Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechte urážení

    Nechte laskavě tho urážení Evy a Vaška. Nechápu vás. Punk is not sweet!
    • Re: Nechte urážení

      *5* kdyz chces psat anglicky tak pis toho a ne THO a takovyhle u nas doma naserem do kyblu a hodime na hnuj copak Eva a Vašek patri mezi osobnosti ci skupiny muzou mi vylestit boty ......
      • Re: Re: Nechte urážení

        Černá ruko, když chceš psát česky, tak se nauč dělat čárky ve větě.
    • Re: Nechte urážení

      Roznodně ne, páč ty blitky, co vypouštěj z huby, v 95% falešně, si nic jinýho nezasloužel... To je prostě degradace hudby , brnky trnky na klávesy, kýčovitej úsměv a vydělat peníze, to může dělat každej...
    • Re: Nechte urážení

      když si někdo šroubováním žárovek vydělá stovky milionů, tak si nic jinýho nezaslouží... *5*
  • :))čtěte

    nejlepší českej hip-hop *5*
  • Eva a Vašek

    Eva a Vašek nevystupují společně se skupinou SURF
    ale Eva a Vašek = SURF. Zpívají spolu zhruba 18 let, takže jejich popularita není ze dne na den.
    Co si budeme povídat, jak člověk stárne tak se i zklidní a jiné požadavky. Dovedete si představit vy mladí (třicátníci a mladší) co a na co budete tančit a kde za dvacet let, abyste nebyli směšní?(pokud máte rádi tanec a chcete se pobavit)
    • Re: Eva a Vašek

      Možná tuším, kam míříte, ale kvalita hudby a věk jsou různé věci... Chcete říct, že s rostoucím věkem snad klesají nároky na kvalitu ?? To snad ne.. Falešný zpěv, diletanství, amatérismus prostě tolerovatelné nejsou bez ohledu na to, zda je publiku 15 nebo 100...
      Kromě toho jsou v čr stovky "samohrajkových" kapel na profi úrovni, kterým E+V nesahaji ani po kotníky... Ovšem ten, kdo nedokáže odlišit kvalitu od amatérismu, tomu patrně není pomoci...
  • mazec

    no přiznejme si že každej z vás, kdyby mu bylo kolem padesáti a vejš by tuhle dvojku poslouchal *4* tím nechci urazit nikoho ale každá doba něco hraje...kdo ví co se bude hrát za 50 let..žánry budou zase jiný a našim dětem se to bude taky líbit a nám ne...neodsuzujte je, např. moje oblíbený skupiny jsou: Kiss, Iron Maiden, Halloween, Deep Purple, Black Sabbath a další...
    • Re: mazec

      Ale to snad ne... Vyšší věk snad znamená vyšší toleranci k amatérismu a sr***ám?? Naopak, ten kdo hudbě jen trochu rozumí a o hudbu se zajímá, bude chtít objevovat stále něco nového a někam se posouvat, jeho nároky nebudou klesat, ale růst... Hodnota starých dobrých hitů bude růst a proto si zaslouží také co nejlepší interpretaci... Co například uděláte se starými dobrými vinylovými deskami, které nikdy nebyly přepsány na CD?? Necháte je vyčistit, narovnat a budete s nimi zacházet jako v bavlnce, nebo je hodíte do popelnice?? Já myslím, že si zaslouží spíš to první...
    • Re: mazec

      radši přiznej něco jiného *3*
      to, že je někomu padesát neznamená poslech tohoto škváru *1*
  • a co dál?

    Evo,Vašku,natočte pořádnou píchačku.To by byl telešoking! *15* *15*
  • Plná taška Evy a Vaška

    Velmi dobře odhalili díru na trhu a s úspěchem jí zaplnili. Nic na tom ovšem nemění fakt, že si od nich nikdy nic nekoupím, protože je to hudba mně osobně na hony vzdálená!!!
    • Re: Plná taška Evy a Vaška

      Jakou díru na trhu?? Jakou díru proboha, když existují stovky jiných zábavových a tanečních kapel na profi úrovni, s programováním (samohrajkou) i s čistě živými nástroji, jejichž úrovni nesahají E+V ani po kotníky??
  • blééé

    ooooniiiiiii sůůůůůůů trápkýýýýýýý
  • tři slova

    tři slova:je to srčka *3*
    • Re: tři slova

      chce se mi blejt když slyšim EVA A VAšEK navíc mi příde že jsou shulený *5*
  • Eva a Vašek

    Velice fandím těmto človíčkům.Jsou to dříči, oproti tzv.celebritám,zpívají živě a pohladí po duši svými písničkami, které dnes nikde v radiu nehrají. Jste super - pokračujte !
    • Re: Eva a Vašek

      Zvlášť, když se teď v televizi přiznali, že spívají na playback...
  • Eva a Vašek - sex je náš

    http://www.nej-videa.cz/eva-a-vasek -cerni-andele/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit