Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: mertl tohle nemůže ovlivnit

    Myslíš že by měla zhubmout nkolka?no to by měla.už je jí kus vedle holek
  • Re: mertl tohle nemůže ovlivnit

    vzdyt ty tvoje kocky maj strasne jednoduchy choreografie to by zatancovala moje 6leta segra stejne jako vony a mneli by zhubnout
  • Ahoj

    Ahojky nechtěl by někdo desing?
  • Dejte hlas DC

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels JE TAM ANKETA 5ANGELS VS.DIAMOND CATS!A 5ANGELS ZA CHVÍLI PŘEDBĚHNOU DC!!DÁVEJTE HLASY KOČIČKÁM!!!
  • rozpory

    Už se nehádejte!!!Obě skupiny něco mají!angels má jméno a diamondcats zase talenty.Prostě to tak berte *13*
  • Re: Anča

    Ahoj to jsem já Anča *1* jak se máte mocinky vám fandím a mm vás moc ráda *14* já jsem trochu nenormální a těšíte se na mikuldu?já jo já tam jdu jako andílek *4* a moje nkn jde jako čert *5* jenom je problém v tom že nemáme Mikuldu jeden se nám nabídl ale ten asi nebyl v pořádku
    a co vy vy taky budete chodit?Váš lovující *14* Andílek(fanoušek) *4* *15* *1* Anča *14* *3* *4* *3*
  • Re: Nikča

    jaké video?to disny? *7*
  • Re: Re: DC nej

    a teď už dokonce 4. *3*
  • Re: DC nej

    tak už 5.
  • Re: Re: DC nej

    ahojjjjjjj *15*
  • Nehádejte se konečně diamond a angels jsou dvě skupiny!

    omlouvám se ta tapeta byla špatně vložena a chci vám říct, že Nikolka za nic nemůže a nehádejte se to se budete hádat vždycky když bude nová dětská skupina? vždyť to je mezi manažerama 5angels a Diamond cats vždyť holky za nic nemůžou a navíc každá členka, která odešla, pokračuje v tom co ji opravdu baví. Závěr si určete sami! To je vše moniluli *8*
  • Re: Re: DC nej

    kdyby byli tak špatný tak by ve skupině nebyly tak dlouho.tak nepiš blbosti.pust si videa a uvidíš.
  • Re: Re: DC nej

    a to že proslavili 5 angels je málo?
  • Nikča

    Nikolka za to nemůže,nechce tam být.doma jí nutěj.pustte si chatovací mejdan z posledního vystoupení a uvidíte jak je tam neštastná.jste blbý
  • mertl tohle nemůže ovlivnit

    nezdá se vám to nějak divný?kdo koho kopíruje,když původně písničky nazpívaly DC,chorea ty nový nezvládaj a tak tam jen pobýhaj a oblečení podědily po původních členkách.Tak nechápu kdo koho kopíruje.Mertl lže.Kdyby odešla jedna,ale všichni?A nikola byla na mistrovství světa 38 z 52.Tak taky žádná hvězda.a když byla 1,tak Týnka s Terkou byla 5 s duem.ty nový holky za to nemůžou.Každopádně super pokrok holky.Sice vám patří dvě třetiny od 5 angels,ale ať se Mertl třese *1* tohle nemůže spamovat a ani ovlivnit slavík jeden a holky se na to zlato dostanou.Já jim věřím.Dianko mám tě ráda a věřím ti
  • Re: DC nej

    no ale dianka tam byla ne...??
  • Re: Re: DC nej

    souhlasím na 5angels nemají jen se opičí a chcou být stejné jak 5angels uplně stejné
  • Re: Pro moje kočičky

    tak toho se asi nedoziju a to je mi13,leda by se stal zazrak a nekdo je naucil zpivat a tancovat
  • Re: DC nej

    dc nic neumi,zatim nic nepredvedli a to ze tancujou s mistry je jim na hovno,kdyz nemaj nadani
  • Re: DC nej

    Třeba je na tom něco pravda, asi tam je něco špatnýho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit