Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zhánim

    Dobrý večer zhánim jednu pisničku vim že to zpívaji eva a vašek a zpíva se v ni kapelo zahraj mi hezky česky od podlahy....neznáte ji někdo a nebo nemáte ji někdo?a jinak to napsal nebo něco jiři zmožek diky byla bych vděčná *7*
    • Re: Zhánim

      Jo,jmenuje se VYLIŽ SI PRDEL, ČURÁKU
    • Re: Zhánim

      To zpívá Josef Zíma, zpíval to na Vlachovce. Ale Zíma se dá stáhnout.
  • Totální nevkus

    Co se rozčiluješ?Že obdivuješ Evu a Vaška svědčí o tvém nevkusu.Ti dva jsou ztělesněním kýče.A nenadávej nám do usmrkanců debilních,shazuješ tím jenom sebe.Nazdar. *4*
    • Re: Totální nevkus

      no spívat neuměj to je jasný, strasny sracky, poslouchat se to nedá, radsi si poslechnu treba hardrock nebo metal 80 leta , a hned je mi lip nez takovejhle hnus, , packo *5* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Totální nevkus

        Ty si zase potřebuješ šlehnout, co? Já jsem ti říkal, že budeš mít vymytý mozek a už je to tady.
  • Eva a Vaše

    Vy usmrkanci debilní co píšete kraviny o hudbě, kterou nám dělají Eva a Vašek spletli jste si adresu. Poslouchejte raději vrzání dveří a boucání papírových pytlíků a neserte se do naší oblíbené hudby. Vsadil bych se že nedokážete zahrát na žádný hudební nástroj. O zpívání nemluvě a jenom znevažujete lidové umění. To co vy rádi posloucháte je pro nás brnkání na nervy. Vaše hudba pochází od černochů z Afriky kteří tancují kolem ohně se slámou na hlavě a vydávají nesrozumitelné zvuky.
    • Re: Eva a Vašek

      hlavně že máš plnou hubu keců a sám tu úrověn postrádáš!tady je vidět že se fakt v hudbě vyznáš když posloucháš tyhle dva Surfácký vyžraný prasáky co si říkaj Eva s Vaškem *15* kdo je u tebe usmkanec ty špíno zalez do hrobu *8*
      Eva a Vašek sou ztělesněním ty nejubožejší demence a líbej se lidem který postrádaj hudební vkus ano ano jak už tady někdo psal i s nějvětším hovnem se dá vylejzat!! *9* sou to obyčejný prasata co tahaj z lidí prachy!kradou písničky co už někdo nazpíval!ohhh jak originální kopírovat texty,sou moc líny nato aby něco vymysleli sami!! *10* dělaj ostudu ČR!!!!! *9* a jás i du poslechnout pořádnej Rock! *14* zdar *5*
    • Re: Eva a Vaše

      Prý se nemáme srát do hudby!!!! *1* *1* *1* *1* Nejlepší fór roku!!! Tohle je jako hudba, jo???? *1* *1* *1*
    • Re: Eva a Vaše

      Podle mě si z toho dělá prdel. :D *1*
    • Re: Eva a Vaše

      OLDO, TY STAREJ VOLE *3* KDE MÁŠ BOŽKU??
    • Re: Eva a Vaše

      Oldo, Oldo. Ty jsi ňákej chytrej...
    • Re: Eva a Vaše

      i afričani sou lepší
    • Re: Eva a Vaše

      Člověk, který má úroveň se nikdy nesníží na úroveň těch vašich "usmrkanců", či jak je to nazýváte *13*ˇvy ale úroveň viditelně postrádáte, to už je zřejmé z toho Vašeho vyjadřování, člověk hned ví, s kým má tu čest. *10* *16*
  • Eva a Vašek

    Eva a Vašek jsou pro naši generaci balsámem pro naše dušičky. Rádi bychom jim s manželkou napsali, ale neznáme adresu.Pokud ji znáte a víte kam napsat, pomozte prosím. Adresa: tuma cz@seznam.cz
    • Re: Eva a Vašek

      Když je tak milujete, tak si kupte jejich CD a tak jim nejlépe ukážete, jak je máte rádi.
    • Re: Eva a Vašek

      Já bych to zkusil někde na Bahamách, určitě už si tam za vaše peníze koupili pořádnou vilu
    • Re: Eva a Vašek

      ASI MÁŠ TEN MOZEK VÍC ROZMĚKLÝ NEŽ-LI TY DŮCHODCI ,POSLOUCEJ SI TY TVOJE NEKULTURNÍ BLBOSTI A NEOTRAVUJ S TVÝMA KECAMA OSTATNÍ
      • Re: Re: Eva a Vašek

        omlouvám se ale ten meil velkýma písmenana nepatřil Vám ale uplně někomu jinému Jana
    • Re: Eva a Vašek

      fandím vám a pokud adresu již máte omlouvám se
      SURF company
      DLOUHÁ 156
      BLANSKO-KLEPAČOV
      67801 tel.516417634
      mob.602790311
      s pozdravem Jana
    • Re: Eva a Vašek

      Stránky SURFu: http://www.surf.cz/
      *3* *3* *3* *3* *3*
  • Na Vikipedii je jiný text

    Eva a Vašek je pěvecká a zároveň manželská dvojice známá především z často opakovaných televizních reklam teleshoppingu, Václav a Eva Ševčíkovi.

    Dvojice patří mezi komerčně úspěšné české hudební interprety. Kritici dvojici vyčítají údajnou velmi nízkou hudební a uměleckou kvalitu. Repertoár se skládá většinou ze starších hudebních hitů ve stylu lidové písně, dechovky , country, beatu, pop music, trampských písní, šlágrů 50., 60. a 70. let minulého století a veškeré další hudby, která v českém prostředí zlidověla a kterou si zpívají všechny generace. Kromě toho se Eva a Vašek zabývají i nahráváním dalších hudebních žánrů, jako jsou např. koledy či písničky z Chorvatska, vytvářejí své vlastní skladby. Svým repertoárem se obracejí zejména na starší a střední generaci, která se ráda zapouslouchá do hudby svého mládí. Mají vlastní penzion s restaurací, kde pořádají koncerty pro své příznivce, vlastní nahrávací studio a fotoateliér.

    V roce 2006 měla dvojice reálnou šanci na velmi dobré umístění v anketě Český slavík. Poté, co v průběhu hlasování vystoupila nad padesáté místo v pořadí, ji organizátoři ankety kvůli porušení pravidel v hlasování vyřadili ze soutěže
    • Re: Na Vikipedii je jiný text

      di s tema srackama do prdele a neser to sem tady to nikoho krom tebe stejne nezajima *13* *10* *16*
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        mausi, uklidni se, nejsi zkrátka její typ. No já se ani nedivím, podívej se na sebe, to je hrůza. Jdi si na pivko a neopruzuj.
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        Ze to nezajima tebe, jeste prece neznamena, ze to nezajima nikoho jineho, nebo se povazujes za stred sveta? Jakym pravem mluvis za vsechny?A neumite v Cechach diskutovat bez vulgarismu? To opravdu svedci jen o urovni diskutujicich!! Poslouchej a cti jen co se ti libi, ale nech druhym take moznost svobodne volby! Dostala jsem se natyhle stranky nahodou, ale nestacim zirat! *9*
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        Když se neumíš vyjadřovat slušně tak sem nelez.
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        No ty jsi tedy yntěligent!
  • Evička a Vašíček

    Jsou maximálně neuvěřitelní,jak bubny burácejí a malý Wolfi,jak mu říkavíli,no i když jemi to takhle volný,mno ale macocha je topěkná:-Dno prostě evča a vašulda *14* *14* *13* ti prostě dávaj grády *7* dokud budou spívat tak k nám žádné celebrity ze zahraničí neprorazej,ani madonna ani jackson *14* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Evička a Vašíček

      tak ty jses dement nejvetsi SSSR *1* *1* *1*
    • Re: debile

      *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • EVIČKA S VÉNOU...

    APELUJI NA VŠECHNY důchodce, aby konečně začali používat ty svý rozměklý senilní mozkovny, vzpamatovali se a přestali poslouchat ty příšerný cajdáky od těchto dvou vychcánků, kteří umí velký h...o a hudbě rozumí asi tak, jako hluchoněmý člověk.. Nechápu, jak jim někdo za ten škvár který předkládaj, může vůbec někdo zaplatit. Pochopte, že manželé Ševčíkovi jsou obyčejný zloději a velmi dobře vědeli, na kterou část obyvatelstva zaměřit svou pozornost., resp. která se nechá dobrovolně okrádat, aniž by se bouřila. Jakým zázrakem vystudovala Eva zpěv na konzervatoři, to nepochopím, ale bylo to asi s odřenýma ušima. Véna je lenoch od pohledu jakbysmet, vrána k vráně, tihle dvě povedený holubičky by za pár stovek manuelně dělat nechtěli. Jsou to zlí a vychcaní lidé, kteří mají jen pro ty důchodce zdánlivě milou image. A nehledě na to, jaký jsou oba asi rodiče, když týrají svou malou dcerku a beze studu a bez svědomí klidně dál vystupujou, mě by hanba fackovala. Dobře to tu už napsal pan Honza Macháček - raději si hledejte jiné soubory, co dělají kvalitní muziku.
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      René, co si o nás důchodcích myslíš, že jsme nějací žebráci? Co jim závidíš, to že se přiznají a nefňukají, jako naše celebrity, které berou horentní sumy za své vystoupení, kde otvírají akorát pusy, a ještě žebrají na sponzorech? Když nemáš náladu, tak se jdi ožrat, jak to děláváš a neunavuj. Víš, žes dost velkej opruzák? Podívej se sám na sebe, cos dokázal, no nekoukej tak dlouho, nic nenajdeš, protože jsi zatím nic nedokázal, akorát kritizovat schopné lidi.
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      ASI MÁŠ TEN MOZEK VÍC ROZMĚKLÝ NEŽ-LI
      DŮCHODCI POSLOUCHEJ SI TY TVOJE NEKULTURNÍ BLBOSTI A NEOTRAVUJ S TVÝMA KECAMA DRUHÝ.
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        René, ty nulo, asi si velikostí písmen doháníš velikost svého malého penisu a ještě menší inteligencí, že?

        For RENÉ *15*
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      Vy usmrkanci debilní co píšete kraviny o hudbě, kterou nám dělají Eva a Vašek spletli jste si adresu. Poslouchejte raději vrzání dveří a boucání papírových pytlíků a neserte se do naší oblíbené hudby. Vsadil bych se že nedokážete zahrát na žádný hudební nástroj. O zpívání nemluvě a jenom znevažujete lidové umění. To co vy rádi posloucháte je pro nás brnkání na nervy. Vaše hudba pochází od černochů z Afriky kteří tancují kolem ohně se slámou na hlavě a vydávají nesrozumitelné zvuky.
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        drž hubu kdo je u tebe usmrkanec!!zalez do hrobu dědku plesnivej!!! *9* *15*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        drž hubu ty šmejde víš o dnešní hudbě velký hovno a to dokazuješ už tim že posloucháš takový nechutný spplašky typu Eva a Vašek!! *1* tebe bych chtěla poznat abych věděla co seš za kreténa že tohle vypustíš z tý tvý huby! *15* *16* *16* pako omezný!!
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Eva a Vašek nedělají muziku, ale zneužívaj muziku, kterou udělal někdo jiný *10*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Tady vsázíš špatně,že nikdo neumí na nic hrát a hudbě absolutně nerozumí. Já umím hrát na několik hudebních nástrojů, mimo jiné kytara (basová i akustická) nebo flétna se kterou jsem s hudbou jako malá začínala a umím ocenit kvalitní hudbu a promiň, ale Eva a Vašek do ní nepatří. Mojí srdeční záležitostí je rock (miluju Beatles, Queen, Pink Floyd, Nazareth a další skvělé kapely) a rozhodně to není brnkání na nervy a nesrozumitelné zvuky od ohně, jak tu píšeš, ale je to kvalitní a jedinečná hudba, protože tyhle kapely jsou slavný několik desítek let a stále budou. Ale i přesto, že jsem rockerka dokážu uznat kvality jiných umělců z jiných žánrů, vyseknout jim poklonu. Ale jak už jsem psala, Eva a Vašek jsou jen kýč a podřadná hudba. Ale v pořádku každý poslouchá co má rád a co potěší jeho ucho i duši. Neberu ti tvůj názor. *4*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Vy jste inteligence sama, milý pane Všeználku. *9* *9* *8*
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      chvalim a tleskam *4* *3* jedinej prispevek od rozumnyho cloveka *3*
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      Každý sělá, co umí. Eva a Vašek postavili svůj repertoár na starších písničkách a nejedná se zdaleka jen o dechovky a nejedná se zdaleka jen o důchodce. Ti dva jsou schopni zahrát všechno v 5 jazycích světa. Co neumí, je snad jen takové to tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        MÁŠ NĚCO PROTI TUC TUC TUC?!!!!!!!!!! e di vys*at i s Evičkou a Vašíškem!! *9* *16* *8*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Každý dělá co umí, jen Eva a Vašek se pokoušej dělat to co neuměj
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        tyhlety dementi tlusty spekaty ze umi jiny jazyky k smichu *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

          Hele zklidni, se ju? *8*
          • Re: Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

            Lidi,vy ste hustý...!!!!
        • Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

          taky budeš starej, taky budeš vošklivej, taky se ti budou mladí puberťáci posmívat!
          • Re: Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

            ježiš ty seš nějaká chytrá ty vogo *15* *9* *9* *9*
  • Snažte se!

    Hej lidi,pište sem jen názory,co mají hlavu a patu.Eva a Vašek jsou příšerný,to jo,ale některý názory,co jsou tady prezentovaný,se nedají číst!
    • Re: Snažte se!

      je třeba abys jsi se ukázala jak blbě vypadáš *8*
    • Re: Snažte se!

      Evelíno, takhle vyplňuješ svou pracovní dobu? Místo abys uklízela, tak nám lezeš do počítačů. A navíc s tím svým hudebním hluchem se zúčastňuješ takovýchto diskuzí. To si vyber jiné téma, ale po pracovní době, ty šmudlo, koukej tu vytřít pořádně a né abys ses vymlouvala, že netekla voda, jak ty s oblibou se ráda vymlouváš před .......
    • Re: Snažte se!

      jj , to souhlasím .. *4*
    • Re: Snažte se!

      ses naka matka tereza ze tu tak kazes *7* *10*
    • Re: Snažte se!

      Presne... Naprosto souhlasim s Evelinou.... *3*
  • Eva a Vašek

    Vážení je mi 75.roků.Proč někteří tak hanebně posuzujete dvojici EVA a VA3EK.My starší,kteří jsme prožili život dechovkou,tak nyní na staré kolena se asi těžko přeorientujeme a nové trendy.My vám je neberem,ale Vy nám zase nechte,takové lidovky,které jsou doménou Evy a Vaška.vždyť tato dvojice,když zpívá ,tak se nám při ní dobře poslouchá a relaxuje.
    Když nechceš pomoci,tak neubližuj.
    JEN je skupin Eva a Vašek více fandím je a obdivuji.
    • Re: Eva a Vašek

      Dědo, tak i vy říkáte dechovka? To si pletete s Moravankou a Mistřiňankou. A proč se přiznáváte ke svému věku, a jak to, že umíte zacházet s internetem? Teď nevím jestli nemám ještě čas na to, abych byla fanda Evy a Vaška.
    • Re: Eva a Vašek

      Já nemám nic proti dechovce a podobný hudbě, ale proti této dvojici, která zneužívá starejch lidovejch písniček, aby si na Vás důchodcích napakovala kapsy. Takovejch souborů jako oni sou stovky, ale vy je neznáte protože to nejsou takový ziskuchtivý vychcánkové jako Eva a vašek *13*
    • Re: Eva a Vašek

      není mi 75 let ale 58a jsem s vámi za jedno mi jsme při těch písníčkách proži
      li chvíle na které rádí vzpomínáme jsem zvědavá na co budou vzpomínat ty mladý za 50let jestli se ty jejich oísničky budou hrát Jana
    • Re: Eva a Vašek

      ty si ale pako vole ve 14 poslouchat tenhle hnuj *9*
      • Re: Re: Eva a Vašek

        *4* *3* *9* *4*
    • Re: Eva a Vašek

      Teda jestli ti je 14 a stydíš se říct že posluocháš dechovky tak se stydět nemusíš!to ako nwe!ale estli vám je pane opravdu 75 tak vás chápu!Má babuš to tky poslouchá taže si z toho nic nedělejte! *3* Jsme hold už jiná generace! *1* Ale těch co to sem píšou si newšímejte!sou blbý! *4*
    • Re: Eva a Vašek

      Pane Stando, nikdo Vám nebere lidovky a dechovku. Problém je v tom, že hudba se dá rozdělovat nejen podle žánrů, ale také podle kvality. I v těch našich "moderních" trendech jsou věci dobré a špatné. Úroveň hudby pro starší generace, kterou dělají Eva a Vašek, je bohužel nevalná. Vy, jako člověk, který vyrostl na tomto stylu hudby, byste to měl poznat spíše než já (třicátník). Každý pořádný muzikant si časem najde vlastní styl hraní, který je jen jeho, a tak přináší něco nového i ve skladbách tisíckrát hraných. Hledejte prosím dál. Věřím, že Vám nebude trvat moc dlouho, najít soubor, který lidovky a dechovku hraje lépe. Přeji hodně štěstí v pátraní. Hezký den
    • Re: Eva a Vašek

      *5* bez se svym spatnym vkusem nekam jses hluchej *7* *9*
    • Re: Eva a Vašek

      Ty vole Stando tobě není 75, ale 14 *1* Tak se za to nestyď že posloucháš "MUZIKU" pro starý *5* Já jedu na technu a kouřím přitom marjánu *3* Hlavně mě ve škole nebonzni.. *3* ČÁGO *1* *1* *1* *1*
    • Re: Eva a Vašek

      Dobrý večer, mě je 73 roků a musím bohužel napsat, že se mi jejich velmi nekvalitní hudba vůbec nezamlouvá. Raději si pouštím klasiku a mám z toho daleko větší umělecký zážitek.
    • Re: Eva a Vašek

      Chapu Vas ze se vam to libi.. moje babicka to posloucha taky... Nerikam ze ty pisnicky ktere Eva s Vaskem zpivaji sou skarede.... Ale me osobne spise vadi intepretace.... Existuje milion dalsich a lepsich zpusobu jak ty pisne prezpivat aby se libili Vam a neurazeli ostatni....
  • Vážení.

    Toto fórum se týká slušných lidí tak se také chovejte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit