Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Lili

    hele jako ja chapu že každýmu se nelíbí všechno ale jestli chcete urážet DC tak aspon na jinou stránku nebo nikde drbat ale jestli to píšete sem, tak to nemate v hlavě v pořádku a jestli chcete říkat že neumí spívat tak tobych teda chtela videt vás jak spíváte!!! *10* první se koukněte na ty ubožečky 5 angels a pak něco říkejte!! Jo a když někoho neznate tak si ho do huby neber!! *8*
  • tynka se jmenuje.....

    tynka se jmenuje Kristýnka Šlingrová
    oni ji uz odedavna rikaji Týnka aby to meli jako zkratku nebo tak neco
    ale ja si myslim ze jeno tynka se k ni jako na blonydn hodi vis a i k tomu prijmeni. *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • tyna

    jaky je pravy meno tyny kdo je spravny fanousek tak to vy a nevim proc v casopisech pisou ze se menuje tyna kdyz se tak nemenuje *7* kdo vi jak se menuje tak at napise na adelalanger@seznam.cz
  • .......

    Prosím přestaňte DC urážet.. Sou supr a vím že někdo má radši 5angels ale tady se o DC píše slušně.. Tak plsky přestante.. Mi taky nenadáváme 5angels.. *15* *13* *9*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ahoj holky dáte mi nekdo váš facebook jestli máte ? *7*
  • Jak ?hlasovat?

    Ahojky všichni. DC mám mocinky ráda a všichni mluví o nějakém hlasování bo co. Jsem mimo mísu. Poradí mi někdo plsky?? *9*
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj Pane managere tady Diamond cats no nevíme jestli s nima máme bejt v kontaktu ale je to na vás a jinak fanoušci pište sem dál *3* *3*
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ahoj Dianko no můžež ale možná tak sem napiš vše o sobě ano?Pak se uvidí *3* *3*
  • czech

    ahoj holky já jsem Diana ale ne s 5 andílků ale jiná.jsem obyčejná holka.a jestli byste mohli tak jestli bych se nemohla přidat k vám.mám od Hanky,Týnky,Niki a kristýny lidé jestli to teda nevadí pište na-Dianka0026 to je moje lidé už umím tančit a zpívat vaše písničky je mi 11
  • Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    myslíš, že bychom měli zapotřebí být v kontaktu s angels?
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    jste v kopuntaktu s 5 angels?
  • DC sou nejky

    Dc sou nejky.. Proti 5angels nic nemám (až na to že neumí zpívat)
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj kočky moje, kde jsme včera spolu byli a co dnes v pátek budeme dělat, toť moje otázka! *7*
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahoj prominte že jsme tu dlouho nebyli ale my jsme trénovali ale tet se můžete ptát tak zatím ahoj *3* *3*
  • JUPÍÍÍ

    JUPÍÍÍ DC UŽ ZASE 1. *3* *3* *3*
  • Lili

    sorry ale mě se zdají trapné jak DC tak 5angels. stejně se rozpadnou všichni a zůstanou ti co umí zpívat což ony nejsou!!!!!!!! *8*
  • Re: Re: To nééé

    neurážej je!!!!! sám si zasraný!!!! *16*
  • Re: DC je nej skupina

    Já je lowuju jsou nejky *14* *14* *14* *14*
  • DC je nej skupina

    DC sou nej skupina na svete!!!
    a pokud se vam DC nelibi tak radsi odejdete!
    uz se mocinky mooooc tesim na kocert DC v olomouci! *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: To nééé

    dej si laskave pozor na hubu protoze tady se o DC mluvi a pise slusne a pokud se ti to nelibi tak vypadni!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit