Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkaz

    Ti,kteří hulvátským způsobem kritizují Evu aVaška jsou sami duševní ubožáci.Hudba která vyhovuje nejméně čtvrtině národa nemůže být špatná.A ve srovnání s dnešní rádoby hudbou založenou na decibelech a ubohých textech je je jasně lepší.Dopřejte jiné generaci potěšení tak jako ho chcete mít i vy.Žít a nechat žít!Je to moudré heslo.Léta běží a co nevidět budou dnešní mladí v situaci dnešních seniorů a budou chtít slyšet muziku svého mládí a ona bude kritizována a vytláčena z radia i televize.A co potom? .
    • Re: vzkaz

      No až dnešní mladí budou ve věku seniorů,tak jakou chudáci mohou poslouchat hudbu, vždyť ta jejich hudba snad ani není hudba. Oni na to ani nebudou mít čas. Do 65 budou pracovat a budou rádi, že jsou rádi. Toho důchodu se řada ani nedožije. Evu a Vaška miluji, ještě se mi nestalo, že na CD u ostatních zpěváků by byly všechny písničky pěkné, ale u Evy a Vaška tomu tak je.
      • Re: Re: vzkaz

        No to by bylo téma: věková hranice pro odchod do důchodu 65 let. To si snad dělají legraci. Takoví starci a stařeny už nic moc v té práci nenadělají a budou zabírat místa mladým, kteří se budou muset flákat na pracáku. Nejhorší je, že o tomto návrhu bude hlasovat řada senilních dědků, kteří ani nebudou vědět o čem hlasují. Nedávno jsem jela s jedním kolegou (55 let) do Ústí z Prahy. Během cesty jsme se museli zastavit, protože si stěžoval, že mu dřevnatěj nohy. Přijeli jsme do Ústí, on nemohl ani vylézt z auta a než jsme začali provádět pracovní činnost, musel mít hodinovou přestávku. A neumím si představit, kdyby byl ještě o 10 let starší.
        • Re: Re: Re: vzkaz

          *8* čekaj až ti 55 pak rozhoduj
    • Re: vzkaz

      hovno z mrože....mládež de dopředu a ne dozadu...strčte si tyhle sračky doprdele vy tahači peněz z důchodců...místo zubů a šťastného stáří poslouchaj bílou orchidej...no neni to mentální?
    • Re: vzkaz

      Vždyť jenom předělávaj starý vodhovačky, aby z důchodců tahali prachy. Hanba jim. Ubožákům
  • Příběh

    Eva a Vašek už maj dost

    Mám dědu,je mu,no asi 65let.Miluje lidovky a dechovku.Jednou chtěl zase děda po dlouhé době,kdy byl nemocný,prožít krásný kulturní večer.koupil dva lístky(tož to má i s babičkou) a vyšlo ho to na slušný prachy. Přišel tam,sednul si a vaši borcií Eva a Vašek zpívali celou dobu na plejbek. Tomu já říkám umění!!!! Stoupnout si za mikrofon, hejbat hubou a trochu kroutit zadkem,to zvládnu taky!!!!

    Něco mi říkejte o kvalitní hudbě.Tu dneska v Čechách dělá tak akorát Petr Kolář,Čechomor a Lenka Dusilová (omlovám se těm,kteří umí a zapomněla jsem je jmenovat).

    Děkuji za trpělivé čtení,příště už budu stručná.
    • Re: Příběh

      Až bude zase děda nemocný, tak mu kupte CD od Evy a Vaška a nemusí nikam chodit.
      Já jsem to CD dostala od známé, bylo na tom 12O skladeb, nakonec jsem si pořídila tu jejich tašku 7 CD a 2 DVD a to je můj poklad, na to mě nesmí nikdo sahat, aby mi to nepoškrábal. Sama jsem si udělala kopie, abych si originály uchovala nedotčené. Je mi 60 a je mi fajn. Užívám si důchodu, poslouchám Evu a Vaška a brouzdám si po internetu. Co bych chtěla víc. Ani nemám čas chodit do práce, jak jsem si před 2 lety myslela. Zdravím a přeji, abyste i vy všichni našli v životě pohodu a abyste se ve zdraví dočkali taky toho důchodu. Je to paráda. A buďte na nás důchodečky přívětivější a ohleduplnější. Já se musím smát, jak jsem vtipná a přitom je vše pravda. To taková Vondráčková v mém věku musí ještě pořád hopsat, aby uživila sebe a toho svého Michala. (nebo Martina?) Holt uměla jsem se narodit.
  • Evča a Vašík

    To je prostě klasika. ,,Rád mi říkáš,růže bílá,..." ,,Jednu bílou orchidej" *1*
  • Eva

    TAK HNUSNOU ŽENSKOU S TAK HNUSNÝM HLASEM JSEM UŽ DLOUHO NEVIDĚL ANI NESLYŠEL... *9* NA TEN JEJÍ OTŘESNEJ KSICHT SE PROSTĚ NEDÁ DÍVAT!!! *9*
    • Re: Eva

      podívej se na seber jeto hnus *1*
    • Re: Eva

      Fíku ty ses zase blbě vyspal co? Nemáš po nocích hrát ty tvoje přiblblé hry. Taky bojuješ? Armáda pořád přijímá.
  • eva a vasek

    je mi neco pres 40 let miluji lidove pisnicky a je jsem si moc oblibila pro me jsou jedinecni a skveli moc jim fandim a dekuji za krasnou muziku co pohladi po dusi
    • Re: eva a vasek

      Krásnej příspěvek. Dávám "5" *3*
      • Re: Re: eva a vasek

        Aby ti to nebylo líto, dám ti taky 5.
    • Re: eva a vasek

      mě už je taky něco přes padesat,ale posloucham normalni muziku a ne tohe!!!!!Eva a Vašek mě jen připominaj totalitu.Fakt hrozna hudba!!!!!!!!! *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: eva a vasek

        vrať se do hrobu *8*
      • Re: Re: eva a vasek

        Když jsi důchodce, tak to ti je dost přes 5O, a co tak hezkého posloucháš, snad né toho jak naposledy zpíval o tom radaru s tou zpěvačkou, teď dělá ministryni armády. To jsou hospodské písničky, kam chodíš na pivko?
    • Re: eva a vasek

      Právě že ty písničky sou lidový, tak nechápu jak někdo může poslouchat Evu a Vaška. Sou to jenom darmožrouti, kteří se přišli napakovat na něčem co sami nevymysleli. Fuj, hnus *9*
      • Re: Re: eva a vasek

        Co vymyslely naše přední celebrity? O čem jsi to vůbec hovořil celou dobu?
    • Re: eva a vasek

      hrůlza děs !! *9* *9* *9*
      • Re: Re: eva a vasek

        Ty jsi velmi nezdvořily
        • Re: Re: Re: eva a vasek

          pavlíčku a ty si určitě velmi inteligentní malí chlapeček když je posloucháš!! *1* Fuck off Eva a Vašek z prdele splašek! *15*
        • Re: Re: Re: eva a vasek

          A ty si velký debil!!! *5*
  • Hmm....

    To, že jsou Eva a Vašek "slavní" z nich udělala jen pouhá televizní reklama. Chápu, že někdo má tuhle hudbu rád, ale podle mě to není kvalitní hudba, ale jen kýč a dokonce i jakási "parodie" na dechovku. Ale nikomu to neberu, když se mu to líbí, ať to poslouchá, nemám v úmyslu měnit někomu vkus, byť velmi špatný. Já si taky zůstanu u své hudby. *3* ....Rock forever! *14*
    • Re: Hmm....

      Crazy Diamonde, buď tak laskav a zůstaň u toho svýho a nepleť se do něčeho, čemu nerozumíš. Asi by vám rozhlas a televize měly častěji hrát dechovku, abyste věděli, co to ta dechovka je. Příště raději mlč a neztrapňuj se.
  • Nerozumím

    Není mi jasné , jak je možné , že to někdo vůbec kupuje. Dokážu pochopit , že pro někoho je to vzpomínka na doby minulého režimu / alespoň já takovou náladu mám když spustí dechovka / , ale že by chtělo vzpomínat těch lidí tolik? www.vizab.cz *9*
    • Re: Nerozumím

      Tady nejde o dobrou muziku, ale o dobrou reklamu, nebo spíše dobře směřovanou reklamu. Důchodci holt dělaj, co jim v televizi řeknou
  • .

    nenávist až za hrob!!!! *10* *16* *5*
  • e and v

    Vážení, souhlasím s každým, kdo má Evu a Vaška zdravej názor. Hledal jsem na internetu nějaký dobrý parodie na tuhle dvojici. Moc jsem toho nenašel. Tyhle dva jsou totiž tak blbí, že už se to ani parodovat nedá. Voni jsou sami parodie. Níž jít nelze. Takže otevřít vočí prosím. Hau, domluvil jsem.
    • Re: e and v

      corgu ona ti zase nedala co? To už tak bývá, musíš se s tím smířit, seš zkrátka PACKAL. Ty a nejseš náhodou takhle na kluky. To víš ona to hned pozná, na to ona má čuch. Příště se víc snaž a dej si nakuráž práska, to tě postaví do pozoru.
      • Re: Re: e and v

        Ne, Michale, ty na to máš čuch. Opravdu patřím ke 4 procentům. A ona mi opravdu nedala. Zaplaťpambů. Jsi neobyčejně bystrý MUŽ. Mně to můžeš věřit, já jsme na to přírodně vybaven. I když, my se přece mezi sebou vždycky poznáme, že? Řekl bych líbá Tě, ale nevím jestli se to takhle hned zkraje hodí. Takže na brzkou shledanou, ty moje marcipánová prdelinko...
    • Re: e and v

      Nelze než souhlasit na to by snad měly být obnoveny nějaké komise pro schvalování atd.
      (myšleno s nadhledem)
      • Re: Re: e and v

        Meresjeve, přiznej, ty by ses chtěl stát předsedou dozorčí rady. Ty vykuku, ty to máš spočítaný. Takže bys zase nic nedělal, protože bys to akorát pohnojil jako všechno na co sahneš. Hele to chce si věřit a nebát se, jít k problému čelem a neschovávat se. Jseš jednička, věř si.
  • šmoula

    lidi uklidněte se, prostě se smiřte s tím, že Eva s Vaškem jsou velmi kontroverzní dvojice a že lidi je buď mají rádi nebo je nenávidí, tak se už nehádejte *14*
    • Re: šmoula

      My se s fanouškama E a V nechcem hádat, nám je jich líto a chcem jim pomoct. Takovejhle rádoby zpěváků je jako krys
      • Re: Re: šmoula

        Crashere, ty filuto, ty vždycky když si šlehneš o něco víc, tak zachraňuješ lidstvo. Hele, myslím si, že pomoc potřebuješ ty, ale bohužel ti nikdo nepomůže, ty už opravdu budeš pod tím mostem s těma krysama žít naž do smrti. A jak ses dostal k internetu?
        • Re: Re: Re: šmoula

          K internetu sem se dostal u tebe, když si nebyl doma. Jó už sis všimnul že sem ti nasral pod polštář, nebo v tom chrápeš do dneška

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit