Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    jo to určitě,ale jen napište jak to mam říct mamce
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    na playback zpivat.je to poznat a vi to kazdej
  • Re: Pro moje kočičky

    bohuzel mam dojem ,ze zadny velky vystoupeni mit nebudou.museli by se hodne zlepsit,hlavne v tanci.zpev ujde,ale kdyz budou makat a budou mit tezsi choreografie,tak by obcas mohli nekde vystoupit
  • Re: Nadavaní

    ale oni jsou lepsi nez vy.temahle kecama si chcete akorat zvednout sebevedomi,vzdyt na vase vystoupeni nikdo nechodi
  • Re: Re: Nadavaní

    vy na stranky 5angels lezete porad.snazite se u nich ziskat fanousky,ale to se vam nepovede
  • hruza

    vy jste strasny,zpivat neumite a tancovat uz vubec
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    klidně si snáma můžež zaspívat a co ta ředitelka fanclubu budeš? *3* *3*
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj,vy te mi psali že můžu být ředitelka fancubu je to pravda?
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    jj ráda,a mohla byem i sváma i třeba si zaspívat je tak?ale nevim jak bysem to řekla mamce a neva že bydlim v hrádku u sušice?
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj Danielo nám manažér říkal že žádnou členku už nebudeme brát ale za to nám řekl tohle:Můžeme mít ředitelku ve fanclubu budeš s náma moc jezdit autem na koncerty a ve volném čase si s tebou můžeme třeba na hřišti hrát co ty na to? *3* *3*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ahoj holky,mohla by sem se přidat k vám?je mi 8 skoro 9 sem ve znamení beran narodila jsem se 24.3.2001 chodim na sbor na tanec nechodim ale naučila jsem se tancovat sama bydlim v Hrádku u Sušice to je kousek od Sušice mam 2 bráchy Lukáše a Jirka lukášovi je 20 a Jirkovi 22 chodim do 3 třídy jo a nevadí když se trochu stydim?ale já si na to zvyknu ale nevim jak to říct mamce nojono když tak napište na e-mail danielka.vlckova@seznam.cz a jmenuju se daniela vlčková
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    já *3*
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Tak kdo si chce s náma psát? *3* *3*
  • Re: Re: Nadavaní

    nevičítejte to 5angels ony za to nemohou jak se asi musí cítit nikola z 5...... kdyby se to stalo vám taky by jste neskákali do stropu kdybi vám tam psali ze je to jen stranka diamond cats a vy na ni nesmíte chodit ne že bych nemněla ráda diamond cats mám ráda obě skupiny jen se mi nelíbí když fanoušci 5a..... pomlouvají diamond cats a fanoušci diamond cats pomlouvají 5angels. *13*
  • Smiles

    www.smiles.websnadno.cz *3*
  • Re: DC-Nej!

    to se teda pleteš 5a jsou nejlepší skupina a diamond cats jsou ubohy nuli
  • Re: .

    ty jim budes nadavat dyt to je nejlepsi skupina kterou znam.blbce *14* *14* *14* diamondcats tyna
  • .

    omg co to je kurvy?? takový malí ani talent nemaj no fuj..
  • Re: DC sou nejky

    ale aspon umi tancovat,jinak nic proti dc,ale musi se to naucit
  • Re: Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    aspon byste se od 5angels mohli neco priucit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit