Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    já jsem se na to nedívala víš a jak se vlastně jmenuješ?
    *3* *3*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    TO bys hned uhadla...JE to o čarodějnici
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ale z jakého filmu?Kiki *3* *3*
  • Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    aha,já jsem taky myslel,že je to Michael a ono je to My friend-já jsem si říkal,že by to nedávalo smysl,kdyby to b ylo Michael of the best
  • Re: dc-hruza

    jestli ony jsou tlusté,tak to já jsem asi rovnou bílá velryba
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    a věřte nám jste zpívaly ještě za 5Angels *1*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    A Kiki jednu pisnicku s filmu...Takovou znamou a ten film byl pred par dny *3*
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    já jsem zpívala mama mia a spoustu dalších písní a nebojte sme to doopravdy my vjeřte nám *3* *3*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Ahojte ste doopravdi diamond cats???Dáv vám kontrolní otázku a je pro Kiki...Co jsi zpívala na Letní Herecké Škole???
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ahoj my se máme dobře a jak vy? *3* *3*
  • Ahoj

    Ahojky jak se máte? *3*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    Nwm,jestli jsi pravá...ale máš tam chybu...ta věta je : Otevřu mobil vidim, přišla sms
    Hádám, kdo píše mi snad my friend of the best
    neznámé číslo, takže kdo mě překvapí
    snad je to on co se mi líbí (čtu sms)...žádný michal tam není...jinak stránky www.diamondcats.cz založil webmastr Alex :-)
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    děkujeme že jsi nás chránila *3* *3* a všichni se m.žete ptát dál *3* *3*
  • Re: dc-hruza

    když to tak říkáš tak se tě ptám jak ty umíš tancovat a zpívat *7*
  • Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    DC ja vas chranila ja ty holce rikam ze aby vam to nepsala ja vas mam rada jako skupinu...At si mysli ta holka co chce vi ste 1 *3*
  • Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ahoj všichni sránku založl náš manažér Velich Lazanov a prosím nepište o nás takové věci a jinak můžete se ptát dál vaše skupina dc *3* *3*
  • Re: dc-hruza

    Hele něco ti řeknu...Držb si ten svůj obrovskej zobák!!!Když o někom říkaš že neumí zpívat sama numíš zpívat...Ty bys tohle urcite nedokazala jako ony...Ony se aspon snazi a ty???Ty se tu jen poflakuješ a píšeš jak sou hrozný!!!Sama si hrozná...Bít tebou neviskakuju si na ně!!!A víš proč???Protože maj MOZEK...Tobe je urco nejak kolem 15!!!Si puberťák *13*
  • Re: I love DC

    ty odborniku a jak si na to prisel? tancovat umnej angels mnohem lip.to se staci podivat videa a vycty uspechu a zpivani se neda posoudit,kdyz dc jedou na playback.si mimo
  • Re: PROC??

    no jo,kdyz dc neumnej tancovat,tak co mnel delat.ja bych je vyhodila taky a vzala nekoho kdo to zvladne
  • Re: Re: Týna,Niki,Kiki a Hanka

    ty trupko,ty si myslis,ze tyhle nenadany paka by slozily pisnicku nebo udelali choreografii?ani nahodou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit