Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou boží

    Eva a Vašek jsou boží. Mám doma na zdi jejich plakát. Perfektně se do něj házej šipky. Nechápu, jak tydle božani můžou vydělávat takovýho korku. Vždyť ta jejich mjuzik ja zadarmo drahá.
    • Re: jsou boží

      Hej,jako největší recesi shaním plakát E+V...Máte někdo tip, kde to splašit?dik
    • Re: jsou boží

      Asi jsi pro nějaký jiný žánr, tak to nehaň těm kterým se to líbí a podívej se na toto, nenutím Tě.

      http://www.ceskatelevize.cz /vysilani/1100627928-ta-nase-povaha -ceska/307295350270004-12.12.2007-2 0:00-surfovani-s-evou-a-vaskem.html
      • Re: Re: jsou boží

        Michale, jestli chceš taky něco vidět tak si na YouTube pusť video Eva a Vašek jak je neznáte. To co tam povídá ten pán, to musí každý člověk, co má alespoň zbytky sluchu podepsat.
  • Trapas největší!

    Trapas!Nejhlupější skupina co znám!FUCK OFF-ju ale FUCKUJE aždý.Se ani nedivím.Trapáci největší.Dělají studu celé České republice! *15* *13* *9* *3* *7*
    • Re: Trapas největší!

      Spravedlivko, já když se mi něco nelíbí, tak ani neposlouchám a nezajímám se o to, čili to nemohu ani kritizovat. Teď jde o to, jak seš na tom ty. Ty nadáváš na něco, co nemusíš, a proč to posloucháš, to nevím.
  • Ne, ne, ne!!!!!!

    Jela jsem autobusem v nehnutelném provozu - co metr - stop.... Bylo horko jak prase a řidič na plné pecky poslouchal tyto dva kretény! Nechala jsem se vysadit a šlapala 5 kilásků pěšky v botách na kramfleku! Pořád idila oproti do uší řvoucí ty dva dementi!!!!! Kdo je dobrovolně poslouchá, tan si zaslouží nejmíň metál!!!!!! *16*
    • Re: Ne, ne, ne!!!!!!

      Přece si nebude pouštět metal!! To by se všichni hrůzou v autobuse poblili!!! *3*
      • Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

        *1* *1* já bliju z tebe, tvýho debilního příspěvku *9* *9* musim tě upozornit že metal poslouchá valná většina lidí *5* dechovky jenom důchodci ale já jim to neberu když se jim to líbí prosim no...ale metal si do huby neber *9*
        • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

          To nemyslíte vážně.To co tady píše jeden dobrodruh o metalu.Nevím jak ty,ale když jdu na ples,tak si zatancuji na lidovky i modernu.Jdu tam za zábavou.Taková Lucka Vondráčková má taky převzatý melodie a poslouchám ji a takových je víc
        • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

          Metal poslouchají akorát zfetovaní puberťáci,kterým jde pouze o to,aby byl co největší kravál,který nemá s normální hudbou nic společného!!!Naopak dechovka je hudba pro mladší i starší generaci. Do důchodu mám ještě hodně daleko,ale jak začne hrát pořádná dechová kapela,hned mám zlepšenou náladu. Naopak jak někde začne řvát rocková nebo metalová skupina,tak je mně z nich na blití!! *14*
          • Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

            No tak ty si dobra lama. Mít v hlavě takhle nasráno jako ty tak se jdu zastřelit. Prober se nebo se sám zničiš chudáku... Hele, pokud jsi svůj příspěvek myslel vážně tak te lituju.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              kámo vyser se na toho debilního důchodce metal 4ever ! a kktský dechovkářský vožralce se vyser
          • Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

            Běž do řiti! Ty jsi zfetovaný z té dechovky, ty pakošu! Běž se učit skákat do hrobu!!!! Debile!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              drž pysk kdosi s tim začal ty komouši hnusnej!!??já ne!! se podívej jak tady sprostě urážíš metal a přitom o něm zhola nic nevíš!!ty seš chuj jakýho svět neviděl!kdo je u tebe lůza?ty seš lůza chcípáku *9* začni nejdřív u sebe a svých přípsěvků!!sám tady nadáváš ,urážíš a pak napadáš mě !napadáš mě za něco co děláš ty sám!dědku starej běž si ho vyhonit nad plakátem Evy když seš takovej zoufalec *15* *15* *15* ach bože lidká hloupost nenzná hranic!bohužel sou mezi náma jedinci jako si ty který se snažej dělat chytrý tim že začnou urážet hudební styl o kterém nic ale opakuju vůbec NIC neví!až budeš chtí diskutovat ,nejdřív si předem o daném tématu něco zjisti *9* a pak tu diskutuj *9* ty vesnickej sedláku bež se napíchnout na vidle uděláš nejlíp *9* FUCK na tebe!šmejde *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              Ty zmetku nevychovaný!! To je úroveň na Nový rok!!Nemám ani 40 let,takže nejsu tak starý,ale nejsu ani tak mladý,abych pokračoval v diskuzi s nevychovanou lůzou!! Nemá to cenu! Můžeě mně políbit třeba pr...!!!Urážej si sobě rovné puberťáky. To z tebe musí mít rodiče radost!!Podle mně je tato část webu určená pro dechovku,E.V. apod. Ale zřejmě sem chodí prudit nevychovanci s IQ šumící trávy,aby tu prezentovali svou debilitu! Své sprosté výlevy si prezentuj v sekci metal a nelez do sekce dechovka! Tam najdeš pochopení pro své názory!! *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              drž hubu E a V sou sračky pro starobní důchodce *1* *1* *1* jako seš ty!!ty vole ty tvoji debily akorát kradou písničky co už někdo nazpíval a oblbujou starý důchodce!!ty seš kokot tak si di opíchat Evu když seš z ní tak udělanej *9* *9* chcípni zmrde starej!!si tě najdu a rozbiju ti držku chuji zpíčenej
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              Ty idiote,vylízej si prdel s tím metalem,před pár lety jsem ho byl nucený poslouchat nedobrovolně na ubytovnách,když jsem dělal po stavbách po republice-je to něco příšerného,ani se to nedá nazvat hudbou *15*!! Je to na blití!! .Teď už to mám naštěstí za sebou. Nechápu,proč vypatlaný metalista tady prudí na stránkách určených pro příznivce Evy a Vaška!!Ti dva hrají pohodovou hudbu pro všechny generace narozdíl od těch uřvaných vlasáčů,kteří akorát umí třást prázdnýma makovicama a ječet při tom,jako kdyby měli bolení!!Neotravuj tady normální lidi ajdi si prudit na stránky pro metalisty!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              cože???????????já snad špatně vidim co to meleš za sračky šuilne jeden!!!co to je za keci že rozbíjej auta a kradou a ožerou se?!!to si pleteš pojmy ne?ukaž mi nějakýho metalistu kterej by tohle dělal!!prosimtě kolik ti je že z huby vypouštíš tyhle sračky?!pchee víš o hudbě velký hovno když si myslíš že v Rocku a Metalu se jenom řve!!je vidět že si nikdy neviděl žádnej metalovej koncert když meleš takový kraviny!no ty seš pako jakýho svět neviděl!se svejma dechovkama si vyliž prdel a bež si zakalit na Moravnaku do kulturáku!zkurvenej vesnickej vidláku! *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              A co se děje při dechovce? Babky se ožerou z griotky, a pak se páří jako urvané z řetězu!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              Ty metalový idiote,běž si zatřást svou tupou makovicí a nezapomeň se při tom ožrat!!! To je přece ideál metalových gaunerů a hulvátů!! Na metal chodí gauneři-je tam bordel,často se servou jak koně,jenom rozbíjejí auta a kradou. Kdežto na dechovku chodí pouze slušní lidé-nemusí tam zasahovat policie proti výtržníkům a člověk se nemusí bát zaparkovat poblíž konání akce auto! Metal je pouze pro hulváty,jako jsi ty!!! *13*
        • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

          Blila bych kdybych jenom ty dva kretény viděla natož tak slyšela! Mohli by ssebou ještě vzít toho čuníka Novotného! A zkáza dokonána!!!!! *13* *14*
      • Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

        Nebylo by to zlé! Mohl to vzít zrovny na krchov! Tam ti posluchači stejně patří! *14*
  • Kdo mi odpoví?

    Co je pravdy na tom, že týrají svoji dceru??
    • Re: Kdo mi odpoví?

      byla sem na nich, dobrý.
      • Re: Re: Kdo mi odpoví?

        *4* z koho si slezla prvni *13*
      • Re: Re: Kdo mi odpoví?

        Na Evě nebo na Vaškoj? Nebo na vobouch. Ale fuj bez lásky!
    • Re: Kdo mi odpoví?

      To je týrání,když musí chudák poslouchat tu jejich hudbu. *15*
      • Re: Re: Kdo mi odpoví?

        SOUHLASIM S TEBOU *15* *1* *1*
  • Nooo

    Tady se to pěkně rozjíždí, poslouchejte .. Keď sa jim to páčí, ať .. Já tuhle hudbu ráda nemam, ale každýmu se líbí něco jiného, keď ja berou jako hvězdy, mě to nevadí. A ani by to nikomu vadit nemalo .. (Pardon za tu hatmatilku češtiny a slovenštiny!)
  • blééé

    ooooniiiiiii sůůůůůůů trápkýýýýýýý
  • PROĆ

    Proč se proboha necháte zastupovat tím pitomcem Novotným,který se na Vás jen bude pakovat a odradí posluchače!
  • :D

    Chápu že se to líbí starým lidem ale mě to připadá dost komerční a trapný..prostě ubohý
  • Eva a Šašek

    Hele, všimli jste si toho taky? Vašek Šašek už nemá skoro ani jeden vlas! *15* No, doufám, že už se on a ta jeho kunda brzo rozpadnou! To by byla ale tragédie pro ty starý, plesnivý, vesnický vidláky!
    • Re: Eva a Šašek

      kolik vlasů máš ty a od takovýho primitiva ani ta urážka bolet nemuže .když se ti nelíbí tak na ně nečum
    • Re: Eva a Šašek

      Boze, co to sou za lidi tady??? rada bych te poznala az ty budes stary(a) a plesnivy(a) ... jste ubohy... *16*
  • trocha do mlýna

    Eva a Vašek. Dvě jména , která Otův naučný slovník nespravedlivě vynechal. Vždyť kdo jiný se tak " nezištně" stará o naše seniory a uvádí je při svých vystoupeních do nirvany ? Myslím , že by nebylo od věci uvažovat o nějakém pomníku na nějakém hezkém místě před nějakým domovem důchodců.Vděční senioři by se o tento pomník jistě rádi starali a nedali by mu " zahynouti "
    • Re: trocha do mlýna

      ale dřív se musí postavit pomník Járy Cimrmana-ten si to zaslouží!!Ne ti dva kašpaři:DD *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit