Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • code red

    CODE RED je moje nej skupina a jejich songy se mi páčí.
    • Re: code red

      Hm... mas recht KIKI. *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: code red

        No vidis,ja si to taky myslim. *4* *4* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jo a ti co je nesnasijou jsou zavidivy magori. *5* *5* *5* *16* *16* *5*
        • Re: Re: Re: code red

          spíš ti co je nesnáší mají jiný styl, to tě nenapadlo? *16*
  • Code Red

    No byl jsem na nich v Diskorai a byl jsem od nich 1 metr a s Maurem sem si podal ruku jako sou v pohodě a namyšleně nepůsobí ani jeden a holky, holkám tam z první řady líbal ruce *3*
  • Mauro

    Miluji Maura *14* *14* *14*,nevíte kolik mu je let? *14* *14* *14* *3* *3*
  • Nenavidim je!!!:-!

    Nenávidim je!!!!Jenom se opičí po songách!Ubožáci!!!A ještě Maria bože!!!Taková namyšlená slepice!!!A skuste mi nadávat..pač je to moje věc co si o nich myslim... *5* *16* *13*
    • Re: Nenavidim je!!!:-!

      Ty určitě posloucháš tokio hotel co?? Slepice seš leda tak ty... Hlavně,že sem lezeš viď..njn,chceš bejt zajímavá co *3* *5* *1* *5* *13*
      • Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

        a co jsi dokázal ty,ubožáku,oni jsou skvělí,dostali se do televize a jsou v hitparádě,akorát jim závidíš !!! *10* *10* *10* *8* *8* *8*
    • Re: Nenavidim je!!!:-!

      Debile a závidíš jim
      *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

        Co jim je k závidění?? To že nahrávací společnosti zaplatěj rádiu aby to hrály 60krát deně a pak se 13ti lety děti mohou zbláznit ano vzkutku závidim a jak sem si přečetl příspěvek níž tak Tokio hotel či podobný blbosti fakt neposlouchám tomu se směju stejně tak když nekde hraju a někdo příjde zahraj kanikuli, groove coverage, cascadu, Asshuntera ci podobny ptakoviny tak bud ho kopnu a nebo slusne jak jinak reknu ze ne caj Yde
        • Re: Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

          takže oedpovíš sůušně ne čaj jde ňáká divná slušná odpověď!!! *5* *1*
    • Re: Nenavidim je!!!:-!

      Tak sem nelez když se ti to nelíbí.. já taky sem radši nechdím..!
  • code reddd

    já je miluju a jsem moc šťastná že jsou na ommém místě ale pomožte mi je dostat na 1 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4*
  • code red

    Mauro je božskej *14*,kanikuly jsou super a všechny jejich hity,můžu je poslouchat od rána do večera *15*
  • CR

    celkem dobrá skupina.. *4* *1*
  • Code red 4ever!!!!!!!

    Jsou skvělí!! Dostali mě!!!! Cd hned kupuju a jedu do nějakýho klubu,kde budou!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5*
  • jeden hti

    nj to nechápu jeden hit ještě tak kure*sky *16* *16* *16*
  • Kanikuly

    Code Red Se Mi Hafo Líby, Vždycky Si Je Ráda Poslechnu! A Mají Hafo Dobrý Videoklipy! *14* *4* *14* *1* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit