Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejžujou

    že vy nechcete,aby měli pod stomečkem zase mega ?Oni se smějí nám. Zatímco my o nich tady kecáme,sypou se jim další prašule,protože Evy a Vaška bude plná taška!! *13*
  • Hluchý národe, prober se!!!!

    tak tohle je asi největší hnus, co kdy byl na naší hudební scéně. Vždyť to pako neumí ani zpívat!!!! Chce se mi z Vás blít, odcházím si ulevit.... :-((((
  • Dotaz

    Dobrý den, jsem fanynka Evy a Vaška a jejich milého zpívání. Mám dotaz : Zamilovala jsem si písničku " Slyšíš, jak zvoní ". Nevíte, kde bych na Internetu našla její slova v němčině ? Nebo někde jinde ? Spojila bych příjemné s užitečným. Poslouchala bych Evu, jak ji hezky zpívá a němčina bude k tomu. Děkuju moc, když mně někdo poradí. Fakt díky, Helena V.
  • K neposlouchání

    Je to prostě k neposlouchání, žere to jen ten, kdo nemá špetku vkusu. A každý důchodce to taky nebere, protože jsou i tací, kteří muzice rozumějí a neposlouchají s odpuštěním sračky.
    • Re: K neposlouchání

      Milá MarieValerie.Možná,že máte nějaký osobní problém,který sama nedokážete řešit.Snad proto nemůžete pochopit citové ladění hudby Evy a Vaška. Snad je pro Vás opravdu kvalitní umělecká práce k nepochopení.Já nejsem v důchodovém věku, je mi třicet let.Sama se zabývám uměním a v dnešní době,kdy je nám nabízen všemožný paskvil je jejich práce záslužná. Věřte,že až jednou dozrajete a budete chápat vkusnost umělecké práce jistě je doceníte.Není třeba jakoukoli práci komukoli hanit.Každý se nějakým způsobem ve své činnosti zdokonaluje, ale věřte, že Eva a Vašek jsou ve své práci dokonalí dávají do své práce srdce a svoje profesionální zkušenosti.S přáním všeho dobrého Vás zdravím.Dana
  • Eva a Vašek super

    Lepší Eva a Vašek nežli ti americký,anglický nebo australský vypatlanci,kteří jedou do Evropy a zastaví se ve zkurvené Praze.Za ně bych nedal ani korunu,než jít na jejich koncert,tak půjdu raději kopat krompáčem.
    • Re: Eva a Vašek super

      *8* *8* lol no seš málo trapnej!!ty bys měl spíš dostat tim krumpáčem přes držku aby se ti v palici rozsvítilo! *9* by mě zajímalo cos dokázal ty že tak kritizuješ?!uplný hovno *15* tak se di schovat a di si poslouchat Evu aVašíčka když ani nevíš co to je pořádná hudba!! *8* *8*
    • Re: Eva a Vašek super

      Nekecej "doktore", že už se někde krumpáčem neoháníš...
  • Eva a Vašek - sex je náš

    http://www.nej-videa.cz/eva-a-vasek -cerni-andele/
  • Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Moc mě Těší,čím více nadáváte,čím více kritizujete,tím více mají ohlas,"Eva a Vašek".Tímto Vašim sice nechutným gestem , více o nich slyšíme,tím více dáváte všem najevo,že tady jsou a dlouhá léta budou zpívat ty nejkrásnější písničky.Klidně pokračujte,ale vulgaritu si nechte pro sebe,doma!A co je smutné,že mnozí pisatelé,snad ani školu neviděli!!
  • tři slova

    tři slova:je to srčka *3*
    • Re: tři slova

      chce se mi blejt když slyšim EVA A VAšEK navíc mi příde že jsou shulený *5*
  • Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

    Tady máte Evu a Vaška s písní Bílá Orchidej, kterou jsem maličko poupravil. :)

    http://www.stream.cz/video/3/ 98768-eva-a-vasek-bila-orchidej-rem ix
    • Re: Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

      Je to nefunkčí, obnov to.
    • Re: Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

      Tenhle web neumožňuje odesílat html odkazy, takže si na stream.cz do vyhledávače napište "bílá orchidej remix" a video Vám naskočí. *3*
  • Už legendární:)

    Tadle dvojka je fenomén!!! Pro "nenáročné" lidičky, kteří postrádají dar "kvalitativního hudebního" cítění nebo třeba pro posluchače takzvaných :)hitrádií:) (evropa2, vysočina...) je to skvělá a ojedinělá volba! Ve svym žánru sou KLASIKA! *5* Mě se to buhužel(dík) netýká, já totož zmíněný dar mám *3*
    • kokot

      Eva A Vašek jsou kokot *15*
      • Re: kokot

        Ty kokot to jsou uplny kokot. Ty kokot *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit