Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DC nej

    Gratuluju k 8.místu,určitě budete brzo první,jak taky ne,když trénujete s prvotřídními mistry v tanci,máte senzační písničky,plno nabídek na vystoupení nejen v ČR,ale i v Paříži a jste fajnowý milý holčiny co to někam dotáhly a N I K D O na vás nemá!!

    Nevím,ale mě už přijde divný,proč všechny ty holky od 5angels odcházely,nejdřív Tereza Procházková,pak Dianka,potom Hanka,Niki,Kiki a Týnka.Důvod tedy určitě mají a nevěřím,že by to bylo PŘESNĚ TAK jak se to píše na 5angels.cz.
    Například psali,že Dia odešla kvůli tomu že by to nestíhala když je na konzervatoři,tak proč je teď u Dalmateens??!!
    Posuďte sami co je pravda.
  • Re: fuuj

    Podívej se na sebe a potom odsuzuj někoho jinýho!!! tady si o sobě moc myslíš ale vsadím se že tohle bych nikdy do očí DC neřekla tak klidni hormony ty zakomplexovaná holčičko.. *9*
  • Blog

    Jinak kdo má opravdu rád DC tak ať se prosím podívá na www.diamond-cats-kocky.blog.cz dkuju mockrát *15* *15*
  • Pro moje kočičky

    Diamond cats jsou moje sluníčka!!5angels na ně nemají!!!Týnuška,Kristýnka,Niki a Haňulka jsou nejlepší diamantové kočičky na světě a na MEGA SHOW a na jiných představeních to rozjedou
    *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • to jsou potvory

    vymazali diskusi 5Angels *9*
  • Re: aneta

    jo rodice dc si na ten zajezd vzali pujcky,vzdyt v cechach vo ne nikdo nestoji.sou to trapky
  • pěkně to rozjely

    už jsou na 9.místě *3*
  • aneta

    ahoj jako diamondcats jsou lepší mají těší choreografie aj písničky a diamondcats jedou na 5dní do paříže 5angels jenom jsou tady česká rebublika a slovensko *1* *1* *1* tohle jsou 5angels *8*
  • manažer

    ahoj já jsem kiki prosím vás posílejte na email D.i.a.m.o.n.d.C.a.t.s@seznam.cz email koho máte nejradši manažer to chce zjistit a je to naše pravá stránka dá nám kdo nám napíše na odpověd něco tajného třeba tohle jsi nechá jen prosebe tak posílejte zdraví vás manažer a diamondcats *3* *3*
  • Re: pro holky

    já máš pravdu ale manežer nás vyhodil my zato nemůžeme ale z diamondcats už neodejdeme protože prostě protože v 5angels tam mosela být hlavní jen nikola a tady jsme všichni týnka *3* pa týnka *3*
  • Re: fuuj

    mas pravdu kocky umej hovno a tanecne na 5angels nemaj ani nahodou
  • Re: Re: fuuj

    5angels to rekli hned,ze prevzali pisnicku,ale tyhle vypelichany kocky maj taky prevzatou a nechtej to priznat
  • pro holky

    proč jste odešli od 5angels? slušelo vam to tam lip bez vas to neni ono
  • se to nějak rozjelo

    donedávna bylo pořád jen 5 fanoušků a najednou 67 *3*
  • Jukněte na:

    Jukněte na www.diamond-cats-4ever.blog.cz *14*
  • Re: fuuj

    di do háje 5angels sou jen holky kterí se opicí vzdyt jejich pisnicka je jen od hanny montany debile ostatní sou okopírovaný jako třeba (Vesmírnej výlet, dětská láska apod:.) dydle písnicky sou a budou stale starich 5angels a kor si e zami vymisleli tu od hanny montany taky nevymisleli oni ae okopírovali ju od hanny montany vemsi jak to vymadalo a jak to vypadá nic proti misi ako aneb je to ma kamoska ae vemsi jak se ve 5angels chovají *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • fuuj

    Lepší jsou 5angels DC je fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj *10* *10* *5* *5* *16* *8* *8* *9*
  • Diamond cats

    Super :) Jen si tam oprav,že je to Niki Šneiderová,jo ? :) Jinak super papa Dana *3* *4* *4*
  • Good

    Jste ty nej holky Kiki seš fakt hezká *8*
  • Ahijky

    Jsate nééééj na světě!!!!Nej moooc vás pozdravuje Hanka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit