Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plná taška Evy a Vaška

    Velmi dobře odhalili díru na trhu a s úspěchem jí zaplnili. Nic na tom ovšem nemění fakt, že si od nich nikdy nic nekoupím, protože je to hudba mně osobně na hony vzdálená!!!
    • Re: Plná taška Evy a Vaška

      Jakou díru na trhu?? Jakou díru proboha, když existují stovky jiných zábavových a tanečních kapel na profi úrovni, s programováním (samohrajkou) i s čistě živými nástroji, jejichž úrovni nesahají E+V ani po kotníky??
  • -

    jarek napsal: "Přinášite do našich srdcí a duší klid,mir a báječnou pohodu.Ti je víc,než nějaké hodnocení naší přiblblé kritiky,která se shlíží jen v komerčních škvárech."

    Komerčních škvárech? Jardo prober se! A co je asi to prachsprosté vykrádání těch tvých "krásných písniček"??? Jedině vydělavání peněz na něčem, co už někdo vytvořil před těmito dvěma úchylama! Jardo! Eva a Vašek jsou nejvíce oplzlá komerce česka! A ta boží "Česká muzika" co je propaguje, je jenom dojná kráva tahající z lidí peníze!

    Vítej na zemi!
    • Re: -

      Dík,konečně někdo,kdo má mozek.
  • ABeR

    LOL
  • Mísísípí

    Já je taky nemůžu ,ale když už je s manželem slyšíme v televizi, nějak to přetrpíme a počkáme si na "MÍSSÍSSÍPPÍ" a jsme mrtví(smíchy) *1* *1* *1*
  • Hmm....

    To, že jsou Eva a Vašek "slavní" z nich udělala jen pouhá televizní reklama. Chápu, že někdo má tuhle hudbu rád, ale podle mě to není kvalitní hudba, ale jen kýč a dokonce i jakási "parodie" na dechovku. Ale nikomu to neberu, když se mu to líbí, ať to poslouchá, nemám v úmyslu měnit někomu vkus, byť velmi špatný. Já si taky zůstanu u své hudby. *3* ....Rock forever! *14*
    • Re: Hmm....

      Crazy Diamonde, buď tak laskav a zůstaň u toho svýho a nepleť se do něčeho, čemu nerozumíš. Asi by vám rozhlas a televize měly častěji hrát dechovku, abyste věděli, co to ta dechovka je. Příště raději mlč a neztrapňuj se.
  • Co na ně říct?

    Piče,piče,piče!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    • Re: Co na ně říct?

      Je vidět jaký máš změklý mozek kdyš jsi tak sprostý *16*
  • eva a vasek :)

    Eva s Vaškem jsou důkazem, že dobrý marketing a odhodlání dokáže nehorázně zpopularizovat i průměrně hrající, nikterak pohlednou a skoro netalentovanou dvojici nezajímavých lidí. *7*
  • do

    ty vole *14* *14* ale je to jako hip-hop *3* *3* *5* *4* *5* *8* *8* *16*
  • to si snad dělají srand

    TO SI SNAD VŠICHNI Z NÁS UŽ DĚLADÍ SRANDU.TO JSME VŠICHNI OPRAVDU TAK PITOMÍ,ŽE SI Z NÁS NĚJACÍ UBOŽÁCI,KTEŘÍ SI ZAPLATÍ UBOHOU REKLAMU,MŮŽOU DĚLAT SRANDU.A TAK JE TO SE VŠÍM I V POLITICE.POJDTE LIDI UŽ S TÍM PROBOA NĚCO UDĚLAT.
    • Re: to si snad dělají srand

      Ano, měli bychom takto diskutovat na jiná témata, která se nás bezprostředně dotýkají a bolí nás. Nebo alespoň většinu lidí. Jenomže naše názory by asi nikoho nezajímaly. Ten internet, to je taky oblbování lidí, vnutí nám téma, a my se tu plácáme několik dní a co? Škoda času. Ale Evu a Vaška já osobně mám ráda.
    • Re: to si snad dělají srand

      *3* v klidu pust si judas priest a tyhle malomocny nech plazit pro tu vladni verbez
  • kontakt

    Ahoj všichni, nemůžu sehnat nikde na netu kontaktní údaje na Evu a Vaška, mám na mysli mail nebo telefon, abych je mohl kontaktovat a domluvit se na spolupráci. Pomůže mi někdo?
    Děkuji.
    Zdeněk Červinka
    • Re: kontakt

      surf@surf.cz
      vasek@surf.cz
      www.su rf.cz
    • Re: kontakt

      http://www.surf.cz/
    • Re: kontakt

      Evička je pěkná kravička a slepička a Vašíček je pěknej šašíček. Jsou to největší trapáci a čuráci na světě.
      • Re: Re: kontakt

        Za to ty jsi INTELIGENT!!!!! Nechápu,proč by i minimálně inteligentní člověk,kterému se tato hudba nelíbí,sem lezl!!!??? Nebo snad na stránky s vaší hudbou chodí ti "starci" a pomlouvají vaše idoly,že jsou to například neandrtálci z Afriky,kteří poskakují při monotóních zvucích bubnu kolem ohně a za pomoci drodg se dostávají do tranzu protože bez drogy se bavit neumí? Komplexi se dneska dají léčit!!!!! To jen pro informaci. Tak jdi smrdět mezi stejně postižené a nech slušné lidi na pokoji! Nebo si nech vysvětlit,co znamená svoboda a demokracie! *13*
        • Re: Re: Re: kontakt

          no ty jsi teda peknej sulin.... *1* ty si dej si pozor abys nedostal trans z bile orchideje *9* Pac duchodci jako ty uz by to proste nemuseli prezit *5*
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            Alespoň nepotřebuji dudlík a dospělej. Až dospěješ ty,hodně se ti uleví! Otázka však je: Jestli vůbec někdy dospěješ!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší