Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROC??

    HM JSOU LEPSI NEZ5ANGELS PROTOZE 5ANGELS JSOU SPATNY VYTE PROC JSOU TED JAKO DISMOND CETS?PROC TAM NEJSOU?PROC?PROTOZE JIM VYHROZOVAL (TEN MANAZER )ZE JESTLI TO NEZATANCUJU PORADNE TAK JE ZE SKUPINY VYHODI!!!A KDYS TO REKLY DOMA TAK JIM TAM ZAKAZALI CHODIT A PROTO JSOU TED V DIAMOND CETS!!!!
  • Lucik@-fanda diamond cats

    Ahojte...Chci se zeptat jestli sem na diskuzi chodí i členky z Diamond cats?? *3* ...A jestli semka chodi i Tynka chci se zeptat jestli se nezma s Klarou jednou...Jestlivis jakou myslim tak ta chodi se mnou do tridy tak mi prosim odpovez Tynko jestli ji znas(Samozrejme jak budes chctit nemusis odpovidat)...Jinak se tesim az budete mit koncert u nas v Ceskych Budejovicich(doufam *4* )
  • ea jt

    ahojky mrkněte plsík na my blog o DC www.ja-a-diamond-catsky.blog.cz a zanechte koment, dikec a zatim papik
  • Týna Šlingrová

    ahoj dejvide759 to opravdu nevim ale asi v Olomouci budeme nák v Unoru tak se můžete ptát dál *3* *3*
  • Re: Týna Šlingrová

    nebudete mít někdy v blízké době koncert v ostravě, olomouci, nebo brně? *7*
  • ahojky

    ahojky DC *5*
  • Týna Šlingrová

    Ahoj všichni tak kdo chce si se mnou tady povýdat?Piště otázky jakékoliv a jsou tady i Niki,Hanka a i Kiki tak se ptejte! *3* *3*
  • I love DC

    DC jsou nej,jsou lepší jak ty trapné 5angels!!!!
  • Re: Re: Re: diamond cats

    přesně moje slova.....
  • Jo a..

    Stejně jak tu píšete že nic nedokázaly je pravda vubec se o nich neslyší a ani nikde nepíše fakt vás nechápu
  • Boože

    Jaktože takový malí smradi jsou na 1 místě?Maj se ještě co učit jsou na 1 protože nějaký uvřeštěný děcka je maj rádi a ani pořádně neví co je to hudba *16*
  • Týna Šlingrová

    ahoj všichni tet jsem tu skoro pořád protože nám stavý takovej malej baráček,tak proto tet zkoušíme atd.... u mě doma Takže holky i manažér jsou od rána do 17:OO hodin u mě tak se můžete ptát a my vám odepíšeme butto hned nebo za dýl ale určitě tak zatím pa vaše Týna Šlingrová *3* *3*
  • pro DC to udelame

    Holky kdo z vas m nejradsi DC tak musime udelat jenom jedine odepsat 5angels z rejstriku. Vsechny fanousky 5angels pridame k DC musime je donutit tak kdo je pro me at sem neco napise *14* *14*
  • DC IS BEST

    5angels si myslí že jsou slavný,ale to jméno proslavily Týnka,Kristýnka,Niki a Dianka!
    Ta hádka je mezi managerama 5angels a Diamon Cats...Holky za to nemužou!Ale zase je pravda že je Mertl prolhanej!!!Když odešla Dianka tak psal že je to kvuli taneční škole a že by nestíhal-a takže jakto,že si to ted užívá v Dalmateens?A Niki,Kristýnka,Týnka a Hanča odešli samy (a nebo je vyhodil) protože se s nim pohádaly.A taky ale nikola řikala,že (nove 5a)v TV, prošli konkursem Jakym?Dyt byl zrušenej!Domyslete si to samy........... *13* *13*
  • Re: Re: Re: DC nej

    Ony si nehrají na 5angels!byly 5angels,to méno opravdu proslavily ony.Mertl jenom vzal něaký holky a udělal z nich noovu skupinu-si to potvrď sama- Yemi od new 5a odešel a od tý doby co lši do 5a si stihly kiki,týny,niki,hanka udělat novou skupinu a 3 písničky kdežto 5a jenom jednu kterou stejně meli mít dc...
  • Re: Síla..

    Tak se podívej na výsledky českýho slavíka a zjistíš kdo je celebrita!Trochu bys potřebovala se informovat co se děje na séně českýho showbyznysu
  • Síla..

    Bože tak tohle je fakt drsný... LIDI JSTE NORMÁLNÍ?! Vždyť jsou to jenom malý dětičky, nic nedokázaly! Vždyť to nejsou ani celebrity.. Můj bože, první v žebříčcích.. to je síla.. O_O
  • Re: Jukněte na můj blog

    Já je nemám ráda...přímo je MILUJU!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jukněte na můj blog

    Máte rádi Diamond cats?Jestli ano,tak se podívejte na www.diamondcats--jsou-nej.blog.cz
    předem děkuji *3*
  • Plakát

    Viděli jste ten plakát na facebooku jak budou v Jihlavě?Fakt dokonalý!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit