Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ABeR

    LOL
  • WoW

    Tento pár je excelentní!jejich hudba je emo!opravdu, jejich texty jsou strasne sexy treba bila orchidej wrau!narez!
    Heh A vasíík moc sexy pán! *9*
    BOZE VETSI SRACKU JSEM NEZAZILA *9* *16* *5* *9*
    • Re: WoW

      Souhlásím s tebou,je to velmi hezké *4* ,vždy se mi u toho postaví *3* a v zápětí se udělám *14* *14* ,někdy až pětkrát po sobě! *1* Držím jim palečky moc a moc,jen tak dál...vydržatˇ !!!!! *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: WoW

        novinka: Plná taška, Evi a Vaška!!! nejvěčí sračka a pořád to hrajou v telešopingu *5*
  • Rejžujou

    že vy nechcete,aby měli pod stomečkem zase mega ?Oni se smějí nám. Zatímco my o nich tady kecáme,sypou se jim další prašule,protože Evy a Vaška bude plná taška!! *13*
  • dobrý tah

    Výborný obchodní tah,hlavně na starší generaci.Tento žánr na trhu chybí,vystihli místo na trhu.Nelíbí se mi jak to něktří v diskusi odsuzují.Vaše babička taky nerada hip-hop.Dodávám že Evu a Vaška neposlouchám a tento žánr mě nijak neoslovuje.
    • Re: dobrý tah

      ....to ale přesto neznamená že to nejsou šitózní a přeukrutný sračky atˇse to někomu líbí či ne,tah-netah *10* *10* *10*
      *15*
    • Re: dobrý tah

      To je pravda,že moje babča hipá a hopá ne-ráda *16*,páč ona valí ´hevíka´
      *15* *1* *15* *1* *15* *1* *15*
  • Zbožňuji tyto dva manžele!

    Zbožňuji tyto dva manželé, kteří vytvářejí naprosto fantastickou hudbu. *4*
    • Re: Zbožňuji tyto dva manžele!

      a nepřipojujete se k netu z klece v bohnicích?
  • Fuj!

    Jsou trochu o 2 000 000 zpatky *9*.Kdo tohle ještě poslouchá! *8*
  • lalala

    Je to děs hrůza....Ten kdo to polouchá je pěkně vyprcanej úchyl!!!! *9* *16*
    • Re: lalala

      a nebo senilní důchodce voe pyšo
  • kurvi

    smradlavý debilové umí zpívat ledatak ty jejich zasraný dechovky.Ideální písničky na pohřeb!!!!!!! *3*
    • Re: kurvi

      *9* hele pico to radsi neumru nez ty dva nekrofili na pohrbu ja chci aspon Megadeth
    • Re: kurvi

      publikum je tzv. nestálé, s věk. průměrem 65 let, to jim posluchači dlouho nevydrží *4*
  • -

    jarek napsal: "Přinášite do našich srdcí a duší klid,mir a báječnou pohodu.Ti je víc,než nějaké hodnocení naší přiblblé kritiky,která se shlíží jen v komerčních škvárech."

    Komerčních škvárech? Jardo prober se! A co je asi to prachsprosté vykrádání těch tvých "krásných písniček"??? Jedině vydělavání peněz na něčem, co už někdo vytvořil před těmito dvěma úchylama! Jardo! Eva a Vašek jsou nejvíce oplzlá komerce česka! A ta boží "Česká muzika" co je propaguje, je jenom dojná kráva tahající z lidí peníze!

    Vítej na zemi!
    • Re: -

      Dík,konečně někdo,kdo má mozek.
  • krypl-total

    kde stahnu jen bilou orchidej *4*
    • Re: krypl-total

      *5* u mne na Hrbitove *16*
    • Re: krypl-total

      mor na tebe mrdko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit