste nej skupina pořád o vás píšu referáty... *14* *15* *8*
  • code red jsou nejlepší!!!!!!!!!!!

    Moje nej skupina je code red. nejvíc se mi líbí na cd happy song nebo bambino doufám že to brzo zklipujou :D
  • SU NAJ NA SVETE LEPSICH SPEVAKOV SOM NEVIDELA ANI NEPOCULA

    NAJVIAC SA MI PACI SARAP *14* *14* *3*
  • pavlína

    moc ji obdivuju je strasne krasna a chtela bych se s ni vyfotit a poznat ji jeji nejvetsi faninkaPavlína 13 let
  • Je mi zle!! Z vás!!

    Lidi proberte se!!! To že tady lidi píšou že je nemají rádi je jejich věc, sakra zamyslete se!! A i kdyby měli rádi třeba Tokio Hotel, pořád je to jejich věc, a vy jim za to nadávat nemůžete! Když já tady řeknu že zbožňuju My Chemical Romance, The Used a Within Teptation tak se na mě taky všichni sesypete a budete mi nadávat?? To je ubohost!
    Code red maj sice docela dobrý songy, ale zas tak skvělí mi nepřijdou... jo, holt mám trošku jinej styl než vy, a laskavě si nechte svoje trapný poznámky ano? *16*
    • Re: Je mi zle!! Z vás!!

      hey dobre tyyyy!!!! *3*
  • Ani jeden....

    mě se teda Mauro ani Marc nelíbí, takže bych si nevibrala *1*
  • 2 vstupenky do Zaječí

    Napište mi někdo jestli máte zájem o dvě vstupenky na koncert CODE RED, za čokoládu nebo nějakou dobrůtku vám je dám, nemám čas na ně jít. Ozvěte se kdyžtak sms na mobil 724602999 díky a spěchejte :-)
  • :-*

    ahojda sem slyšela ze prej se ta holčina co v code red zpívá,,,že prej měla autonehodu a je mrtvá je to pravda??..děkuju moc za odpoved a jestli je to pravda tak je mě to moc líto byla super *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit